Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 51339 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 17, 2013, 09:14:03 »

Цоп и аз тук да ви следя какви ги вършите  blum
Да се похваля, че си имам рокля за църковния брак и обици (снимки в албума).
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #91 -: април 17, 2013, 09:32:38 »

Панда , успешна седмица ти желая ! Дано другата да си по-спокойна и да имаш повечко време за нас smile
Мариелка  , и роклята и обичките са мнооооого сладки  Bravo ! Направо супер ! Я ми издай защо имаш отделна рокличка за църковния брак , че аз не съм запозната smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 17, 2013, 09:41:39 »

Ами църковният брак ще е 2 седмици след гражданския. Засега сме се спрели на Калоферския манастир. Най-вероятно тази неделя ще ходим да питаме, ще питам  и за роклята да не е проблем дължината pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: април 17, 2013, 09:49:41 »

Слънчев привет от Пловдив! Стискам палци по всички поставени заявки! Wink
Мариелка, много хубава рокля Bravo. Дължината си и е добре на роклята, само на гърба може да метнеш нещо да не е толкова прозрачна. Ти с какъв сутиен ще си /или без/?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 17, 2013, 09:57:58 »

Ами или със силиконов гръб и презрамки или без сутиен (не прозира отпред), но определено мога да взема нещо да се наметна. Наистина времето е прекрасно!!!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 17, 2013, 10:19:01 »

В това хубаво време такъв мързел ме е налегнал. Имам една перялна да прибера от простора и да я сгана и да просна малко одеалата на простора да ги напече слънцето. Ама не ми се подхваща... angry
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #96 -: април 17, 2013, 10:27:48 »

И според мен дължината няма да е проблем изобщо ! :)Пък и  за раменете не мисля че ще ти направят проблем .. В днешно време никой вече не гледа облеклото ..
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 17, 2013, 10:59:26 »

Ей хора, времето ми оправи настроението ! danceg
Чак се замечтах за планирането на летните ни бягания от София, надявам се да са поне две! blum
Една снимка за поздрав и дано времето си остане слънчево, където и да сте!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #98 -: април 17, 2013, 11:15:54 »

Добър ден give_rose

Мариелка нещата наистина са много хубави girl_wink
Али както казах ние тук постоянно стискаме blum Успехи с бебо Girl_hide

Аз от сутринта се занимавам с блокчета и огради (както бях споменала). Сега се чудя как да сложим декоративните - като ромб или последните три реда да са шахмат crazy Плътни три с декоративни бабата не иска pleasantry Тя пак, че се съгласи на декоративни, че първо изобщо не искаше angry

Мъниче весело изкарване, без малко да те пропусна blum Плевен ми е един от любимите градове, занм го почти наизуст blum Също имам братовчедка там и като бях в Сф понеже Варна ми беше много далеч всяка събота там ходех danceg Беше ми като втори дом blum
« Последна редакция: април 17, 2013, 11:25:18 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #99 -: април 17, 2013, 11:26:48 »

Скай , ама и твойта хич не е лесна ! Направи го както тя иска , че после да ти е мирна главата !
Еми , то времето е супер ! Макар че вятъра при нас май е решил да измести Варна в планината  crazy , ама на слънчице някъде на скрито от вятъра си е направо супер ! Изкарах малкия за 30 мин пред блока, ама то няма деца и малкия изтъпя, та се прибрахме ! Сега една дрямка обедна и мама да погледа малко филмчета и после следобед почваме с приготовленията за утрешното заминаване !! smile  yahoo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #100 -: април 17, 2013, 11:32:03 »

Въпроса е, че искам да го направя както аз искам biggrin След време няма огради да събаряме, че да ги правим както искаме. А тя вече ми даде зелена светлина pleasantry Малко трудно, но успях blum Първоначално беше решила, че иска всичко плътно. Толкова се обяснявах, че прижки ми излязоха, но имаше резултат Wink Сега пък решила, че в спалнята искала теракот, не ламинат...не й харесвал. Там смятам да я оставя, защото не смятам да живея там biggrin Нооо оградата ще я гледам, отпред има площадка за маси и т.н., така че там е каквото кажа аз biggrin
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #101 -: април 17, 2013, 11:36:12 »

хахах даммм имаш право Скай ! Щом ти е дала зелена светлина - твори на воля ! хахахха В теб не се съмнявам smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 17, 2013, 12:28:45 »

Аз да се похваля, че имам 20 т от 30 по физика, доволна съм и ще ходя само на втората част, така половината ми изпит е взет  yahoo
Стискам палчета на AliTia  Good luck Good luck Good luck
мариелка, супер придобивки  give_rose give_rose бях чела че си правила късметчета, но не ги видях.

Слънчев следобед!  DANCE

« Последна редакция: април 17, 2013, 12:31:47 от _Ezra_ » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 17, 2013, 14:51:37 »

Тук съм Girl_hide
Не ми стига времето да се добера до форума angry Вчера в тоя вятър колкото задачки имах из града как не литнах /буквално/ просто не знам! witch Иначе от вятъра прическата ми стана още по-фасонска и от понеделника Wink Днес пече, но гледам пак започна лудия вятър crazy Явно и тая година от зима ще минем направо на лято girl_wink Вчера си бях взела половин ден отпуска,за да си свърша работата, тъкмо отдъхнах, че отметнах задачките, връщам се в офиса и пълна галимация! angry Нашия компютърджия пак на моя компютър, пак проблеми с компютъра, колежката има рожден ден, крясъци до небето, после дойдоха и съдружниците на обичайното вторнишко събрание и се почнаха пак лудите справки shok Та ми бръмна главата и едва успях да си свърша работата на време. Днес докато се включа и той работния ден пак към края biggrin Важното е, че днес поне успях Wink
Али, как мина прегледа? Разкажи колко сте пораснали smile
Мъниче, весело гости ти пожелавам и много приятни емоции
Езра, радвам се за теб и за кака ти give_rose
Еми, в тоя сайт за сребро зърнах моята висулка драконче smile Навя ми много мили спомени ... Моята си я купих от Търново, бях там на бързи предварителни кандидатстудентски курсове /не ме питайте, луда работа blum/
Мариелка, обиците и роклята са жестоки, много ми харесват! Bravo
Поздрави и на всички останали неспоменати /много време четох темата, докато наваксам/
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #104 -: април 17, 2013, 15:11:18 »

Мууни , при тебе шоуто е пълно ! хахаха Направо си в някаква работна вихрушка ! Не ти завиждам !!

Мацки , аз пак напускам временно фронта ! Отивам да оправям багажа ( горката ми пералня вече ще прегрее , а имам поне още 2 да пусна !! ) после трябва да пооправя и къщата , че е заприличала на малко бунище хахахах и те така от мен ... за сега това е ! По-късно при първа възможност ще се отбия да ви видя  pleasantry как сте и кой какво прави ! Хайде едни следобедни вкусотийки от мен !
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines