Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:21:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 47854 пъти)
 
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 18, 2013, 14:13:20 »

Честито Муун,това е най-страхотната новина,която може да получи човек  baby_girl.Дано повече момичета се присъединят към нас.
А иначе аз казах,че съм бременна само на най-близките ни роднини и приятели.Не исках да се разпространява и едва сега към 6-7 месец,започнах да споделям по-открито.Пък и то няма как,личи си вече  Ashamed.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #136 -: април 18, 2013, 14:15:34 »

Мунче аз пък честно да си кажа много се радвам, че първата темичка, която изобщо пускам в този форум се запълни от толкова невероятна новина yahoo yahoo yahoo

А това, че е синя лентичката означава ли, че на момченце се надявате Girl_hide Ох, много яко yahoo yahoo yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 18, 2013, 14:29:11 »

Муун, честито пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и прекрасно здраво бебче! Явно днес ти е ден, пожелавам ти цялата година да ти е такава- изпълнена с положителни емоции!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 18, 2013, 15:06:43 »

Още веднъж благодаря ви, прекрасни момичета  give_rose give_rose give_rose
Скай, лентичката е с розови и сини стъпчици на пясък, не се знае още пола, рано е girl_wink Иначе напротив, двамата с татито се надяваме на розови стъпчици, но и сини да са, няма да ги върнем blum
Иначе тепърва предстои да казваме на важни хора - утре вечер ще празнуваме с близки приятели, в събота сме на гости на моята рода ... на тях още не знам как да им поднесем новината. Иначе на другите сме измислили Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #139 -: април 18, 2013, 17:42:16 »

А така! Сини са стъпчиците, m0onlight, сини Wink. Пък розовите ще ти ги доведе отгледани след време smile.
Хаха, казват, че късно проговаряло детето, ако майката крие бремеността. При мен се случи така, ама аз чак 5-тия разгласих за големия син на колегите. Та чак около две годинки проговори. С малкия син се случи така, че всички разбраха още преди аз да съм сигурна. Ами на годинка вече говореше, а на две - разбираемо разказваше приказки.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 18, 2013, 17:46:41 »

Оле бебеееее бравоооооооооооо yahoo danceg Честито Муунче, направо настръхнах и се ококорих Oh my ...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #141 -: април 18, 2013, 17:47:35 »

Свекърва това не е вярно biggrin Аз до 6-ти не казвах, а на моя устата не му спира biggrin И то от доста рано girl_impossible На годинка и нещо проговори (говоря за смисленото, не само мама и тата) на две рецитираше стихчета от 7 куплета и "четеше" цяла книжка със стихчета biggrin

Мунче розовите не ги бях видяла, сините се открояват blum Ама щом имате мераци за розови, дано са розови Girl_hide
« Последна редакция: април 18, 2013, 18:00:32 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 18, 2013, 17:54:45 »

 funnytooth Свекърва, това с отгледаните розови стъпчици ме разби!
Муун, ако този път не са розови, негубете кураж до следващия тираж  Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #143 -: април 18, 2013, 20:31:54 »

Уаааауу, Муунче, не знам кое да ти честитя първо -рождения ден или прекрасната новина!

Амии, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, преди всичко, много любов, късмет и усмивки!
Честита прекрасна новина - пожелавам ти много лека бременност и едно здраво малко момиченце, на което да се радвате с мъжа ти!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #144 -: април 18, 2013, 21:23:18 »

Ехааааааааааааааа!!!!!!!!!!!  yahoo   yahoo   yahoo

Прекрасна Муун, чудесна новина!!!

Сърдечни благопожелания за рождения ден!! Здраве, щастие и много сбъднати мечти!! Страхотна новина, мила! Много се радвам... Това е най-най-най- великото и красиво нещо... Поздравления за теб и таткото, а ти, мила, се наслади на една красива и лека бременност! Прегръдки от мен и хубав празник!!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 18, 2013, 21:42:24 »

Катиииииииии, много се радвам за теб мила! Пожелавам ти всичко да е наред! Видях ти подписа в темата на Ани, и макар че е ясен, докато не прочетох и тук не си позволих да се израдвам. Ама сега  yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg Baby_G hurrah LOVING LOVING heart heart
Много се радвам за вашето семейство! Искрено ви желая много щастие!
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 18, 2013, 22:09:44 »

Eй на това му казвам аз приятен завършек на деня!  good
Муунче, много се радвам за вас, ама много! Желая ти една прекрасна бременност, мила!  give_rose
Няма по-прекрасен подарък за рожден ден! Бъди много щастлива, обичана и винаги така усмихната и позитивна!  Sunshine

Винаги съм знаела, че позитивното форумско палцестискане помага.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 19, 2013, 07:23:34 »

добро утро!
Една почерпка от мен, без причина и една полезно устроена стая, в гаден цвят LAUGHTER smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #148 -: април 19, 2013, 07:32:56 »

Добро утро от облачен Пловдив!
Днес е петък, а още по- хубаво е, че сме само до обяд. После ще разчистваме. Хихихи, винаги в такива случаи си намирам нещо загубено  Wink или забравено. Сутринта едва дойдох с чанта работни дрехи, обувки, гумени ръкавици, лозарска ножица за храстите  покрай оградата и 5 кг. почва за цветята, че ще им сменям почвата.
Приятен и успешен ден на всички!
Еми ме изпревари... Ей такава торта бях правила за първия рожден ден на малкия син. Реших да оцветя крема с боровинково сладко и стана....отврат патладжанен.
Стаята съм склонна да приема като цвят, но не виждам как ще се оправя кревата на второто ниво. То и трябва да си фокусник, че да се качиш по тези метални издатъци.


* zakuska.jpg (63.43 KB, 960x720 - видяно 208 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 19, 2013, 07:45:47 »

явно се предполага че детето си е разтребено и само си оправя леглото. или като в моя случай, колкото и да ме гонеха, все не си го оправях. така съм и сега, освен ако не ме хване музата. tease
много ми се яде всякакъв тип подобие на чизкейк, приемам лилаво, червено или както решите оцветено. blum
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines