Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 21:32:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 156313 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 10, 2013, 10:51:12 »

skuki не е нужно да е сладка почерпката.Може някакъв вид солени петифурки.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 10, 2013, 10:52:30 »

Момичета, вчера го направихме! smile Вече официално съм госпожа!  yahoo yahoo yahoo
След еуфорията, почват да ме хващат бясовете..  diablo
То няма такива лешояди /"фотографи"/ другаде!
Платихме си фото от Ритуална, понеже нашите фотографи за съжаление не бяха в града.
Аз си мислех, че с това, плащанията приключват.. Е да, ама не!
Първо в дворчето ни снимаха, булката, младоженеца, заедно, с кумовете.. Всякак ни нареждаха. Влязохме вътре и една жена ни се представи "Здравейте, днес аз имам честта да ви снимам!"
Е, до преди малко кой беше този, който ни снима?!
Как да е, наснима ни тя, ритуала мина, излизаме по стълбите и там, долу, трети човек ни снима, докато ме сваля мъжа.. Слизаме долу и гледам, на едно табло, нашите снимки от двора... И гостите /само родители и баби/ купуват.. 4лв. бройката!!!!
Този, който ни снимаше, докато слизаме, ни нареди и за обща снимка. И накрая идва при мене и ми вика "Колко копия искате?" Аз се позачудих, свекито каза 9 /по 3 от общата и по 3 от слизането по стълбите, там са два кадъра/ и платила 36лв.
И тези, последните трябва да си ги вземем от информация /там, където платих 69лв. за техен фотограф!/, не от стаичката отвън..
Грешката си е наша, че незнаем, вие внимавайте... Грозно е така да те нападат и да те снимат, аз знам, че съм платила за снимки, никой не ти се представя кой кой е и накрая плащаш от няма на къде..
Няма да коментирам качество на снимките, излишно е.
Извинявайте ако съм била груба, малко съм бясна още.

Виждам, че коментирате почерпката, ние бяхме 11 души, само бонбонки им взехме и после с кумовете отидохме да пием по кафе.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 10, 2013, 10:57:44 »

iskrichkavn за съжаление е така .... и с приятелката ми така се получи  Oh my ... толкова е грозно  shok , но нищо не може да се направи... Ние затова няма да имаме никакви снимки там и смятаме да ги предупредим всичките им фотографи. После ще се снимаме ние, качеството на нашите снимки ще е 100 пъти по хубаво от това, което те ще ни направят затова не виждам смисъл да им се подаряват едни 200 лв. за нищо .....
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 10, 2013, 11:08:06 »

За съжаление, не мисля, че предупреждение ще помогне. Особено за тези отвън. При толкова гости не можеш да разбереш кога са те снимали, кога са ги изкупили...  sad
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #34 -: май 10, 2013, 12:16:17 »

Точно заради тези "лешояди" за мен гражданското във Варна изобщо не беше опция! Това е толкова неприятно и дразнещо, което правят! Ужасно винаги са ми били много противни тези "фотографи" и "продавачи на балони"! Ужас!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #35 -: май 10, 2013, 12:47:54 »

Аз по-назад бях писала, че бяхме платили за техен фотограф, който ни снима вътре, а иначе отвън и нас ни нападнаха нахалните фотографи - особено един мустакат чичко, който като ни подреди и снима, вика: "Айде сега родителите при мене" и баща ми се засили да плаща. Обаче аз се разбучах, че няма да му плащаме за снимките и той се дръпна. Та си платихме само тези от вътре в залата. Наистина трябва да сте по-твърди с външните фотографи, че използват еуфорията да приберат някой друг лев  diablo

Иначе по темата с почерпката - след църковния ритуал, понеже ще е изнесен, смятаме да почерпим гостите с целувки - онези от белтък. Така няма да се притеснявам, че се е разтопило нещо от жегата.
Варианта със соленки също е удачен.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 10, 2013, 12:51:53 »

Ние също сме решили да платим за фотограф. Само, че аз не знаех, че е само вътре  huhhuh.gif
Аз мисля, че включва и снимки отвън, даже после ти ги дават на диск файловете. Отделно след като сме платили вече за техен фотограф, казаха че може да снимаме и с наш апарат. Края на месеца пак ще ходя и ще поразпитам доста подробно какво точно ще получа!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #37 -: май 10, 2013, 12:54:07 »

О, почерпка с целувки много ми хареса! Аз тъкмо се чудих с тея бонбони в тази жега, а целувките имат и такова име, романтично :-), мисля да се възползвам от идеята! heart
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #38 -: май 10, 2013, 12:59:44 »

даа! Целувките са идеални за случая! А относно снимките, на нас в Ритуалната ни казаха,ч е нашия фотограф може да снима вътре и не е необходимо да плащаме
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 10, 2013, 13:18:09 »

Минало вече... ще ви кажа какво получих, в понеделник Wink
Яд ме е, че не съм се сетила за целувки, страхотна идея!!!
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 11, 2013, 16:54:45 »

Оффф, днес пак бягане, тичане, лутане... и май като дръпна чертата се получи следното:
- хотел елена, Златни пясъци
- DJ Иво
- Анни видео (фото и видео)
- водеща на изнесения ритуал - Ани от агенция Никол
- торта от сладкарска работилница Милена (до Гранд мола)
- ретро кола (червена:))
- покани - сами си ги направихме

Останаха рокля, костюм, цветя, тейбъл картички, бутониери, бутилки с етикети и ... забравих там още какво smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 11, 2013, 16:59:24 »

Прекрасно стискам палци всичко да е наред  Bravo
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #42 -: май 11, 2013, 18:46:02 »

Амисега, браво за свършената работа!

Аз исках да те попитам каква е колата (марка), цената за наемането й и откъде я нахте, ако не е проблем да ми кажеш?

Благодаря предварително! give_rose Girl_hide heart
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 11, 2013, 19:44:04 »

Да, и аз искам да знам за колата.
И ние заложихме на DJ Иво  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #44 -: май 11, 2013, 20:11:35 »

 С години, с десетилетия съществува проблемът с фотографите в и около ритуалната зала във Варна. За тези десетилетия не се намери една двойка младоженци, която да осъди Общинската фирма за рекета, да осъди фотографите лешояди, които не стига, че снимат незаконно ,но и една стотинка данъци не плащат със сигурност.
 Предлагам вместо да си организирате срещи и  да ядете и пиете на тях,съберете се, внесете в Общински съвет предложение за промяна на статуквото. Направете добро за всички след вас, покажете, че сте  по-различни и организирани. Покажете ,че този форум може да изпълнява и обществена дейност. Яденето и пиенето по срещите няма да избяга. Има много неща, които могат да се направят с ваша помощ, с помощта на младоженците.
 Убеден съм, че протестите за цената на горивата и тока са една глупава инициатива. Инициативата за промяна на ситуацията в Ритуалните зали обаче е нещото, което би променило много неща и би наложило една нормална среда.
 Сред вас има адвокати, икономисти, предприемачи, съберете се, напишете два реда, извадете по някой лев и решете десетилетните проблеми на ритуалната зала във Варна !
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines