Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:06:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Усмихната априлска седмица 08.04 - 14.04  (Прочетена 48001 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #15 -: април 08, 2013, 12:23:29 »

Mulan , това за камъните в джоба ми е до болка познато хахах добре че съм с количката на малкия че да се държа за нея като излизам хахах Благодаря ти и за комплимента и пожеланието  give_rose .... Колкото до сериала , не питай че ми е болна тема ! От две седмици се каня да го гледам , да не забравя .... и вчера в 22:30 се сетих за него .. умрях на мъка .. сега ще видя няма ли го качен някъде случайно да си го дръпна ..  cray
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 08, 2013, 12:32:47 »

Привет от мен и следобед! give_rose Днес никак не ми е работно, но ми е простено, защото миналата седмица бях сама и доста се потрудих  blum
Черпя ви едно нестандартно следобедно кафе с този картонен симпатяга, с чийто снимки винаги много се забавлявам. BTW, някой знае ли как се казва? blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 08, 2013, 12:41:29 »

Мъниче, вземам всичките шалове, че ми е студено - тук в офиса държим прохладно, че мнозинството си имат подкожна грейка и все им е топло, а малцинството като мен все се навличаме заради тях girl_impossible
Али, да се пазиш, стой на топличко, че ти е много важно сега give_rose
Мулан, снощи съвсем случайно хванах тоя нов сериал - много се дърпах и не щях да го гледам, ама айде Wink На мен честно казано не ми се стори толкова зле, бях се настроила да е смотан, но много се кефя, че в главната роля е Асен Блатечки - голям любимец ми е, макар че играе абсолютен смотаняк в сериала /то нямаше и да е той, ако играеше спретнало и добро момче Wink/
Иве, тоя картонен симпатяга сефте го виждам и идея нямам как се казва scratch one-s head


П.П. Оле, боже, току-що се запознах с новия колега - щял да бъде към търговския отдел ... тогава защо ли продължават да ми възлагат техни задачи, при положение, че последното попълнение към техния отдел се присъедини преди месец?! crazy
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 08, 2013, 12:52:34 »

Муун, ето повече снимки с картонения симпатяга smile
http://eitaka.com/kartoneni-prikazki.html
 Аз лично много го харесвам и доколкото знам, не е компютърна графика,  а истинска снимка заснета от известен фотограф-блогър smile
http://www.antty.com/
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #19 -: април 08, 2013, 12:59:41 »

ivelka , благодаря за кафето, а този картонен сладурко много ми хареса ... Само не разбрах как се казва smile
m0onlight , стискай зъби и се обличай по-дебело... това за подкожните грейки много ми хареса хахаха  сега още повече се амбицирах да го намеря и да го гледам този първи епизод на новия сериал smile След "Седем часа разлика  съм обнадеждена за българското кино и да ви кажа, колкото и да не са на ниво според някои , аз смятам , че и най-голямата българска боза е за предпочитане пред който и да е турски сериал ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: април 08, 2013, 13:05:26 »

 m0onlight, ами който може, на него възлагат работа Wink.
И аз чаках Фамилията и даже го гледах. Започва кофти, с кръв и нож и убийство, още от анонса...Тематиката като цяло върви да е като на Пъклен дом  Wink - как става бизнесът в наши дни. Дразнещо е да играят същите артисти, почти в същото амплоа. Отново ми се набива лошата дикция на актьорите, нищо не им се разбира, налага се да се напрягам /изключвам професор Данаилов/.
Журналистът /Асен Блатечки/ сигурно убива адвоката, който явно върши мръсната работа на фамилията.
Не бях гледала Чужденецът, понася се. На Мисия Лондон се спуках от смях и трите пъти, когато го гледах.
Колкото и да ми се иска да дам предимство на българските сериали пред турските, темите, които разглеждат, са съвсем различни и няма как да ги сравнявам.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #21 -: април 08, 2013, 13:08:00 »

svekarva , права си за тематиката , но може би факта че не обичам разни лигави трагедии и романтични драми спомага да не харесвам турските сериали ... Но това е лично мое мнение .. а българските сериали разглеждат наболели за нас в БГ теми , което за мен е напълно нормално !
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 08, 2013, 13:10:51 »

Фамилията ще я прескоча. Именно заради причините, споменати от Свекърва.Вчера пак си гледах Дървото на живота и отново останах доволна.
Аз си имам 3 турски сериала, от които съм възхитена, всичко друго е пълна боза, както и има бози разни български, латиноамерикански и т.н. Та избор колко щеш, това е хубавата страна.
 smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 08, 2013, 13:16:40 »

От турските сериали - обожавам Великолепният век, бях се загледала и по Листопад. Но други не гледам и не съм гледала. Зависи кой какъв жанр обича да гледа - лично мен историческите много ме влекат, а Великолепният век е една супер мащабна продукция, реализирана с много пари и много добри артисти.
Фамилията ми допадна като сюжет - интересен и заплетен, ще го следя. Издразни ме същото като Свекърва - това че актьорите и ролите, които играят, са същите като от Стъклен дом. Стефан Данаилов пак е баш шефа, Блатечки пак е лошото момче и пак се залюбва с Радина...
7 часа разлика не ми хареса от самото начало - в първата серия много преиграваха актьорите, диалозите им бяха доста фалшиви и за това не продължих да го гледам.  И аз съм верен фен на 'Под прикритие'. Дървото на живота ми допада, ама много бавно се развива действието. От комедиите ми харесват Столичаните и Етажна собственост.

Много ми харесват филмите "Светът е голям и спасение дебне от всякъде", "Мисия Лондон", "Лора от сутрин до вечер" и ... май за тези се сещам. smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 08, 2013, 13:30:12 »

Здравейте дами.
Аз български филми не гледам. Мъжа е твърдо притив всякакви български продукции и покрай него и аз така. Едвам го накарах да гледаме Мисия Лондон, но останахме разочаровани и двамата и от тогава нищо българско не се гледа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 08, 2013, 13:35:01 »

Иве, актьорите във великолепния век са безумно добри! Направо съм изумена.
Аз съм гледала светът е голям и ми допадна, както и Дзифт. Театър обожавам, страхотни театрални таланти имаме.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 08, 2013, 13:39:28 »

Иве, актьорите във великолепния век са безумно добри! Направо съм изумена.
Аз съм гледала светът е голям и ми допадна, както и Дзифт. Театър обожавам, страхотни театрални таланти имаме.
Хихи, много се радвам, че си имам съмишленик в твое лице за ВВ. Следиш ли в темата при БГ Мамите?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 08, 2013, 13:40:22 »

Еее, Иве, той тоя картончо цяла поредица имал Wink На мен ми прилича на странично усмихнат blum
Хаха, свекърва, явно пак излязох проста Wink Знаех си аз, че трябва да имам по-малко умения, че да не ме закачат blum
Иначе си права - още от анонса на сериала и вече с убийство зад гърба - ей тук бях на косъм да сменя канала и да жертвам Сенката, 'щото и на мен ми лъхна на Стъклен дом, но мисля, че е интересен за гледане, поне за сега smile Не сравнявай турските с българските сериали - комшиите наблягат на семейните драми и саги, пък ние нали все тичаме подир великите хамериканци Wink Та затова се навъдиха и толкова много бг крими сериалчета. А на мен лично всички турски сериали са ми комедийни, независимо в какъв жанр са blum

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 08, 2013, 13:43:16 »

Хихи, много се радвам, че си имам съмишленик в твое лице за ВВ. Следиш ли в темата при БГ Мамите?
този форум не мога да го дишам, нищо не следя там  angry
гледам си сериите онлайн, докъдето ги има, после чакам да излизат новите и като се натрупат няколко нови, тогава пак гледам. Мен  хич не ме вълнуват историческите аспекти,а  клюките. срам не срам, това е положението. Интригите им ме хвърлят в потрес, много добри идеи има  хахахахаха. Главната героиня също е уникална, друг не може да е толкова сложен като нрав. danceg
огледален свят ми е много муден, но пък са добри актьори и големи сладури.
Най съм фен на Изгнилият плод, както аз му викам и на Каква е вината на ФТГ. Едно време следяхме перла, ама си е тъп, в сравнение с тия горе. Girl_hide
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 08, 2013, 13:52:03 »

Здравейте милички..скоро не съм се включвала ама да знаете, че най нагло си ви чета  blum

Охх в събота толкова ми харесва времетоооооооо ии искамммм пак, ама май няма да е скоро. Иначе аз съм си на топличко вкъщи мързелувайки и така  Wink

От БГ сериалите съм фен на Под прикритие и в началотогледах 7 часа разлика, ама нещо вече не ми харесва как се развива действието и сюжета. От турските не съм гледала нито един и не мога да взема отношение по въпроса. pardon

Мулан give_rose

Муунче да се обличаш, щом колежките както аз казвам си имат подкожни мазнинки  blum

Еми снимката ми е много познат вариант....само дето аз ставам по няколко пъти до тоалетната  smile

Иве картончо е много сладък нищо, че не занам как се казва...внася настроение  give_rose

Али мен в началото на бременноста ми беше ама нон стоп студено....дано при теб да не е така, че направо ужас да трябва да се навличаш с много дрехи  give_rose

mynicheto ти си имаш един прекрасен малък мъж  heart

Ами това е от мен..ако някой съм изпуснала моля за извинение...а и с моя бременелски мозък ми е простено  tease


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines