Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:19:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157544 пъти)
 
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #315 -: юли 21, 2013, 17:55:23 »

Уау, останаха ми очите по тези бонбонки, много оригинални  girl_wink
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #316 -: юли 21, 2013, 20:53:10 »

mariag, elistoilova, beberona , вие на всеки гост ли ще подарявате по такова шишенце или на двойка? Ако имате тейбълки по масите поименно ли ще са или пак по двойки и до тях юзчетата? Чудя се и аз колко да поръчам
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юли 21, 2013, 21:07:06 »

Koralka7, юзчетата при нас са за мъжете, а за жените – бурканчета с мед.
Тейбълките са за всеки поименно.
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #318 -: юли 22, 2013, 08:55:30 »

и ние като ели, на мъжете юзче, на жените друго. А тейбълките са поименно за всеки.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #319 -: юли 22, 2013, 09:32:14 »

Момичета, някоя от вас поръчвала ли е магнитчета някъде и може ли някакви отзиви и контакти да ми дадете, че нещо се замотах, а то стана време за подаръчета и други дреболийки вече smile

Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 22, 2013, 09:55:01 »

Нашите подаръчета бяха магнитчета. Поръчахме ги от Интернет, фирмата се казва Немезида и са от Асеновград. Намерих ги някъде доста по-назад по темите, защото и аз издирвах доста време, а бяхме решили да са магнитчета. Цената им е по 1,20 за бройка. Доставката е безплатна над 100 лв. Пристигнаха за една седмица. Решихме да не са с наша снимка, а си харесахме една снимка на лебеди. Ето това са: http://album.svatbata.bg/tonchevi3006/bg/photos/249932.html. На гостите много им хареса. Не бяха получавали такива подаръчета досега. Надявам се да съм помогнала smile girl_wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 22, 2013, 11:11:56 »

mariag, elistoilova, beberona , вие на всеки гост ли ще подарявате по такова шишенце или на двойка? Ако имате тейбълки по масите поименно ли ще са или пак по двойки и до тях юзчетата? Чудя се и аз колко да поръчам
Мила и при нас ще е така. На мъжете ще има юзче, на жените бурканче с мен, а на децата ще има сапунени мехурчета. Тейбалчетата ще са ми поименно, защотото имам много семейства с повтаряща се фамилия и много които не са семейни, за това решихме така. А за подаръците, ще си ги раздаваме ние лично, като минем за наздравицата!
Пиши после ти какво си решила  give_rose
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #322 -: юли 23, 2013, 23:43:42 »

Ние понеже ще сме с морска тема мислех да използвам юзчетата като в тях да сложа малко пясък, мидички и завито късметче. Обмислям вариант при наздравицата една от големите шаферки да носи кутията за пликове, а другата- кошница с подаръчетата и да им ги даваме лично. Евентуално си мислех да даваме по едно шишенце на двойка (ако са заедно), защото не виждам голям смисъл и двамата да имат едно и също нещо. Тейбълките също мислим да ги правим поименно, но ако са двойка или семейство да са на една, за да могат те да си определят кой къде да седне. Не знам...още го обмислям smile Един вид както са поканите- не даваме поименно, а на цялото семейство. Не знам още smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 24, 2013, 07:18:48 »

Ние понеже ще сме с морска тема мислех да използвам юзчетата като в тях да сложа малко пясък, мидички и завито късметче. Обмислям вариант при наздравицата една от големите шаферки да носи кутията за пликове, а другата- кошница с подаръчетата и да им ги даваме лично. Евентуално си мислех да даваме по едно шишенце на двойка (ако са заедно), защото не виждам голям смисъл и двамата да имат едно и също нещо. Тейбълките също мислим да ги правим поименно, но ако са двойка или семейство да са на една, за да могат те да си определят кой къде да седне. Не знам...още го обмислям smile Един вид както са поканите- не даваме поименно, а на цялото семейство. Не знам още smile
идеята ти е добра и ние ще даваме подаръчета при назравица и примерно на семейство/двойка. а тейбъл каричките на всяка маса ще ги има изброени кои ще седят на масата и те вече да решат кой до кой да сяда да нямя сърдити
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #324 -: юли 24, 2013, 08:09:49 »

Ние понеже ще сме с морска тема мислех да използвам юзчетата като в тях да сложа малко пясък, мидички и завито късметче. Обмислям вариант при наздравицата една от големите шаферки да носи кутията за пликове, а другата- кошница с подаръчетата и да им ги даваме лично. Евентуално си мислех да даваме по едно шишенце на двойка (ако са заедно), защото не виждам голям смисъл и двамата да имат едно и също нещо. Тейбълките също мислим да ги правим поименно, но ако са двойка или семейство да са на една, за да могат те да си определят кой къде да седне. Не знам...още го обмислям smile Един вид както са поканите- не даваме поименно, а на цялото семейство. Не знам още smile
Коралка, видях преди няколко седмици точно такива малки бутилчици с пясък и мидички (мисля,че нямаше късметче) в Jumbo на прилични цени. Ако искаш ги погледни, може да ти свършат работа. Изглеждаха много добре на пръв поглед.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юли 24, 2013, 09:51:04 »

 good
Момичета, някоя от вас поръчвала ли е магнитчета някъде и може ли някакви отзиви и контакти да ми дадете, че нещо се замотах, а то стана време за подаръчета и други дреболийки вече smile


Ние избрахме също магнитчета - за 150 бр. ми взеха 138 лв. smile
Това е в една книжарничка в София, като ние сами си направихме дизайна, те ни ги изпринтираха и ни сложа магнитна лента. Ако те интересува, пиши на ЛС да дам координати smile
Активен
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #326 -: юли 24, 2013, 21:51:53 »

Уау, останаха ми очите по тези бонбонки, много оригинални  girl_wink

И на мене, ама 1/2 кило 20 $...  Oh my ... Чудя се дали няма някоя фирма в бг, която може да го направи
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #327 -: юли 24, 2013, 23:27:05 »

Много се съмнявам някой да ги прави, поне аз не съм попадала.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 25, 2013, 08:29:14 »

Можеш да разпиташ разни сладкарски цехове, дали ако им занесеш бонбонки, биха могли да ти ги надпишат  pardon
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юли 25, 2013, 11:16:26 »

Да се похваля с моята идея за подарък за гостите, която ще бъде и част от украсата на ресторанта. Искаше ми се да е нещо нестандартно. Ровейки се в чуждите сайтове попаднах на едни LED чаени свещички, който са много практични. Светят до 70 часа, после само сменяш батерията, няма опасност от подпалване, разтечен восък и се надявам да работят дълги години. Готиното е, че дори и семействата ще си направят комплект от по 3-4 такива. Ще ги опаковам с торбичка от органза, на която ще са завързани етикетчетата с имената на гостите, хем ще си знаят мястото, хем ще разберат, че е за тях. Идеята ми е да са пуснати всичките 130 свещички (колкота са гостите) + ще имаме светлинна стена зад нашата маса. Мисля, че ще е страшно красиво  yahoo. Поръчах ги от Ebay, излизат по 80 ст. и дойдоха за няма и 2 седмици  Bravo
Ето така изглеждат

Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines