Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:25:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157332 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #90 -: май 14, 2013, 18:46:24 »

И ние решихме мисля подаръчетата за гостите най-накрая, сега сме на фаза търсене на изгодни оферти. Някой ако има инфо за такива моля да сподели.

А те са --> За жените: мускалчета, а за мъжете: малки шишенца с ракийка.

При факта, че по-голямата част от гостите ни ще са чужденци ми се струва оптималния подарък, аз като БГ бих се зарадвала честно казано на такъв подарък също, та се надявам и на бг гостите да задоволим вкуса  smile Girl_hide
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #91 -: май 14, 2013, 20:49:13 »

Мрявка, много хубаво сте го измислили и наистина ще зарадвате гостите.
Аз също ако присъствам на сватба в чужбина най би ме впечатлило нещо, което е традиционно за страната.
Във Варна има едно магазинче за битови сувенири - керамични съдове, покривки с шевици. Ако искаш утре мога да погледна за мускалчета с розово масло. Колко ви трябват? Другото, което се сещам е до Елитис на ЖП-гарата има склад "Земя на рози" - също имат най-различни сувенири. Може да имат такива мускалчета.
За шишенцата с ракия обаче не мога да помогна  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 14, 2013, 21:26:31 »

И ние решихме мисля подаръчетата за гостите най-накрая, сега сме на фаза търсене на изгодни оферти. Някой ако има инфо за такива моля да сподели.

А те са --> За жените: мускалчета, а за мъжете: малки шишенца с ракийка.
http://www.landofroses.net/Baklitsi-i-muskali/cat/156/30/
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #93 -: май 14, 2013, 21:59:53 »

Еми, както винаги безценна  Bravo
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 14, 2013, 22:18:44 »

Ние "финално" (защото с моя мъж няма нищо финално) решихме да правим магнитчета... Нещо от този вид:



И си мисля сама да си направя проекта, а някой само да ми го разпечата. Някакви съвети с каква програма да го направя?
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #95 -: май 14, 2013, 22:31:13 »

amisega, много хубава идея smile
На мен докато ми покажат проекта ще съм харесала 1000 други неща  diablo
Сапунчетата по-назад в темата харесах, магнитите които показваш също ми харесват, един комплект солнички съм харесала ... изобщо  girl_haha
За програма не мога да помогна, само знам че в някои сайтове има free template ( безплатни мостри може би на бг), защото специално това save the date в чужбина е много разпространено  good
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #96 -: май 15, 2013, 00:41:32 »

Еми и Ноар вие сте безценни и двете! Мнннн ви благодаря, а идеята с мини бъкличките е просто мега яка, направо думи нямам. Мисля че супер мн ще си подхождат, бъклички за мъжете и мускалчета за жените! Girl_hide Bravo Girl_hide Bravo Girl_hide Bravo yahoo

Момичета от този сайт сега ми дойде идея и за бърдучета, бях ги забравила тези сладки български чуруликащи сувенирчета!
« Последна редакция: май 15, 2013, 00:55:08 от Мрявка » Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #97 -: май 15, 2013, 04:30:12 »

Ех , защо не го знаех този сайт, когато се чудех на чужденците какво да подарим:( за тях ние имахме малки бутилки с мавруд, но бъкличките с бг роза са най- добри!
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #98 -: май 15, 2013, 08:18:26 »

amisega аз се занимавам с графичен дизайн и бих използвала фотошоп и илюстратор, за да направя магнитите. Ако нямаш познания в сферата обаче ще ти е доста трудно да работиш с тези програми.
Успех!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 15, 2013, 10:45:24 »

Danito, ще споделиш ли за солничките, че идеята ми допадна. Аз мислех да сме на вино, но свекър миказа, че щели да го изпият и да изхвърлят шишенцето, затова да съм мислела занещо, което да остане за спомен....
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 15, 2013, 10:55:08 »

shantall , ти какво очакваш да ти каже един мъж, то това важи за всякакъв подарък, все пак това е сувенир, той винаги може и най-вероятно повечето ще захвърлят...
Захарничка не е ли по-добре като идея, солницата е оригинално, но символа на вашия съюз не е ли по-добре да е сладък?
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 15, 2013, 11:23:59 »

В сайта, който е дала Еми по-горе има солничка две прегърнати фигурки бяла и черна. Може вместо сол и пипер, в бялото да се сложи захар, а в черното сол, като символи на радостите и трудностите на семейния живот.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 15, 2013, 13:06:19 »

Lillly, права си smile мъжете нищо не разбират. майка ми и свекърва ми вдигнаха ръце и ми казаха каквото реша, само да не са свещи.

ако подаръците са солничка/захарничка то трябва да са две за семейство. тогава как процедирате със самотните гости?
Активен
nasesss
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #103 -: май 15, 2013, 16:05:15 »

Да се включа и аз в темата. Украсата на нашата сватба е в кафяво и зелено. Тъй като цветовете са земни, иска ми се и подаръчетата да са в същия дух, а и аз не обичам прахосъбирачки. Харесах пилетата солнички от китайския сайт, но нямам достатъчно време да чакам доставката. Ще съм ви благодарна за идеи.

Ако не измисля друго ще подарявам медчета и може би юзчета с ракия, макар че ми се струва доста изтъркано вече.

Междудругото намерих от производител бурканчета с мед 32г (неукрасени) за 54 ст. Не слагам линк понеже съм нова във форума, ако някой се интересува да пише.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #104 -: май 15, 2013, 16:28:14 »

Аз се интересувам от бурканчетата - дали този производител ги предлага празни бурканчетата? Като знам изкупната цена на меда от производител към преработвател (баща ми е пчелар), в тези бурканчета надали има мед при тази цена, но и само за бурканче пак си е много изгодно... Би ли ми дала координати на лични, моля?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines