Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:18:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 51293 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #75 -: април 16, 2013, 13:11:43 »

хаха няма повярвай ми ! Единствения такъв магазин който е в града - майка и е управител в него ! хахаха Не върви .. то е наистина много малко градче smile Направо си е като селце мен ако питаш , но се води град хаха
Ще чакам да ми пратиш сайта иначе smile smile smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 16, 2013, 13:13:48 »

аз така за доведената сестра на роднини, директно й казах какво искам да й подаря и посочих цветове.тя си избра, аз поръчах и готово.така че като ти го пратя и й покажеш, всички ще са доволни Wink
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 16, 2013, 13:24:14 »

Привет и от мен!

Скай, засега правя превод и легализация на дипломите за средно образование-и на трима ни, актовете ни за раждане и дипломата за висше образование на мъжо. Иначе моята за висшето няма смисъл да я превеждам, тя е с приложение на английски, освен това е с апостил и мисля, че няма да се наложи легализация. Пък и не е от БГ университет, така че с нея няма да се занимавам. Имам CCNA сертификат, също няма да го превеждам и легализирам, защото е международен и все още е валиден. Това е за момента. Има и други документи, които ако трябва да превеждам по-нататък.
А и нали участваме в лотарията за ЗК, ако ни дотрябват, тъкмо ще са готови и ще ми отпадне като ангажимент. Wink

Мъниче, много трудна работа е това с подаръка за девойката.
Но помня че, когато приятелката на Ицо дойде за първи път у нас, исках да ѝ подаря нещо за добре дошла и купих едно тъничко сребърно колие с две стъпчици, все едно са неговата и нейната. И до ден днешен си го носи, а тогава тя беше само на 14г. Та си мисля, че сребърно бижу не е никак лош избор, но все пак зависи от бюджета ти.

Видях че за американски бисквитки си говорите. Та по темата да кажа, че в Лидъл има едни кукис в кутийка.Изглеждат точно като показаните на картинката. Не им помня заглавието, нито мога да твърдя че са оригинални, но са наистина с уникален вкус, поне ние вкъщи ги харесваме.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #78 -: април 16, 2013, 15:17:29 »

Роси вие значи ще ходите комплект danceg Аз първоначално разбрах, че само ти ще тръгне в началото.

Свекърва изчакай магистратурата и нападай danceg

Един тематичен с форума поздрав от мен, че много му се смях funnytooth

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: април 16, 2013, 15:33:08 »

casky, много е хубава снимката! Тя си е за темата "А как се разбирате със свекървата?", че там младите булки нещо много се вихрят да взимат страха на свекървите си Wink. Те не знаят, че чувствата винаги са взаимни Wink и че хич не сме "прости" и "лесни" yahoo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #80 -: април 16, 2013, 15:43:17 »

Мислих си аз там да я изтипосам, ама реших че ще ми иpтрият поста. А понеже и на мен много ми хареса  и нямаше как да не я покажа я сложих тук biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 16, 2013, 16:16:28 »

мъниче, ето сайтът: http://silversense.bg/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=63
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #82 -: април 16, 2013, 17:01:44 »

Еми , много добър сайт ! Определено ще се възползвам за себе си ! Дори вече си набелязах две красоти !!!  Bravo
casky , снимката е много добра ! хахахах Хареса ми определено !  funnytooth

Между другото да ви се похваля , че харесах едно мнооооого нежно колие днес съвсем случайно между другото ! Не бях излязла за това , ама - късмет ! Висулката е много красива и нежна с едно бяло камъче и стои страхотно ! Синджирчето е някаква италианска плетка . Абе няма как да не и хареса ! Просто съм сигурна че ще и допадне понеже е изчистено и нежно , а камъчето е като акцент . Ще и купя и някоя шантава гривна каквито аз обичам , че току виж почне да носи и по-интересни бижута и следващият път като ходя да мога спокойно да избера подарък ! хаха
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #83 -: април 16, 2013, 18:18:40 »

Ехооо, нахлувам и аз в края на деня да видя как сте.
Роси много гадно с кучето. Дано скоро се възстанови. Мен ме е хапало куче и като че ли имам и аз страх. Не ме е страх като минават покрай мен, но пък ако дойде голямо куче уж да ми се радва адреналина скача. Не се дърпам, за да не стане по зле , но има известна доза страх.
casky тази снимка преди малко я видях и много й се изкефих Wink Не разбирам каква е тази умраза между двете жени. Все пак всяка има различна обич към " притежателя на сърцето им",. Аз винаги съм се старала да се разбирам със " кандидат свекървите", но не винаги получавам същото от другата страна. Виждат ме като заплаха и това е  pardon
Мъниче аз също бих ти предложила козметика. Моята също се купуваше от чужбина и имах за месеци напред, но когато й да са ми подарявали винаги съм се радвала. Важното е, че си харесала подаръче. И да си изкарате много хубаво.
Муунче силно стиснати палчета от мен. Очаквах да прочета хубави новини.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 16, 2013, 18:35:02 »

Скай, първоначално съвсем правилно си разбрала. Но превеждам наред с моите и техните документи, да са готови. Финансите ни са крайно недостатъчни, за да тръгнем и тримата. Така че първо аз ще отида сама, дори и да е само за едното гости. Ще трябва време за търсене на работа, колеж за младежа и жилище на първо време. Разбира се, приятелката ми няма да ни остави на улицата, но все пак не искам да съм ѝ в тежест, нито да я ангажирам излишно. Освен това едно е да отида сама, съвсем друго е да ѝ се тупнем тримата. А и половинката трябва задължително да мине курс по англ. език, поне минимално да го поназнайва, че грам не разбира английски. Учил е много години френски и малко испански, но с английския е скаран. Ако трябва на всяка крачка да съм с него и да превеждам постоянно, ще ми е голямо затруднение. Виж ако тръгнем за щатите, испанския му може и да ни е от полза, хихи.

Хахахаха, снимката е трепач! Надявам се никога да не посрещам снаха с автомат, нито тя мен с пистолет.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #85 -: април 16, 2013, 19:21:27 »

хахах дамммм като снахи сме лоши ... сега да видим като свекърви какви ще сме !! хахахаа  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #86 -: април 17, 2013, 08:12:57 »

Ехооооо   smile Хич ви няма днес !!! Хайде едно кафенце , че да ви събудя !!!

И след като ви споделих любимата си чашка за кафе да ви кажа , че днес е най-вълнуващия ден преди пътуването - Днес ще приготвям багажа smile Много хубаво пече навън , временцето е топло така че след малко с малкия изчезваме да поиграем пред блока ииии следобеда почвам да приготвям багаж !!! Много обичам тази част от пътуването !  yahoo
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 17, 2013, 08:57:19 »

Добро утро, мили дами!

Днес аз искам да се възползвам от вашите палчета, че съм на консултация при доки и много се вълнувам дали всичко с бебко е наред. Днес и таткото ще дойде с нас, че е голям мераклия да види колко сме пораснали. Той миналия път и не разбра особено какво става smile Хайде аз отивам да се приготвям. Лек ден на всички. Мъниче, да си искарате една незабравима почивчица, хванахте разкошно време!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #88 -: април 17, 2013, 09:04:27 »

AliTiaGood luck и после задължително да пишеш как е бебко , колко е голям !! Нашият татко много се дърпаше не искаше да идва с нас на доктор попринцип , но като дойде и го видя за пръв път как мърда и няма никога да му забравя тъпо ухилената физиономия ! smile
А колкото до почивката - ние попринцип гледахме нон стоп прогнозата за времето за Плевен , но тя се менеше с часове буквално хахах вече се отказахме и каквото дойде - такова !  Wink Важното е , че отиваме там  ! Мноооого обичам да ходя там  good просто се вълнувам като малко дете на Коледа ! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 17, 2013, 09:07:46 »

Здравейте smile
Стискам палчета на AliTia и ви оставям, че много задачки ме чаката днес, както цялата седмица smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines