Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:29:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 154393 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 11, 2013, 20:25:34 »

Ела и се заеми и не казвай кой какво да прави и как да се събира.Ти се взе май за глашатай.Ти какво направи се чудя ,че да съдиш другите.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #46 -: май 11, 2013, 21:27:52 »

Оф, аз нямаше да пиша, ама колкото се паля за тоя форум, сто пъти повече се паля политически! А пък точно тая вечер съвсем...........

Пачоран, а кажи ти къде си предложи промяната, че и аз да отида! Тези данъци и не знам си какво, които постоянно говориш, можеше да ги уважа, ако има държава, в която да се събират данъци...за момента твоите данъци отидат НЯКЪДЕ, не знам да ли ти е ясно!

Ще си ям и пия колкото си искам! Аз си знам колко преди това съм стояла гладна, за да си дам в тоя ден парите! Аман от хора, които само дават акъл! Затова сме на тоя хал! Всички много знаят, ама действия никакви!!!

И приеми, че след като мен не ме осигуряват на пълна заплата ми е все тая дали фотографа ми си плаща данъци!!!!!!! Защото аз като съм в майчински и получавам 50% по-малко той няма да ми ги доплати! Хората търсят услуга, не са НАП и когато тази услуга си струва си плащат за нея!

П.П. И понеже ми писна от акъли не смятам да стоя тук. Защото поговорката "И сам, войнът е войн" не е актуална!
« Последна редакция: май 11, 2013, 21:30:57 от casky » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #47 -: май 12, 2013, 06:52:36 »

 Общинският съвет е органът, който е в правомощията си да променя общински закони, разпоредби и пр. Единият вариант е да се уведоми неговия председател, другият вариант е да се уведоми председателят на постоянната комисия отговаряща за тази дейност, третият-общински съветник от политическа сила или група да внесе предлоение за промяна на статуквото. Гражданите имат право лично да присъстват на заседания на общинския съвет.
 Относно данъците- не ревете, че са ви малки майчинските, детските, заплатите в общинската администрация... Че няма нормално здравеопазване и условия в общенските болници. Парите, за да ви се дадат или трябва БНБ да ги напечата или НАП да ги събере. БНБ като не печата и приходната агенция не събира вие се оправяте с мизерните си майчински.
 Ако вие не си помогнете, то и в следващите 1000 теми на тази тема ще се реве, че ритуалът е такъв, че фотографите са такива и такива.... Хем ни боли, хем ни сърби ! Знаем да се пъчем с образованието и работата си по форумите, знаем да ходим по плажовете и градовете на Турция и Гърция, а не знаем как да си решим проблемите и ревем , че всички са ни виновни.
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #48 -: май 12, 2013, 10:21:56 »

Здравейте момичета,

тъй като днес сме поканени на сватба, реших че днес трябва да пробвам прическа и грим, за да няма изненади на сватбата smile С прическата ме забавиха 15 минути и след това бях на грим при Вики от make-up.

Всичко, което тя прави много ми харесва, а и позната с наши приятели. Та забавих се за часа при нея с 15 мин. и тя вече не беше в салона, отне ми още 15 ним, докато и намеря телефона (милото ми прати на смс друг номер lol та накрая като и се обадих тя ми каза с огромна досада, ами дааа, ама аз си мислех че като имаш повод ще дойдеш, ама добреее (ахде пак с една досада), айде ще се уговорим за накой друг път!

Стана ми много тъпо, аз по-приницип съм много точен човек, закъснях, но не по моя вина и тя ме отсвири. Ами ако на деня пак рещи че и е досадно! girl_impossible  shok Та можете ли да ми препоръчате някоя друга гримьорка, при която мога да имам толеранс от 15 мин smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #49 -: май 12, 2013, 10:36:17 »

Аз съм за Криси от mascara makeup studio, много е готина, мила, бърза и стегната в работата си, а и аз закъснях за пробния и такива изпълнения не съм имала, да не говорим
че цените й са по ниски, а работата според мен лично еднакво, за моя вкус дори по-добра.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #50 -: май 12, 2013, 13:06:51 »

 Още един глас за Криси от Mascara - за поводи ме е взимала и с обаждане 2 часа по-рано, точна и бърза е, грима е много траен, което е много важно при дълги събития като сватба например, а не на последно място работи със скъпа и качествена козметика, така че препоръчвам с две ръце! good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #51 -: май 12, 2013, 13:15:34 »

 И аз потвърждавам за Криси. Работи качествено и с усет за това какво подхожда на клиента. Само ще направя уточнение - задължително й се обадете за напомняне вечерта преди сватбата, както и в самия сватбен ден, за да няма разминаване в графика ви и да се наложи да чакате вие или тя.

 skuki, може и да не съм права, но не се сърди на Вики за реакцията. Тези хора също имат ангажименти от професионален и личен характер и понякога 15 минути може да са решаващи за времето им.
 Ще си позволя да предам думите на фотографа от сватбата ни (съжалявам, че не се бях обърнала за някои съвети към него преди това): гримьора/ката трябва да дойде в дома на булката в сватбения ден. Иначе в по - голямата част от случаите някоя от двете страни може да закъснее и да се обърка много графика. Съветът ми е да си осигурите, ако имате възможност това спокойствие в сватбения ден.
« Последна редакция: май 12, 2013, 13:23:29 от michelle » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 12, 2013, 17:30:05 »

а знаете ли Криси с каква козметика работи?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #53 -: май 12, 2013, 18:33:46 »

Мен ме гримира с Мак, грима ми издържаот сутринта до късна вечер, без да мръдне!!
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 12, 2013, 18:53:06 »

На тема избори https://www.facebook.com/photo.php?fbid=475475695855250&set=a.382652391804248.87330.382640891805398&type=1&theater
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #55 -: май 12, 2013, 18:56:28 »

Еееее, супер danceg Оправи ми настроението yahoo Ей това е! Браво на момичето!
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #56 -: май 13, 2013, 08:41:10 »


вчера бяхме на тази сватба smile smile smile

Мина ми за Вики, като някой не иска да вземе 100 лв. не иска. smile Три мои приятелки, включително и вчерашната булка ми препоръчаха Мария Пенева. Говорих вчера с нея, държа се страхотно. Просто аз бях сигурна във Вики и досега не бях се и замисляла за друг вариант, но по добре че стана така. Не мога да си представя че фризьорката на сватбата ще се забави с 10 мин. и след това ще остана без грим, защото някой си е навирил носа smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 13, 2013, 08:53:14 »

И на мен също ми препоръчаха Мария Пенева, кажи като се видиш с нея дали си доволна smile
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #58 -: май 13, 2013, 10:55:40 »

И на мен също ми препоръчаха Мария Пенева, кажи като се видиш с нея дали си доволна smile

ами аз мисля направо на 07.07 да я викна, така че ако не ти е късно, след това с удоволствие ще ти дам отзиви. Мисля че ще са положителни!
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #59 -: май 13, 2013, 11:49:52 »


 Аз имам въпрос относно темата с фотографите във Варна - защо, когато хората са недоволни от тези, които ритуалната зала предлага , не си наемат други фотографи при толкова голям избор. Никой няма да ви откаже да ви заснеме само гражданския ритуал, ако искате, и да се договорите. Доколкото си спомням имаше някаква допълнителна такса, която беше по-голяма от обичайното...Заради таксата ли така се получава? huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines