Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 03:01:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 48486 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #60 -: април 16, 2013, 11:50:57 »

Пънк задължително ще ги пробвам, но не знам кога и ще кажа. Моят мъж сякаш ми прочел мислите и се върна с кукиси в нас biggrin От Пикадили на белгийска марка и що годе наподобяват Girl_hide

Свекърва направо заминавайте и двамата и не се връщайте blum А иначе на мен западното крайбрежие ми е другата любов heart

Иве провери марката, че докато направя тези на Пънк може доста да мине blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 16, 2013, 12:10:28 »

пънк утрепа ме с твоите розови сънища! само така, браво  danceg
аз пък напоследък само кошмари сънувам, розовите сънища от седмица насам зачезнаха scratch one-s head
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 16, 2013, 12:16:56 »

casky, а твоите от Пикадили каква марка са?
Да не би да са същите?  Hide2
Тук пак ни удави до обяд rains и след обедната почивка излизам навън гледам едно слънцеее, неочаквано  Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: април 16, 2013, 12:20:18 »

punk_girl123 и мен ме моряха розови  сънища, когато бях в твоето положение  Wink, че и след това около месец....Гадничко си е...
casky, представям си колко ще ни се зарадва снахата, ако си купим еднопосочен билет Wink. Повече от сигурна съм, че и заем ще тегли, но ще ни върне, дори на нейни разноски yahoo. Ако малкият сега започне магистратура, доста ще стягаме пак коланите и не сме за пътуване sad и почивки.
« Последна редакция: април 16, 2013, 12:37:30 от svekarva » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 16, 2013, 12:24:39 »

Пусти хормони! Но какво да се прави...ако беше толкова лесно да станеш мама, нямаше да е такава тръпка!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 16, 2013, 12:31:15 »

Пускам нещо, което ме вдъхнови във фейса, с пожелание за всеки да има възможността да почива на подобно място през тази година.


Снимката ме подсеща за един от любимите ми филми - Синята лагуна  heart
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #66 -: април 16, 2013, 12:36:38 »

Здравейте ! Днес пак късничко се отчитам , ама ще се реванширам с едно следобедно кафе ! В тоя ветрилник навън направо не ми се мърда от вкъщи , но ако моичкия оправи колата на време ще трябва да прескоча тук там да свърша малко задачки .......
МОЛЯ ВИ СЕ ПОМАГАЙТЕ ! отиваме на гости на кака ми и батко ми и понеже знам , че като отидем там няма да ни разрешат да изхарчим дори 1 стотинка ( винаги е било така ) и съм се научила да нося подаръци за всички , поне някак си да се реванширам дето се вика ... за кака и батко реших да взема една хмм как да ви обясня ... рамка за снимки е с място за 10 снимки .. доста е голяма и стои страхотно ! Подарих такава на една приятелка и остана много доволна smile Те имат две дъщери едната на 14 другата на 11 ... Голямата бързо я направих таен агент  pleasantry и я накарай тайно да ми помогне с избора на подаръци .. оказа се че малката е луднала по някакви специални кукли ... макар че мисля че е голяма за тях , били много модерни , та веднага поръчах една такава .. но голямата не можа да измисли нищо за себе си ... не носи часовници, нито дамски чанти , не се гримира , бижута много много не носи , до сега носила някакво тъничко сребърно синджирче със сърчице ама се скъсало ... огледах целия свят за нещо такова , ама като не съм сигурна дали ще и хареса как да дам толкова пари за сребро ?? ...... направо блокирах тотално ! Тя е на такава възраст , че нито така нито така ... иначе е страшна мацка ! Никога няма да предположиш , че е на 14 .... Дайте идея какво да и взема , че вече .... crazy
Ето го и обещаното от мен следобедно кафенце ! smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #67 -: април 16, 2013, 12:42:38 »

Иве там магазините са Delhaize (марката 365 с едно лъвче). Само в пикадили ги има, защото са купени от белгийци, а тази марка продукти ги има само в техните магазини и в Белгия. То има и много други неща, но тук са два пъти по-скъпи...както обикновено. Сега имали промоция на тези бисквити, така че отивай girl_wink Утре ще го пратя да ни зареди blum
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 16, 2013, 12:44:16 »

Мъниче, аз съм винаги ЗА козметика, защото аз самата я обожавам.
Лично съм доволна от продуктите на тази марка, а и са много атрактивни. Можеш да й направиш комплект - душ гел, мляко за тяло и още нещо от Сладки СПА:
http://kozmetikahristina.com/prodyktova-liniq-hristina/sladkii-spa.html
Друго, което бих препоръчала е марката Body Shop или Victoria's Secret. Ето в Продавалника:
http://prodavalnik.com/ads/?q=body+shop
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #69 -: април 16, 2013, 12:49:47 »

Иве , много е хубава козметиката , която ми прати ! Аз съм чувала много добри отзиви от нея ! Обаче се чудя , понеже леля и на малката работи в Италия и постоянно им праща каква ли не козметика ... помня че като ходя у тях имаш избор от 5-6 шампоана , 3-4 душгела и т.н. ... та затова се чудя дали да не пропусна козметиката, макар че ако не измисля нищо , ще се възползвам сигурно от твоето предложение !
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 16, 2013, 12:53:36 »

Иве , много е хубава козметиката , която ми прати ! Аз съм чувала много добри отзиви от нея ! Обаче се чудя , понеже леля и на малката работи в Италия и постоянно им праща каква ли не козметика ... помня че като ходя у тях имаш избор от 5-6 шампоана , 3-4 душгела и т.н. ... та затова се чудя дали да не пропусна козметиката, макар че ако не измисля нищо , ще се възползвам сигурно от твоето предложение !

В този случай и аз бих я пропуснала, едва ли ще се впечатли pardon Аз не мога да си представя, че не харесва бижута... Защо не й вземеш някоя сладурска кутия за бижута с нещо сребърно... Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 16, 2013, 12:58:58 »

защо не й вземеш ваучер подаръчен за магазин някакъв, примерно за техника или за козметика? така тя ще си избере сама.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: април 16, 2013, 13:01:22 »

Щом не държиш да е изненада, снимаш и пращаш сребърни бижута, докато си хареса. С дрехите как стои въпросът? Има ли си пътна чанта, спортен екип? То верно, че е ни жена, ни дете....
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #73 -: април 16, 2013, 13:05:35 »

Еми , чудесна идея ! Обаче те живеят в малък град в плевенско ииии трябва да видя дали не мога да купя примерно за някой магазин в Плевен или в Ловеч ...
Иве , ами аз точно това гледах за някое колие сребърно , че да и заместя нейкото, че се е скъсало, обаче все се чудя дали ще и хареса на нея , пък среброто не е евтино и не искам да давам много парички а накрая да не и хареса sad Просто не знам какво точно да бъде sad
Свекърва , пътна чанта си има smile Знам че напоследък все по лагери ходи , та всичко за целта и купиха smile Дрехи няма да я зарадват, понеже майка и постоянно купува по нещичко smile Пък и не съм сигурна , че ще и уцеля номера , пък ако не го уцеля става кофти , че не мога да го сменя smile Просто казвам ви в дупка съм ! Мисля и премислям и направо не мога да се сетя за нииищо ... писах и пак да ми даде някаква насока, какво харесва , какво иска , на какво ще се зарадва ... Пък и това е вариант да и изпратя снимки на колиетата , които съм харесала и да си избере хаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 16, 2013, 13:09:48 »

от вкъщи ще ти пратя сайт с хубаво и страшно евтино сребро. а за ваучерите- то вече и в малките градчета има вериги фирмени магазини, просто тр да видиш кой точно е там Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines