Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 11:38:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157775 пъти)
 
Karis
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #360 -: август 05, 2013, 11:13:40 »

Момичета, вижте каква статия ми попадна днес с идейки. Много ми хареса кибрита  danceg http://www.homedit.com/35-cute-and-easy-to-make-wedding-favor-ideas/
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 05, 2013, 11:19:52 »

Супер.На мен ми  хареса  торбичката с кафето.
Понеже  в тази  статия  го  съкивах ,Ангелова по  повод  твоите  кутишки,тук имаше  и парче  хартиена  торта.Според мен ще е яко,все едно  всеки  си има  парче  от  сватбената  ви  торта ,разбирасе  тя  трябва да  прилича  на  оригинала:))
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 05, 2013, 11:21:24 »

След много умуване какво да подарим на гостите се спряхме на тези сладки масленки. Не сме уточнявали точно украсата каква ще е отгоре, защото това е снимка, която сладкарницата са качили и си я смъкнах. Но отидох на място да ги видя и са хубави. Поне като минаваме да се поздравяваме с гостите да имаме какво да им дадем за благодарност, че са ни уважили с присъствието си.


*  за сватба.jpg (41.16 KB, 960x640 - видяно 277 пъти.)
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #363 -: август 05, 2013, 12:13:45 »

А някой може ли да даде отзиви за http://svatbeni.artex-studio.com/
...и техните магнитчета Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: август 05, 2013, 13:23:12 »

най-често  булките поръчват  от  там.Миналата  година  една  сладурка поръча от  там,бяха и  ги опаковали по отделно.Бързо и изпълниха  поръчката  доколкото  си  спомням.Някой наскоро от  тук си  беше  правил  там  магнитите.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #365 -: август 05, 2013, 14:51:14 »

Bamce, много ти благодаря! Сигурно и аз ще се присъединя към тези булки, видяха ми се доста опитни.

А между другото нещата, които си показала по-рано в темата са лудница smile Имаш златни ръце!
Активен
Tritiny
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #366 -: август 05, 2013, 15:08:55 »

Страхотни идеи наистина, това с кибритчето и на мен ми хареса страшно - много интересна игра на думи. Чак започвам да съжалявам, че вече имаме подаръчетата за нашите гости..
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: август 06, 2013, 20:16:33 »

tatqna_dr сладките са супер, и както каза ти жест е към гостите които са ви уважили smile Сладък подарък - Сладко да си живеят влюбените  give_rose
Активен
simona_i_d
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #368 -: август 07, 2013, 12:47:53 »

Здравейте,момичета smile
Много оригинални идеи имате за подаръчета:)
Аз много искам летящи фенери на сватбата-струва  ми се много романтично,мисля че ще допринесе към атмосферата,а и ще станат хубави снимки(представете си 100 човека,които пускат фенери) smile
Те не са особено евтини ,гледах ги изгодно само в кит.сайтове.
Искам да ги поръчам като подарък за гостите.
Но ... не знам ... не съм пускала никога и съм чувала,че един трябва да държи фенера,а друг да го пали... Някак си не си представям прабаба ми да пали фенер :o
А и този подарък трябва ли да си остане за спомен? Смисъл той фенера ще си изгори...
Въпреки че съм сигурна,че само най-близките биха си пазили подаръчетата.
Другите кой знае къде ще ги тикнат,а може би спомена от преживяването би им останал...
Дайте съвет. Харесва ли ви идеята? Пускали ли сте вие такъв фенер? Има ли някоя булка,която ще пуска фенерчета:)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #369 -: август 07, 2013, 13:19:53 »

аз наскоро пусках фенери, и да ти кажа доста тегава работа си е даже двама е трудно да се справят поне трима трябва. не успяхме даже всички като хората да ги пуснем та за малко и да запалим хотела където бяхме не се  вдигнаха хубаво и падаха около нас , може да го направите но не с всички готси 100 фенера са много ако не сте на някое супер открито място може да направите голяма поразия nea
Активен
simona_i_d
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #370 -: август 07, 2013, 13:32:56 »

Мислех на семейство по един.
А иначе хотела си има градина,отпред улица..
Като цяло наоколо е природа и хотели..
Наистина ли е такава тегава работа?
Аз все пак искам да ги зарадвам,а не да ги напрегна.
Значи казваш,че по-скоро не е добра идея?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #371 -: август 07, 2013, 13:50:36 »

ти що не вземеш няколко сега да ги тестваш smile, те много хубаво изглеждат когато се пуснат но поскоро примерно 10-20 да пуснете. то няма значение дали ще ги запзат или не подаръците, виж че много момичета подаряват сладки които пък се изяждат, и аз смятам че е много добра идея сладките, но ако на теб ти е влезнало в сърцето за фенерите давай смело smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: август 07, 2013, 14:05:19 »

 и ние на  нашата  пускахме.Бяха  изненада от  сестра ми.
наистина  си е малко  тегаво и тррябват  двама.Финта е  в  това  ,че трябва да  изчакаш  хубаво да  се напълнят с  топъл  бъздух  и  тогава  да  го пуснеш
Моя примерно  цопна  в  басейна,а  на  мъж  ми полетя
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #373 -: август 07, 2013, 14:14:16 »

Трудничко си е. На една сватба - булката се изнерви и не и се пускаха , защото не пламнаха. Бяха купили за всички гост( 80 души ) само 5 семейства се постараха да ги запалят и не полетяха едновременно.Нашият се запази, но отне доста време и без предпазител на запалката.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: август 07, 2013, 15:16:37 »

Симона, здравей , ние за Нова Година си бяхме купили и палихме , не е толкова сложно важното е наистина да се изчака да се изпълни с топъл въздух и тогава да се пусне. Иначе аз от тогава си го имам за идея за сватбата и сме си поръчали 15 броя с формата на сърца .Но за запалването ми наистина трябват поне 2 души .Моят съвет е вземи по-малко количество за младите ,мислено си ги групирай и не е необходимо за всеки да има.Спор има много е красиво и романтично.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines