Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 01:28:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 51348 пъти)
 
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #120 -: април 18, 2013, 10:49:15 »

Муунче ,честит рожден ден и от мен!Пожелавам ти да си здрава,много щастлива ,винаги обичана и продължавай да бъдеш толкова лъчезарна give_rose

Киви ,страхотен грим good наистина изглежда много свежо и съм сигурна ,че ти стои прекрасно girl_wink
Езра ,много харесвам Мечо Пух и поздравчето си е много вярно smile ...наистина денят е прекрасен  Sunshine
Али това е прекрасна новина,дано да получаваш само такива  give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 18, 2013, 11:12:54 »

Честит празник мило, Муунче give_rose

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 18, 2013, 12:36:34 »

Олееееее как ме развълнувахте! Направо ми се напълниха очите! Толкова сте мили всички heart heart heart Искренно благодаря на всички за прекрасните пожелания - страхотни сте как сте се сетили! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Бързам да ви почерпя о да споделя с вас най-големия подарък, който получих тази година - ще видите на подписа под мнението ми. Ето затова бяха всички стиснати палци - благодаря за подкрепата!!!


Целувам ви всички! kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Ще пиша малко по-късно, че ми трябва време да се съвзема. Днес е един прекрасен ден! yahoo yahoo yahoo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #123 -: април 18, 2013, 12:38:56 »

Малеее как ме зарадва yahoo yahoo yahoo Това наистина е най-хубавият подарък yahoo yahoo yahoo Да сте живи и здрави всички, че ще сте щастливи с малкото чудо е ясно give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 18, 2013, 12:39:31 »

Уау! Скритата лимонка Муун!
Браво бе,направо се шашнах, три пъти скролнах да проверя дали не съм се излъгала blum give_rose give_rose give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 18, 2013, 12:43:54 »

браво, мила, много се радвам за вас, бъдете много щастливи и нека се роди здраво бебешоче на термин  yahoo give_rose give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 18, 2013, 12:47:16 »

Ехааа, каква новина само! И то поднесена точно на рождения ти ден!
Заслужаваше си палцестискането. Сега става ясно, че сме стискали за едно и също нещо в един и същи ден на тебе и Езра  yahoo
Колко хубавооо heart Нека бременността ти бъде прекрасна, емоционална и лека, а раждането - неусетно бързо и безпроблемно! yahoo give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #127 -: април 18, 2013, 12:47:48 »

Муунче ,страхотна новина yahoo danceg Какъв хубав подарък си имаааш heart Пожелавам ти леко и изпълнено с хубави моменти бременеене give_rose Вече започвам да се убеждавам ,че стискането на палчетата ни води само до хубави резултати blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 18, 2013, 12:51:40 »

аз да се разпиша за втори път, муунче, странно е като някой не го познаваш на живо, но го чувстваш така близък и се вълнуваш толкова мн с него, така е сега - мн мн се радвам за вас  give_rose като го гледам май скорпионче ще бъде  heart
мулан, помня че и на мен Весито ми бе писала, че форумското стискане на палци е мн. силно като енергия  heart

Аз пък днес подадох молба за евро стипендия  smile пък ако стане ще е добре, ако не-здраве да е  good

Карахме Спорта в морската градина на слънчице и въздух  smile smile беше приятно.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 18, 2013, 12:54:01 »

Леле Муун, ако знаеш как се зарадвах като малко дете yahoo. Имаме си още едно ноемврийско мамче Bravo Пожелавам ти една лека бременност и много позитивни емоции! Толкова чаках да се появят още мами във форума, че да имам с кой да споделям тези невероятни моменти. Искрено се радвам, че ти си сред тях give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #130 -: април 18, 2013, 13:10:32 »

Честито Муун heart Bravo, друг толкова прекрасен подарък просто не съществува! Страхотно!!!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 18, 2013, 13:32:42 »

Ааааа още една готина бъдеща мама в клуба....направо не можеш да си представиш колко много се радвам за теб...това е най-големият подарък, който човек може да получи yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo...многоооо съм щастлива за теб и бъдещия татко  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

п.п. ааа скорпиончетата са много симпатични хора /аз като един виден представител/  blum
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 18, 2013, 13:36:22 »

Муунче ЧЕСТИТО!! Дано всичко да минала леко и неусетно и да се насладиш на всеки един момент до раждането. И ти пожелавам за разлика от нас да се нанесете в новото жилище, преди бебчо да се е появил! Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 18, 2013, 13:38:34 »

Вие се радвате и аз се радвам заедно със всяка една от вас повторно! yahoo
Може би е редно да разкажа малко предистория, но малко, че все пак е седмичната темичка Wink
Честно казано и ние с мъжът ми бяхме страшно изненадани, защото беше неочаквано за нас - докато се нагласим психически и физически ... но тя съдбата си знае работата явно Wink. Така се случи, че като отидох на първи преглед за установяване наличие на бременност вече си имаше и пулс! yahoo Ако щете ми вярвайте, не съм суеверна изобщо, но до вчера не знаеше абсолютно никой. Не ме питайте как се мълчи за такова нещо толкова време! /П.С. Еми, ти за малко да ме накараш да ти кажа, сещаш се в кой момент Wink/Просто защото имахме малко ошашквания /оказа се безпричинни/ и просто решихме да изчакаме и тогава да съобщим. И съответно сега като започнахме да казваме те хората чак не вярват! shok Чувствам се добре, не съм имала сутрешни неразположения, надявам се и да нямам, но пък за сметка на това ме гонеше вълчи глад! Мен! Аз, която никога не съм била лакома и с малко хапване се засищах! Почти всичко, което видех и ми се дояждаше, дори и на снимка да е! Да знаете само колко ме дразнихте с всичките тези лакомства, дето ги бяхте напускали тукаа beating Слава богу, вече положението е по-добре smile
Али, ако знаеш и аз колко се зарадвах на твоята лентичка! yahoo И вчера като сподели как е минал прегледа и колко сте пораснали направооооо yahoo Да кажа ние сме около 5см и много шаваме на прегледи danceg
Езра, да наистина е странно чувството, но е взаимно да знаеш give_rose
Цветенце, благодаря ти миличка give_rose Ние се заформяме страаашно семейство - овен, лъв и сега скорпион - направо взривоопасна комбинация хихи diablo
Пънки, надявам се и трябва да се нанесем доста преди това smile
Ох, спирам да пиша, че вълнението ми идва в повече, а чак толкова много не е добре да се вълнувам Girl_hide
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 18, 2013, 13:53:33 »

Муунче и ние на никой не казахме, докато доки не потвърди. Така че перфектно те разбирам! Важното е всичко да  е наред и да не се ядосваш, че с тази твоя работа дето ти косят нервите....
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines