Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:15:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157344 пъти)
 
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #135 -: май 29, 2013, 21:50:28 »

magi_89, и ние ще сме с меденки с формата на 3етажна торта и сърца. Направих проба и се получи добре, отнема доста време обаче и може би защото нямах много опит направих декорацията с фондана на 5-6 меденки за около час. На това сме се спряли окончателно и се надявам с помощта на майка ми и една приятелка да се получат по-бързо нещата. Мислех да оставя меденките за едно от последните неща, но като видях как вървят нещата ще ги започна 1 сед- 10 дена преди това.
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 30, 2013, 12:16:32 »

Аз съм предвидила 3 вечери след като си легне малката - първата ще пека, др. ще украсявам. Единствения ми проблем е че нз колко фондан ще ми трябва!!!!!! pardon
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 30, 2013, 16:37:39 »

ние открихме идеалните според нас подаръци.За жените ще бъде бъклица с фиолка червена роза,а за мъжете малки шишенца във формата на стомничка пълни с ракия.Ще си ги украсяваме самички.Самите подаръци са по 1 лв . danceg
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #138 -: май 30, 2013, 17:33:48 »

Маги, ако имеш електронна везна вкъщи, претегли една курабийка преди и след украсата - така ще знаеш теглото на фондана за една курабийка. После умножи по броя на курабийките и ще имаш количеството - той и без това се продава на килограм. Не видях за кой град става въпрос, но за Варна скоро отвориха един магазин за продажба на професионални сладкарски консумативи в малки разфасовки за домашна употреба - казва се Gatto, мисля че имаха и он-лайн магазин, но не съм сигурна... Успех и да се похвалиш с резултата! good
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #139 -: май 30, 2013, 18:01:27 »

Danito, ще споделиш ли за солничките, че идеята ми допадна. Аз мислех да сме на вино, но свекър миказа, че щели да го изпият и да изхвърлят шишенцето, затова да съм мислела занещо, което да остане за спомен....
shantall, извинявай че отговарям толкова късно smile Едва сега видях, че си ме питала за солничките. Ето тези бях избрала http://www.lightinthebox.com/mr-mrs-ceramic-salt-pepper-shakers_p545684.html
В сайта има и много други  girl_wink В този сайт, когато бройката се увеличи цената става страшна. Намерих ги и на други места, там пък срока за доставка може и да не е достатъчен за да ги получа преди сватбата  huhhuh.gif
Аз искам да се оплача, че агенцията на която бях възложила проекта за книжката с наша история не се справи. За 29 дни чакане получих заглавната страница, на която имаше сърце разделено на две  shok
Сега съм в ново търсене за подаръци: от магнити, през малки бутилки вино със специален етикет и панделка като на поканите ни, през снимка от фотографите от самия ден и още хиляда неща  tease
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #140 -: май 30, 2013, 18:02:03 »

ние открихме идеалните според нас подаръци.За жените ще бъде бъклица с фиолка червена роза,а за мъжете малки шишенца във формата на стомничка пълни с ракия.Ще си ги украсяваме самички.Самите подаръци са по 1 лв . danceg

А тези стомнички може ли да ги покажеш?
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #141 -: май 30, 2013, 18:58:46 »

Danito  не знам какво да кажа  girl_impossible - за бой са  beating
Не питай аз как бях  diablo  И като имате предвид, че за тези 29 дни аз им звъннах около 4-5 пъти, за да им давам зор. И накрая като видях корицата щях да получа удар.
Изобщо не ми се иска да се отказвам от книжките, но така да не ми се започва търсене наново кой да ми ги прави huhhuh.gif
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 30, 2013, 20:04:25 »

А тези стомнички може ли да ги покажеш?


нямам с какво да ги снимам, купихме ги от един магазин пряката реди Халите до Райфайзен банк,не си спомням улицата как се казваше  blush
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #143 -: май 31, 2013, 18:25:33 »

magi_89, денито е обяснила как да си пресметнеш фондана. Иначе няма как да разбереш, защото формичките са с различна големина. Аз си купих малко повече от 1кг фондан в различни цветове (фондана е готов оцветен), но белия ми се вижда малко и може би ще купя още. Дори и да остане, може да се използва по-късно. Иначе добре си си разпределила времето.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 01, 2013, 19:30:14 »

Днес се разходих до магазина с бурканчетата - наистина има всякакви. И пробвах да направя домашно балсамче за устни, според мен стана много добре. Бурканченцето е 95 стотинки. Съставките още не знам колко ще излязат, не знам колко струва пчелния восък...


* IMG_0806.JPG (24.38 KB, 381x336 - видяно 2887 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 01, 2013, 22:50:40 »

Как се прави това балсамче?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 02, 2013, 08:22:03 »

Как се прави това балсамче?
http://iwoman.bg/krasiva/krasota/napravi-si-sama-balsam-za-ustni-s-med-414875.htm

Еленичка, страхотна идея, ако рецептата ти е различна от моята в линка, моля и аз да я споделиш. тези балсами с мед са спасили не една уста от напукване, у нас винаги има.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 02, 2013, 11:36:47 »

Ами това точно не е по някоя рецепта - понеже в рецептите се изискваше я вазелин я пчелен восък, а вкъщи нямах такива неща в момента използвах няколко балсамчета които ми бяха останали на дъното на флакончето. Видя ми се малко твърдо и сложих и малко олио от гроздово семе. Но това беше само пробно. Имам намерения да го правя с различни комбинации на вазелин, пчелен восък, каквито масла намеря и т.н. Като си набавя съставките и пробвам кое става най-добре на консистенция ще ви пиша.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 03, 2013, 17:28:03 »

Мерси, момичета!  give_rose Като имам повече време ще пробвам и ще споделя резултата.  smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 08, 2013, 13:56:36 »

не мога да повярвам какво ми се случи днес.
Тъй като подаръците за жените не бяхме ги купили днес случайно намерих мускалчета с фиолки розова есенция за 0.58 лв  yahoo yahoo yahoo слагам им по една панделка и етикетче с имената и готово  tease tease tease
Ако някой се интересува са от Илиянци smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines