Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:29:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Усмихната априлска седмица 08.04 - 14.04  (Прочетена 51206 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #135 -: април 12, 2013, 12:25:54 »

svekarva , дано си права ! Макар че доколкото си познавам мъжа ако зависи от него ще отиде на работа ако ще и главата да му я няма ! хаха такъв е работохолик ! Разбирам , че не е искал да ме притеснява и той така каза, но ако ми беше казал лекаря нямаше да му се размине и вече щяхме да знаем какво му е ! Уффф мъжка му работа ! Като имам повече яснота ще ви кажа какво става , че сега само седя и се чудя и няма смисъл да изписвам цялата тема с догадки и предположения !
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 12, 2013, 13:21:20 »

Здравейте,

mynicheto, надявам се всичко да е наред.
m0onlight, изпуснла съм го 12ч, но с нетърпение чакам да разказваш. Много ме заинтригува.
_Ezra_, надявам се да си я разбила тази физика. Аз също съм учила латински (6 семестъра), но за съжаление почти никакви знания нямам.
Ето едно мое любимо стихче по този повод:
Латинският език е мъртъв,
но трови живите наред.
Сразил е древните британци,
сега дошъл е моят ред!

Хубав ден на всички smile

И както са казвали древните римляни, Vale!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 12, 2013, 14:29:36 »

Благодаря ви за стиснатите палчета - както винаги форумската подкрепа има силно положително влияние kiss2 Знам, че обещах да ви кажа, но ще трябва да почакате до другата седмица smile Но съм ви обещала и аз винаги си изпълнявам обещанията /затова рядко обещавам хихи blum/
Още съм в еуфория, ама вече не ми е нервно danceg
Много напрегнат петък angry Довечера ще ходим да си гледаме проекта за кухнята, след това май ще има разправии с майсторите и може още тая вечер да ги изритаме от апартамента boxing
Мъниче, стискам палци нещата с мъжа ти да не се окажат толкова сложни и да си отдъхнете Good luck Такива са те мъжете, казват само в краен случай beating Аз мойто докато го науча да споделя ми изпили нервите biggrin Сега слава богу положението е много по-добре Wink
Панда, и ти ли имаш близки срещи с латинския, че чак на поезия те изби? blum
Роси, никак не ми харесва това, което казваш, но знам, че сте го избрали, защото е по-добрия вариант и в такъв случай стискам палци да се получат нещата Clover
Иве, на мен ми се гледа Шменти Капели, само трябва да разбера по коя телевизия ще го дават
И понеже все ме дразните с разни вкусотии тук, сега аз ще ви почерпя следобедно с плодове за подсилване на имунитета Wink


* 554033_10151453094719232_786063854_n.jpg (57.59 KB, 500x331 - видяно 194 пъти.)
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 12, 2013, 18:44:02 »

Да се включа и аз така изневиделица  tease.
Мъниче апендикса е долу ниско в дясно.Аз съм оперирана,но бях много малка 1 клас.Това,което си спомням е,че болката е тъпа,постоянна и след прекарана безсънна нощ ме помъкнаха по лекари.При мъжа ти може да не е това,но имайте предвид,че ако е апандесит всяко забавяне не е добре,понеже може да се спука.Не искам да те плаша,просто чисто приятелски съвет.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 12, 2013, 20:01:04 »

Мъниче, надявам се това с мъжа ти да не е сериозно...но все пак те съветвам да отидете до спешния кабинет още утре, че с такива продължителни болки шега не бива. Там поне ще го прегледат и ще разберат какво му е. give_rose
Муунче, тъкмо видях рекламата на Шменти Капели - събота 13 април, 21 часа по ТВ 7 smile

Желая хубава вечер на всички girl_wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #140 -: април 13, 2013, 00:49:18 »

Много ви благодаря за съветите и подкрепата ! Някак ми става по-добре като прочета , че ни подкрепяте . Той днес ходил на лекар както ви казах и тя го прегледала, пуснали изследвания , които не показвали нищо и тя му казала " Ми ако пак те заболи иди на спешния " ... а той вика " какво значи ако пак ме заболи ? то в момента ме боли .. " ... Не знам ! От това , което прочетох днес посоченото от него място не е типично за херния ( което не ми гарантира, че не е .. ) Той каза, че в понеделник е почнало да го боли и цял ден не е спряло . После във вторник цял ден не го е боляло, а от сряда насам го поли постоянно .. Явно е тъпа болка . Ако е апандисит не би трябвало да спира да го боли нали ? Или бъркам ?  А според вас възможно ли е да е разтегнал някой мускул там ? Сочи ми точно мястото на апандисита, но за толкова много време нямаше ли да се влоши ако е апандисит ??? Оххх направо не спирам да го мисля !


Ние тази вечер имахме гости smile Прекарахме си приятно . Но като погледна купчината чинии , която ме чака за утре и не искам да лягам , че като се събудя и трябва да ги измия ! sad Много обичам да имам гости, да готвя , да се приготвям , но след гостите ми се плаче !  cray
Айде лека нощ от мен сладурки , до утре !
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #141 -: април 13, 2013, 01:08:35 »

Утре ще ти кажа къде да отиде, само ми напомни  girl_wink Тези разкатаванки хич не са ми по-вкуса...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 13, 2013, 07:09:42 »

добро утро

минавам на бързичко, че съм на работа, вчера даже вкъщи си носих работа  tease луд петъчен ден;
дано не изпусна нещо (сутрин нали съм и аз завеяна и съжалявам за това)
Първо мъниче, хич не е безобидно такава болка, аз не разбирам толкова мн но в момента което учим много ни наблягат на стомашната и коремната болка (което са различни неща разбира се), така че не чакайте никакъв спешен, а на специалист, учат ни да не се взимат безразборно спазмолитици защ. замъгляват картината и опред. на мястото на болка; дано вс.е наред  good
панда, ами ние го учим 1 год. като преди 6г съм го учила също  Wink ама сега нали пак уча и не го признават, даже е при същия, но хубаво преподава, аз обичам езици;
росита, не мисли че не сме забелязали, разбирам мисленето ти, аз също съм имала такива периоди, дано вс.се нареди по положителен начин  good

айде до после, че още нямам грим и не съм се преоблякла  blum blum (днес съм с кафе, вчера си купих, личи си-не съм така заспала)  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 13, 2013, 08:48:27 »

добро утро, ние днес сме на форумска среща, ако някой иска да се включи в последния момент, знае къде да чете! good
Лакирах се в неоновото жълто и ми е много кеф на очите danceg . Имам си и нова неонова дантелена пола, ше видим дали ще се навия днес да я облека. blum
Една картина от мен smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 13, 2013, 09:13:15 »

Добро утро и от мен!  smile

Езра мерси за кафенцето, имам нужда, че и аз съм на работа!

Момичета, имам ясна идея къде да отида, имам и много близък човек който ще помогне, ако тръгна. Говоря за Уелс, там няма особен наплив на българи, което отчитам като плюс. Реално погледнато нямам какво да губя ако замина, проблемът е, че на моя мъж не му се ходи. И изтъква незнанието на език като основна пречка, както и възрастта - за мен това са глупости, просто му треперят гащите от страх. Сина разглежда варианти за учене там. Вярно че висшето им обучение не е безплатно, както в Дания например. В Англия всеки студент може да кандидатства за стипендия, която в повечето случаи се дава. И ако да не е пълна, то поне частична, което пак си е облекчение.
Длъжна съм да опитам, а пък ако не се получи, поне ще съм си направила една екскурзия и гости на най-близката ми приятелка, която всъщност ми е повече от приятелка. Та такива ми ти неща. Тя ще си идва за две седмици през август и тогава ще говорим по-обстойно. Ако пък съвсем се закучат нещата, нищо няма да ме спре да отида на бригада и поработя няколко месеца. smile

Скай, абсолютно съм съгласна с теб за Дания, Германия и Белгия, но изобщо не са ми опция.
Имам си две предпочитани страни от скандинавието и това са Финландия и Швеция. Честно казано, ако имах някаква оферта за Финландия изобщо нямаше да му мисля, направо тръгвам за натам.

Мъниче, дано с мъжа ти всичко е наред и да не е нещо сериозно, а болката да отшуми. Но специалист трябва да го види непременно, никоя болка не е за подценяване.

Муунче, радвам се, че положителната енергия е имала ефект и нямам търпение да споделиш крайния резултат. smile

Еми, мого готина картина. И я го покажи този неонов лак да го видим и ние.  blum
« Последна редакция: април 13, 2013, 09:15:16 от Росита » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #145 -: април 13, 2013, 09:22:18 »

Росита , дестинацията, която си набелязала, и според мен е много добра ! Моят мъж също не би искал да замине понеже не знае език и също ще го е страх , че там няма сигурна работа, но никой не е заминал наготово , нали ? Сигурна съм , че ще успееш да го убедиш да идете поне да пробвате smile А пък дето викаш - то нищо не се губи smile Ще разгледате поне smile
emmmmmy , хаха и ние във Варна имаме среща днес smile Явно е ден за форумски срещи ! Ще чакаме после да разкажеш как е минало при вас ! smile А полата поне ни я покажи на нас , че ми стана интересно ! Аз също съм фен на неоново и онзи ден си набелязах едни красиви лакове и смятам да си ги купя съвсем скоро ! smile
_Ezra_ , благодаря за кафенцито ! И аз съм на мнение , че болката изобщо не е безобидна ... само че не мога да го накарам сега да идем на спешен , така че дано до понеделник всичко да е наред ще го заведа за ушите ако трябва на специалист ... Днес ще видим casky какво ще ми препоръча и ще се ориентирам после ! smile

Днес малкия се събуди страшно усмихнат и в добро настроение . Това е най-доброто започване на деня ! То детето не спря да ми се усихва да ме целува и да си бърбори ! Дори купчината чинии от снощното гости , с която след мъничко се захващам не може да ми развали настроението !!!  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 13, 2013, 09:26:29 »

Добро утро!
Супер Еми, ще видим новия лак.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 13, 2013, 09:26:47 »

Росита, евала за смелостта! хубаво е да има хора като теб. Аз те подкрепям, особено за Финландия, обожавам северните страни. smile
ето го лакът като цвят:
http://www.realbeauty.com/cm/realbeauty/images/X0/rby-jessica-nail-polish-neon-yellow-lgn.jpg
полата:
https://www.miniprix.ro/produs/1024334/Fusta
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #148 -: април 13, 2013, 09:29:56 »

оооооооооооооооо emmmmmy , направо благородно ти завидях !!!!  blush И цвета на лака и полата са просто супер ! С най-голямо удоволствие бих се спретнала и аз като теб !!! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 13, 2013, 09:41:08 »

ООо, Еми жестоки са и лака и полата. Но ми се струва, че ще ти е леко хладно с нея днес. Дали днес ще е хубаво времето, че искам да си обуя едни от любимите обувчици?  nea
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines