Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:38:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 156342 пъти)
 
Vili_Krasteva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #240 -: юни 25, 2013, 15:22:03 »

Здравейте, момичета  smile
Омъжвам се  Wink
НО имаме САМО ТРИ МЕСЕЦА за приготовление  girl_impossible
Моля Ви за помощ -
сватба около 80-100 човека. Дата - края на септември, компромис е да е в петък или неделя (заради краткия срок). Търсим ресторант!!! Искаме или на плажа - тип Азалия, или ресторант-градина с басейн и по възможност видимост море - отивам във вариантите Бриз 2 или Бялата къща.
Моля Ви, помогайте   give_rose
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #241 -: юни 25, 2013, 15:51:41 »

Доколкото знам Бялата къща няма да ви побере толкова хора (не съм сигурна, само от четеното във форума съм останала с такова впечатление).
Щом искаш да е външна сватбата - разходи се до вила Буров и хотел Естрея - и двете места имат много хубави градини, а кувертите им не са много скъпи (на Буров беше 35 лв., а в сайта на Естрея пише че започват от 36 лв.)
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #242 -: юни 25, 2013, 18:53:54 »

Ние бяхме в Бялата къща - имат страхотна градина, но не са съгласни да правят там сватби, а залата на втория етаж със сигурност няма да ви побере. Ресторантът е подходящ за по-малки сватби. Естрея и Бриз 2 имат красиви градини наистина. Не се притеснявай за краткия срок - през септември вече няма толкова много туристи и много повече хотели се съгласяват на сватбени тържества. Успех!!!!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 25, 2013, 22:20:14 »

Vili_Krasteva препоръчвам ти Бриз-2 с две ръце!!! В неделя беше нашата сватба там и просто нямам думи  Girl_hide Всичко беше страхотно, а за храната да не говорим огромни порции и супер вкусни  good Всички гости бяха очаровани от сватбата и не спираха да повтарят, че не са присъствали на такава сватба отдавна  give_rose Нашата сватба беше навън  danceg
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 26, 2013, 07:13:35 »

Здравей, както си го описала с градина и басейн си е направо Бриз 2. Ние по начален план щяхме да сме около 100 човека, сега паднахме на 80 - мястото е достатъчно, засега сме много очаровани от отношение и пълната свобода, която ни дадоха от Бриз 2 - избираш си менюто както искаш , има варианти за вегетариански менюта и детски, а цените са доста добри, осигуряват ти украса на не лоши цени ( в сравнение с агенциите) . Само за пример - за едно доста добро и богато меню ни излиза около 30лв. в Бриз 2 , а офертата, която ми дадоха Барите например беше около 48 лв. 

Засега сме много доволни, а след събота вече ще си дам подробното мнение smile Но и още от сега препоръчвам - с две ръце smile Запазвайте от рано, че ние започнахме да търсим заведение от януари и доста трудно намерихме  място за юни.
Активен
Vili_Krasteva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #245 -: юни 26, 2013, 11:43:20 »

silver_f ЧЕСТИТО  weddingday Пожелавам Ви безброй щастливи моменти заедно!
Много се радвам, докато чета усмивката ми не слиза от лицето  smile

Vanity89 Рабирам, че в събота е вашата сватба, така ли  blum Хм, мома си още 2-3 дни значи.... Пожелавам всичко да е точно, подредено и много много весело  smile

Така, започваме да организираме и на практика ние - днес в 17ч имаме среща с Калин от Бриз 2.
Вече две нощи чета форума, че и два работни дни (да не ме види шефа  tease ). От всичко четено досега май на теория си остава Бриз 2. Искаше ми се на плажа и звънях в Азалия - куверт около 45-55лв., което очевидно ще е миниум и церемонията на плажа отделно разбира се. Но никой за там нищо не пише, никакви отзиви и сякаш не ми се рискува, а и предвид цената..... Ще тичаме в Бриз 2  smile Вие сте доволни, надявам се и ние. По отношение на изнесените ритуали кой наехте, какви пари? Дайте ни съвет. Благодарско предварително  Wink
Активен
Vili_Krasteva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #246 -: юни 26, 2013, 12:02:19 »

А някой ходил ли е в Романс, на Дружба?
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 26, 2013, 17:51:02 »

Пертито, по конкретно Тони ни направи ритуала уникален, разплакахме се всички от вълнение  cray включително и тя  give_rose беше много хубаво, а за храната в бриз-2 просто нямам думи всички коментираха колко много храна и колко е вкусна, само предястието трябваше да е 150 гр., а беше поне 400  Oh my ... ( пилешки бонфиленца в корнфлекс ) за цената на куверта просто си е супер, едва ли някъде щеше да е по добре направено  Bravo А Тито и Алекс бяха водещ и дж. и всичко беше невероято!!!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #248 -: юни 26, 2013, 17:59:28 »

А някой ходил ли е в Романс, на Дружба?

Ресторантът към х-л "Романс" е много добро място за сватбено тържество, обслужването и храната са на ниво. Отвън около басейна може да си направите изнесен ритуал, ако сте избрали такава опция.
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #249 -: юни 26, 2013, 21:27:37 »

По отношение на изнесените ритуали кой наехте, какви пари?

Ако сте в Бриз - те имат промо оферта и с Пертито наистина доста спадат цените. Но самият Бриз има много красива зелена градина, където може да си направите изнесения ритуал, а и хем и на гостите ще им е по-удобно (лично мое мнение). Та ако решите там да ви е ритуала - Бриз също имат арка, римски колони и т.н. и ще ви излезе най-изгодно.
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 27, 2013, 09:01:55 »

Нашия ритуал ни го организира водещия -  Румен Черкезов, свърза ни със Теди Карапачова, която ще го направи и ще е в градината на ресторанта също. Водещ + ритуал ни излиза 600лв., а арката ни е от ресторанта и е на цена от 110лв. мисля.

Промоциите с Пертито са добри, ако сте избрали ден различен от събота, ние се срещнахме с тях ,изпратиха ни оферта , но цените бяха не по нашия джоб ... само Водещия, DJ и Ритуала излизаха над 1500лв, да не говорим за украсата.
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #251 -: юни 27, 2013, 10:54:19 »

Ех, супер! И ние сме в Бриз 2 следващата неделя. В понеделник вечерта ще се срещнем с Калин, за да обсъдим всичко. Радвам се че има толкова добри отзиви за ресторанта. Надявам се и аз следващата неделя да мога да се похваля, че всичко е минало чудесно!
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #252 -: юни 27, 2013, 11:00:23 »

От гледна точка на фотограф, който наскоро е снимал в Бриз 2 на открита сватба край басейна мога да споделя, че обстановката предоставя големи възможности за удобно репортажно заснимане така, че фотографа да улови всички моменти от различни ъгли, дори има и възможност за няколко "високи точки".
Това предразполага непринудени снимки, при които фотографа остава незабелязан...
Разбира се трябва да се внимава от падане в басейна, защото има много ситуации, в които това е възможно.
Обаче атмосферата е приказна, мястото на булчинската маса е нестандартно, но уникално, все едно са във водата smile
По късно условията за заснимане стават малко трудни, особено на видеооператорите, които не си носят допълнително осветление...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 29, 2013, 06:00:31 »

А някой ходил ли е в Романс, на Дружба?
ние празнувахме там, ако искаш питай нещо  give_rose
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #254 -: юни 29, 2013, 13:06:38 »

Наскоро получих предложение за брак, но тъй като годеника ми пътува, ще изберем дата, която е през 2014 г. Уж влязох да хвърля само едно око, а се оказа, че ще сте ми толкова полезни и много се запалих.
Нямам никаква идея за нищо, нито въпроси, нито мнение за каквото и да било:). За сега само ще ви чета:). А има ли булки за 2014? Сигурно ще ме помислите за луда:)
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines