Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:54:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 47765 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #150 -: април 19, 2013, 08:47:08 »

Ехооооу , мацки, привет от мен ! Минавам съвсем на бързо нямам време да изчета всичко , което сте писали  , съжалявам за което ! Исках само да ви кажа , че ние вчера пътувахме и пристигнахме безпроблемно и всичко е супер ! Прекарахме си една страхотна вечер в супер компания ! Сега си пия кафенцето и ми е много готино !! до неделя ще си седим тука ! smile Сега изчезвам после пак ще се включа  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 19, 2013, 09:19:11 »

Добро утро Sunshine
Днес и ние нямаме слънце и на мен адски много ми се спи, та поне на емотиконка да го има Wink
Благодаря на всички, на които не съм благодарила вчера за прекрасните пожелания, много се вълнувам да чета такива хубави и мили неща, които сте написали за мен! Така ми се иска да ви нагушкам и нацелувам всички!!! kiss2 kiss2 kiss2

А така! Сини са стъпчиците, m0onlight, сини Wink. Пък розовите ще ти ги доведе отгледани след време smile.
Свекърва, това прозвуча малко като моята свекърва biggrin Тя все питаше и разпитваше дали в моя род имало близнаци, че много искала хаха И онзи ден като и казах, че едно сърчице тупка и показах снимките от ехографа и тя каза:"Е, то не е задължително да са две наведнъж - едното да поотрасне, после второ, че и трето ще е много добре" Все едно сме фабрика хаха. А пък аз от малка все съм си знаела и мислела, че ще имам едно дете момиченце и като чухме тия думи и косите ни настръхнаха с мъжа ми shok Няма да казвам какъв беше моя отговор на тая реплика blum
Аз днес пак съм рожденичка, да знаете blum Също така и утре, че да стане 3 дни яли, пили и се веселили girl_haha Много ми харесва да удължавам тръпката и емоцията от празника в 3 поредни дни girl_in_love Днес дори ще съм на работа до обяд, че има много приготовления за довечера и няма да успея girl_impossible Довечера репертоара е ясен, още съм в чуденка обаче как да кажем на моите родители scratch one-s head Дано скоро ме осени някоя идея, че няма много време до събота
Днес е петък!!! danceg chee crazy bouncinggirl Party time spiteful


* 542770_10151367202513451_553754484_n.jpg (30.54 KB, 607x433 - видяно 282 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 19, 2013, 09:30:50 »

ех за мен петък пък е гаден ден, щото събота и нед. съм сама тази седмица. ама ще си организирам забавления, няма как. пък приятелките са с мъжете си уикенда, та сама ще се забавлявам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: април 19, 2013, 09:54:55 »

m0onlight , Честит втородневен рожден ден! Да си жива и здрава, много да се усмихваш!
Пожеланието ми не си го разбрала - пожелавам ти син, пък той да ти доведе снаха! Ето ти го в прав текст pardon. Ама само се заяждам, нали и аз като твоята свекърва трябва да те поядосам. Да е живо и здраво бебето и родителите да са здрави и с достатъчно парички...Пък като сте поръчали момиче, може момиче да е.
Обаче ме смайваш - свекърва ти знае, твоите родители не знаят. Много по- лесно е да кажеш на своите или се притесняваш, че може да реагират бурно и да се шашнат? Няма страшно, те чакат от много време, макар да не го споменават или показват.
хехе, да си призная, много ме беше срам първия път. Ако кажа пък от какво - ще паднете. Ами от това, че всички ще разбират "че сме правили нещо" с мъжа ми. То има си хас да не го правим, бяхме женени законно от три години, ама.... На свекърва ми пратих картичка за 8-ми март с текст да се готви да става баба, когато бях в третия месец. Понеже трите години без деца по онова време беше нещо недопустимо, особено за хора от село, тя решила, че ще осиновяваме дете. пристигна след два дни да види как стоят нещата blum. Ама то нищо не се виждаше, на мен започна да ми личи едва в шестия месец. Два пъти праща съгледвачи от село да ме изненадват, хахаха. Хорицата спяха на пода, защото бяхме на квартира и нямаше място. За второто вече нямаше съмнения, а би трябвало  Wink. Ако аз бях мъж, много щях да се съмнявам. Значи, съпругът ми беше две седмици в командировка в Полша, върна се и след два дни аз заминах за Швейцария за цял месец, също в командировка с 6 колеги. Върнах се повръщаща и бременна.  diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 19, 2013, 10:39:49 »

 funnytooth Свекърва, това е било голямо чудо! За 2 дни да си направите бебче!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #155 -: април 19, 2013, 10:43:56 »

Добър ден лейдис give_rose

Аз днес съм малко по-заета от обикновено. Сега аз ще ви помоля за палчета, че му се вижда май края blum give_rose Дано скоро се похваля Girl_hide

Свъкърва, както винаги невероятни истории покрай теб blum Много са ми интересни разказите ти girl_wink

Мъниче и аз искам в Плевен blum Мен кога ли ще ме огрее sad

Щях да забравя, преди малко си пратих подаръка за обектчето и съм мнооого щастлива danceg danceg danceg Викнах си еконт до нас, вместо да ходя и да се разхождам аз, че реших да не рискувам с БГ пощи pleasantry Сега нямам търпение да го получииии danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 19, 2013, 10:55:31 »

Хаха, свекърва, отново благодаря за пожеланията Curtsey Даже преди малко получих още един подарък от колежките от другия офис yahoo Изобщо тази година не само аз изненадвам, но и мен ме изненадват и то много приятно! danceg
А за стъпките наистина не съм те разбрала, ама сега вече мога да се оправдая с бременността blum /по тоя повод -  на няколко пъти вече изумявам мъжа ми с действия и мисли, та чак той ми вика "дано наистина да е обратимо" хаха/ И все пак мерси, не ща да ставам свекърва blum А относно защо свекърва ми научи преди моите родители. Просто моите родители живеят в друг град и искам не искам няма как да отидем преди уикенда при тях. И на мен ми е малко мъчно, че ще научат последни, но какво да се прави ... Иначе чуденката ми как да им поднеса новината произтича от друго естество - те винаги отначало не реагират адекватно на някаква голяма новина, приемат я спокойно, равнодушно /майка ми дори понякога не ми вярва заради странното ми чувство за хумор blum/ и примерно след 5 минути вече настава пълна истерия - вече са осъзнали какво съм им казала Xixixi Как да сервираме новината на свекърва ми и сестрата на мъжа ми го измислих лесно, защото те са много емоционални и веднага реагираха /бяхме ги поканили на вечеря вкъщи и накрая им сервирахме десерт с късметчета за всеки Wink/Много се развълнуваха и двете, свекърва ми чак не можа да повярва и 3 пъти ме пита "ама наистина ли?!" преди да ми се метне на врата хихи Този номер обаче няма да се получи при моите родители, затова още съм в чуденка Girl_hide
Скай, стискаме good Както ти сама каза не ги пускаме палците от стискане blum
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 19, 2013, 11:01:03 »

Здравейте и от мен!

Днес от рано съм се захванала да готвя, нещо ме е връхлетяла музата или по точно апетита. Ще готвя на мъжлето любимата рибка- пъстърва. Много я харесваме с мед и орехи, но иска повечко време за да престои в маринатата. Ще си оближем пръстчетата за обед. Отдавна и се каня, но все нямахме път към Карфур или Метро, та вчера минавайки от там си взехме прясна.

Свекърва, аз също много се радвам на твоите истории. Много чувство за хумор кипи от тях винаги Bravo
Муунче, хайде пак честит ти рожден ден. Аз също така обичам празници и те разбирам напълно. Дано си изкарате много весело довечера, а и с такава радостната новина good. Ние като казахме на родителите на милото беше голямо щастие, като малки деца се радваха. Нашите по спокойно приеха всичко.
Скай, стискаме good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: април 19, 2013, 11:02:26 »

Муун, много яко сте измислили как да кажете на свекърва ти, а какво имаше на късметчета, че ми стана интересно, ако не е тайна де?
Али, а ти ще споделиш ли за тази пъстърва с мед и орехи, че ми стана много интересно?
А аз се надявам днес моето обектче да се получи подаръка, поне от еконт вчера ми обещаха, че днес след обяд ще го доставят. Така, че моля ви мили обекти, услушвайте се за телефона след обяд и по възможност си бъдете вкъщи  postman
« Последна редакция: април 19, 2013, 11:04:36 от ratatui » Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #159 -: април 19, 2013, 11:05:05 »

Привет дамиии give_rose
Това време вече не спря да ме изненадва beating Почти всеки ден ми проваля плановете и това въобще не ми харесва ,така че да се стяга и да се оправя ,че да не се караме blum
Муунче ,честит втори ден и от мен  give_rose Според мен ,колкото и да го мислиш как да им представиш новината,като започнеш да говориш пред тях, думите сами ще си дойдат и определено няма да са същите като намислените...ама и аз какво изречение му спретнах biggrin
Свекърва имаш чудесни преживявания и винаги ги чета с голям интерес give_rose Много се смях на тази история ,ама и добре,че мъжът ти има голямо доверние и не се е усъмнил smile
Мъниче ,аз никога не съм ходила в Плевен ,но съм чувала хубави неща са града.Пожелавам ви приятно изкарване и после да покажеш някоя и друга снимчица на красотите там girl_wink
Еми ,този чийзкейк наистина изглежда много съблазнително,чак и на мен ми се дохапва такъв pardon
Скай , имаш стиснати палчета и от мен smile
Аз така като гледам ще съм си цял ден в къщи ,защото се оказа ,че пуснали пореден сигнал за бомба в университета...а имах толкова задачки за вършене там pardon Смятам да сготвя нещо и определено са ми се е прияло нещо с тиквички.Ще се радвам ,ако споделите някаква рецепта ,че сякаш не ми идва кой знае какво на ум sad
« Последна редакция: април 19, 2013, 11:08:11 от Mulan » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #160 -: април 19, 2013, 11:19:50 »

Аз както работя ви хвърлям по едно око и като прочетох на Али поста нямаше как да не отговоря, че се сетих за нещо относно Мечите орехи biggrin funnytooth funnytooth funnytooth

Разведрявам ви деня... girl_wink funnytooth funnytooth funnytooth

http://www.youtube.com/watch?v=XwB4wAHoS7E

И още едно funnytooth funnytooth funnytooth

http://dnevno.bg/go/327

Благодаря за палчетата give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 19, 2013, 12:11:52 »

Муун, много яко сте измислили как да кажете на свекърва ти, а какво имаше на късметчета, че ми стана интересно, ако не е тайна де?

Ами понеже тя отдавна има мерак баба да става на нейното бях написала: "ЧЕСТИТО!!! Скоро ще ставаш баба !!!", а на сестра му същото, само че "леля" и отдолу имаше картинка със щъркел, носещ вързопче Girl_hide

Аз се приготвям да отлитам към вкъщи, че много задачи ме чакат за довечера
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #162 -: април 19, 2013, 14:47:39 »

Да ви се оплача sad (Това не е свързано със стискането на палчета, беше инцидент pleasantry ) Тази въпросна ограда май ще става историческа beating Нашият комшия  (защото е между съседска) се запъна, че не давал да е повече от 1,30м., а ние искаме малко над 1,50, защото като ще се гледаме няма смисъл от ограда...и до сега се занимавахме с пускане на разрешителни за строеж diablo Имали сме право на 2,20м ако е в нашето място (а на нас неговото не ни трябва, имаме си достатъчно diablo ), но удоволствието от въпросните 20см ще ни струва над 200лв diablo И аз в момента изглеждам точно като дявола diablo diablo diablo Така набрах, че съм решила след време да правим на цялата дължина от над 15м ограда от 2,20, защото много му знае устата, а в момента ставаше въпрос за 4,5м от цялото diablo  Просто искаме да оградим въпросната площадка под Г, за да не сме под наблюдение. Направо съм бясна и такъв зид ще му зазидам, че да види колко е 1,30м  diablo diablo diablo diablo diablo
« Последна редакция: април 19, 2013, 14:53:12 от casky » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 19, 2013, 15:38:07 »

Какви хора има....какво му пречи, че ще е с 20 см по-висока? Понякога хората толкова издребняват!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #164 -: април 19, 2013, 16:57:41 »

Пънк не знам, ама вече супер много ми писна diablo То освен това, че не можем да си правим каквото си искаме в НАШЕТО место, не говорим строеж до оградата, ами и не можем си сеем каквото си иска в градината, защото винаги го унищожава. Не ще смятам да я култивираме всичко, ама ние една праскова не можем си зася. Смятай, че едно три метро навътре в нас, от тяхната страна е неизползваема защото все им пречи и им пази сянка и какво ли не. Баща ми беше посял едни лози, изсъхнаха. Имахме една кайсия и тя изсъхна, всичко край тях умира diablo Сега съм решила да му дам да се разбера, защото ми ПИСНА diablo diablo diablo Като излезе разрешителното ще му направя копие и ще му кажа да очаква над 2м по цялата дължина diablo
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines