Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:40:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 152779 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 03, 2013, 21:04:17 »

СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 14част
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #1 -: май 03, 2013, 22:09:15 »

Ами точно на Метро в разписанията пишеле 9.30 часа пътуване, много странно, май най-добре е да се отиде на място да се говори с тях.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #2 -: май 04, 2013, 20:13:46 »

Запис  girl_wink

Аз няколко пъти съм пътувала да Истанбул с автобус. Като цяло забавянето по пътя идва от самото трасе (последния път правеха рмеонт на пътя към Малко Търново) и/ или митницата.
Ние всеки път минавахме сравнитлено бързо, защото бяхме организирана група на екскурзия, но съм виждала как хората от автобусите на Нишикли и Метро ги тарашат яко- строени с куфарите и отварят, затварят чанти. Друг път, пък ние сме се бавили, а те минават бързо. Зависи митничарите на какъв кеф са.
Имайте предвид, че Истанбул е няколко милионен град и дори близките разстояния се вземат бавно, така че най-добре си предвидете минимум 12 часа до летището, а не до полета. Път е, всичко се случва. Аз съм дългогодишен шофьор, но не бих се наела да карам до там ако трябва да гоня разписание. По-добре се доверете на транспортните фирми. Най-често пътуват Метро и Нишикли.
И да пристигнете по-рано все ще има какво да правите на летището- то е голямо, така че има и магазини за разглеждане и кафенета.

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #3 -: май 04, 2013, 20:41:02 »

Arnavonit, благодаря ти много за съветите, ще с ами много полезни! В крайна сметка някак ми се струва, че или трябва да пътуваме през нощта, за да е сигурно, или да тръгнем много рано сутринта с кола, друго сигурно разрешение не виждам за съжаление, аз доста по-лесно и бурзо си го представих.
Активен
mariana_doncheva_
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #4 -: май 05, 2013, 09:21:28 »

Христос Воскресе!
Пожелавам на всички здраве,щастие, много любов и кошница пълна с яйца и козунаци smile
Организацията за сватбата върви с пълна сила , и колкото и да не искахме да стане лудница и да си подготвим нещата от по -рано ,така всеки ден имаме разговор за нея и си лудваме .Почти сме си направили поканите и до снощи даже им измисляхме текста,остана само да се напечатат и раздадат ,а това никак не е лесно :)Моята сватбена рокля може би ще е от сватбена къща Десислава ,някой ако си е поръчвал от там ще се радвам да сподели мнение.
Светъл празник на всички булки smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 05, 2013, 14:49:57 »

Arnavonit, благодаря ти много за съветите, ще с ами много полезни! В крайна сметка някак ми се струва, че или трябва да пътуваме през нощта, за да е сигурно, или да тръгнем много рано сутринта с кола, друго сигурно разрешение не виждам за съжаление, аз доста по-лесно и бурзо си го представих.
Май през нощта се пътува доста по бързо и лесно.А и може ако остане време да се разходите из Истанбул.
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 07, 2013, 09:06:08 »

Христос Воскресе на всички!Здраве и мн хубави емоции около сватбите smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 07, 2013, 13:03:46 »

Воистина Воскресе!
С тези празници не знам как ще се събираме в роклите  crazy

Дойде ред за не толкова приятните неща. Трябва да си изкарваме медицински вече. Препоръчаха ми медицински център Надежда. Някакви мнения?
Изисква ли се бележка от психото? Колко струват тези медицински?
Активен
mariana_doncheva_
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #8 -: май 07, 2013, 16:15:03 »

До колкото знам в Надежда правят всичко и изследвания и психото минаваш ,це4ната е околко 50 лв на човек после не съм сигурна дали трябва заверка от личен лекар,но поне не се разкарваш из кабинети.Другия вариант е в някоя лаборатория ти правят Васерман- около 6лв , и после ходиш на психо около 20 лв ми каза една приятелка която си прави миналата  година(в Терапията) и после пак трябва да ходиш при личен лекар.Това е което знам, успех Wink
Активен
gergana_vtg
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #9 -: май 07, 2013, 16:28:10 »

В клиника Надежда е 62 лв. на човек. Отива се сутринта, няма правило да е на гладно и жадно, вземат кръв от пръста, после към 08.30 ч. идва доктора, разменяте 2-3 приказки, преслушва сърцето и гърдите, мери кръвното и после си ходите по живо и здраво. Резултатите се получават следобяд на същия ден. Това е накратко  Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #10 -: май 07, 2013, 16:31:25 »

Гергана, това и е абсолютно всичко което трябва да се направи за тези медицински, или има и нещо друго?
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 07, 2013, 18:13:02 »

Момичета, някой дали няма да ходи на концерт на Бон Джоуви..??? Търсим си две дружки, за да напълним колата. smile
И за да не съм офтопик, нашите медицински бяха 108,20лв. - 2х9,10лв. - Васерман, 2х12,00лв. - Пулмолог, 2х 18,00лв. - Психо и кожен и 2х15.00лв. за заверка/заключение/ от личния, друго няма. Това в ДКЦ5.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #12 -: май 07, 2013, 18:21:13 »

A без личен става ли, защото ние нямаме личен лекар в БГ angry nea
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 07, 2013, 19:49:37 »

Мрявка инфото ми е от преди няколко години.Отидохче боцнаха ни и на другия ден взехме удстоверенията.Не сме ходили никъде за заверки нито за срещи с доктори.Само цената не е актуална и не мога да кажа.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #14 -: май 07, 2013, 21:17:52 »

Гучи за същата тази Надежда клиника ли става въпрос?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines