Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:35:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 161257 пъти)
 
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #255 -: юни 30, 2013, 09:41:59 »

Ангелова, не си ни най-малко луда:) Ние започнахме да разглеждаме хотели ноември 2012 за сватба през юни 2013 , след като избрахме мястото на 2-3 януари 2013 отидохме да резервираме - бяхме си избрали първоначално 08.06.2012, но всичко до 22.06.2013 беше вече заето, а мениджъра на ресторанта каза че имал вече запазени дати и за септември smile За Dj - едва третия с който се свързахме беше свободен smile Така че моя съвет е да изберете и резервирате основните елементи при първа възможност smile
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #256 -: юни 30, 2013, 10:12:52 »

Winterchill - Сериозно ли се организират толкова отрано сватбите shok, а аз мислех само да следя форума и след нова година да се захващаме? То ние дата още не сме избрали.
Активен
Stilezza
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #257 -: юни 30, 2013, 11:10:53 »

Права е Winterchill, ако желаете да имате избор и да наемете най-добрите професионалисти, желателно е да се заемете с подготовката отрано. В последствие, смяна на датата ще бъде най-малкия компромис, който бихте направили smile Все пак, решението за вдигане на сватба е много важно и трябва добре да го обмислите.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #258 -: юни 30, 2013, 11:44:58 »

Да и ние запазихме ресторанта, видео и фото много от рано, 10 месеца по - рано  smile, изпбщо не е рано, защото ние 11 месеца по-рано установихме, че избрания ресторант е за нашата избрана дата вече запазен! Така след мислене и търсене един месец сменихме датата и запазихме друга от нашата първоначално избрана и 10 м. По-рано имахме вече ресторант, фото и видео.
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #259 -: юли 01, 2013, 11:40:45 »

Здравейте, много се извинявам за темата че е много обща, но ми предстои сватба, по точно две след около 3 месеца и ми е адски трудно да организирам нещата. Затова Ви моля да ми помогнете. Искам само да уточня- едната сватба ще е във Варна, запазили сме дата в ритуалната зала, капарира ли сме ресторант и DJ. Поканихме кумовете. Но до тук. А предстоят още много неща. Мисля, че почвам да се отчайвам.
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #260 -: юли 01, 2013, 19:20:38 »

Aninini, не се шашкай, вече си свършила по-важните неща. Постарай се да избереш фотограф и видеооператор, ако ще има такива. На нас това ни отне доста време smile
А иначе тук например има един доста полезен списък, трябва да решиш кое искаш да присъства на твоята сватба - например ние нямахме църковен брак, така че тази графа от задачките отпадна и ако нямаш подходящ човек за нещо питай smile
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 02, 2013, 11:18:19 »

Момичета, стига съм се ослушвала, ами да се похваля и аз smile
Сватбата мина прекрасно , въпреки опънатите ми нерви, заради огромния брой гости, които в последния момент се отказаха. (от 110 човека потвърдиха 70, а на деня бяха около 65-68).

Ритуала ни беше организиран от Теди Карапачова, на която съм ужасно благодарна, че размаза гримовете на повечето от нас smile Въпреки, че хората знаеха, че вече сме подписали и този ритуал е бутафорен, много ги разчувства. Не съм и предполагала, че ритуала ще е толкова хубав, беше приказно.
За ресторанта - Бриз 2 няма смисъл да говоря - те са перфектни, всичко, което се е изписало тук е истина, не мисля, че има място, където можеше да е по-хубаво. А и когато получихме сметката на другия ден бяхме много приятно изненадани , когато се оказа че плащаме доста по-малко от очакваното.
За музиката се доверихме на DJ Румен Черкезов и не бих го заменила за никой друг, не остави никой да седне ( мен много ме беше страх, че хората няма да танцуват) , млади и стари танцуваха на всякакви стилове музика, изпълни всички музикални пожелания , успя да предизвика няколко от гостите (мъже на по над 50 години)  да се метнат в басейна, донесе си и светлинна техника която много красиво украси "дансинга" около басейна smile Страхотен е и го препоръчвам горещо на всяка булка от Варна smile
Тортатите и питките поръчахме от Делсол, идея която откраднах тук от форума и съм повече от доволна -  аз само тортата упях да си хапна и мисля, че никога не съм яла по-вкусна торта , а и беше много красива, питките ни ги бяха опаковали и украсили с панделки.
Деня беше наистина приказен и не съм се притеснила или разочаровала и за миг от нищо.

Пожелавам на всички бъдещи булки тук от форума приказна сватба и много много усмивки smile Ще съм много щастлива, ако мога да помогна с нещо smile

P.S.: Чакам да прочета как Яница си е пракарала там на 30ти, че цяла сутрин докато бяхме в хотела си говорехме и стискахме палци да се оправи времето .
Активен
Vili_Krasteva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #262 -: юли 02, 2013, 14:48:15 »

Vanity89 Чаках те да пишеш  smile
Честита Ви сватба  smile
Пожелавам Ви любов и здраве, сбъднати мечти и взаимност във всяко отношение, защото ВИЕ сте си най-важните!!!
Равносметката при нас - капарирахме Бриз 2. Избрахме Паскал за водещ и ДиДжей Алекс. И това до момента, остават по-малко от три месеца. Избираме сега фото и видео, нямаме засега конкретно.
Иска ми се това това да отметнем и да намеря подходяща фирма за поканите и късметчетата за гостите, за водещ на изнесения ритуал вероятно ще се спрем на Антоанета Александрова.
При вас кой беше фото и видео, от къде си купи роклята и другите аксесоари, както и поканите.
Времето започва да ни притиска и честно казано лекичко се притеснявам.
Благодаря ти предварително  give_rose give_rose give_rose
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #263 -: юли 02, 2013, 18:13:02 »

Благодаря, Vanity89! Честно казано времето беше с нас - хем ще ни върви по вода (или по-скоро по порой lol, хем се оправи точно на време, а и разхлади леко положението. На Калин до последно не му се искаше да сме навън, защото смяташе че пак ще завали, затова избрахме и компромисен вариант - да сме под шатрата (предварително беше замислено масите да са около басейна). Той до последно си трепереше, макар че аз още от сутринта си знаех, че времето ще е с нас.
Да си призная на нашата сватба не мога да се оплача от нищо. Затова и искам да похваля и препоръчам всички следващи хора с две ръце:
ресторант - Бриз-2
грим и прическа - Максим от Shecenter (общо му отне по-малко от два часа)
торта - Светлана Христова (уникална и на визия и на вкус)
рокля - магазин Алба (ушита по мой модел, прикачам снимка Wink )
водещ - Горчев (уникален!!!)
Dj - Милен от PR (препоръчвам го за всички, които слушат клубна музика и искат да избягат от клишираната музика на своята сватба)
букет, украса на младоженка маса, украса на автомобил, дискотеши светлини и украса на басейна - агенция Пертито и тяхната флористка
оркестър за извеждане на булката - Камчия (три млади момчета, които дойдоха с нас и на по едно хоро в Гранд Мол и Пикадили парк)
Въпреки, че все още не съм получила крайния резолтат, предполагам няма да съжалявам ако похваля и видеото и фотото:
фото - Деян Стоев
видео - Павли от Фотостудио Х
Ще пркача и няколко снимчици от този незабравим ми ден малко по късно:)


* P6300007.JPG (70.71 KB, 287x382 - видяно 2927 пъти.)
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 02, 2013, 21:42:25 »

Vili_Krasteva на нас ни беше Тони Александрова  good Много хубав ритуал направи с две ръце съм за нея  Wink
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 03, 2013, 07:39:33 »

Моята рокля беше от булченска къща "Десислава" ( до ритуална зала ) - роклята беше точно това, което исках, като се има  в предвид, че съм извънгабаритна и трябваше да съм в бяло не съм си и помисляла, че ще стане толкова добре ...
Прическата и маникюра си правих при Ваня и Мелина във салон Vanessa  и въпреки че той си ни е тука в Девня и няма да ви е полезен искам да похваля фризьорката Ваня , че за 3 часа успя гъстата ми къдрава коса да я да я подреди в равни и много красиви къдрици и освен това да ми вдигне настроението страхотно
Грима ми прави моя близка приятелка, но там направихме няколко сериозни грешки , защото не предвидихме, че булото ще ме изпържи на слънцето,  и ще прекарам ритуала със една стърчаща изкуствена мигла biggrin
Фото и Видео бяха R&M Picctures , техния резултат ще видим по-нататъка, фотографа Румен беше човека с идеите - на тръгване от Девня за Варна минахме през Побити камъни, младоженеца и кума се покатериха по камъните , а фотографа ни се молеше и на нас с кумата да сме се качели ... с токчетата  biggrin
Бутониери, украси за кола, koшнички, чаши, шампанско, късметчета и пр. ги взехме от "Десислава" също.
Поканите и тейбъл картичките ми бяха подарък от най-добрата ми приятелка, която учи графичен дизайн и се справи страхотно smile

Не си спомням какво още ... ако някой се сети да казва smile  По-късно ще кача и снимки smile
Активен
Vili_Krasteva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #266 -: юли 05, 2013, 12:00:58 »

Времето си тече, а ние сме до никъде  sad
Търся фото и видео.
Пък за рокля, никаква идея.. хем да е хубава, пък и да не надхвърлям 600лв...
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #267 -: юли 06, 2013, 16:52:23 »

Мисля, че повеето атилието в улучките около Ритуалната ще се вместят в бюджета ти smile Моята рокля е от Емоция и съм доволна. Останалите украшения са ми от салон Алба. Дамата там също е много добра. И двата салона мога да ги препоръчам smile В Алба дамата ще ти ушие рокля по твой модел и ще се справи със сигурност много донбе. Аз исках да пробвам роклята предваително и да видя как ми стои, затова избрах Емоция. Иначе в десислава имаше също много добри рокли, но просто бяха малко по-обемни. Те са представители на Аз и Ти - можеш да видиш страницата им. Всичко е въпрос на вкус. Там по обемните рокли бяха към 680 лв. а по-прибраните 550 лв. Но по-прибраните там имат по прав силует и са за стойни дами smile Надявам се да съм помогнала smile
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юли 08, 2013, 10:40:16 »

Момичета здравейте искам да попитам имате ли впечатление от сватбен салон Ванила Варна? smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 08, 2013, 13:54:33 »

Момичета здравейте искам да попитам имате ли впечатление от сватбен салон Ванила Варна? smile
Имам две приятелки с рокли от там .Едната е по нейн проект и се справиха много добре.А и те правят чашите Полиника.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines