Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:38:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Усмихната априлска седмица 08.04 - 14.04  (Прочетена 48006 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« -: април 07, 2013, 23:34:24 »

Позволих си да пусна нова темичка , надявам се да не е проблем !   blush

Искам да ви пожелая една усмихната седмица , изпълнена само с приятни емоции, любов и добро настроение !
А ето и нещо, което да допринесе поне за настроението ви, ако не се получава от само себе си  :
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: април 08, 2013, 06:13:11 »

Еха, какво по- хубаво от това, да започнем седмицата с целувка от красив мъж Wink good
Мъниче,голям е хубавец, да ти е жив и здрав!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 08, 2013, 08:12:49 »

Мъниче, благодаря ти за темата и хубавите пожелания за новата седмица!
Взимам си от усмихнатите хапове и започвам работната седмица с усмивка!
Поздрави и целувки на малкия Мъник - страхотен чаровник е heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 08, 2013, 08:25:01 »

Добро утро!
Мъниче мерси за темата и за хубавите пожелания!
Незнам къде да попитам и затова ще питам тук- някой мисли ли да ходи на това? И можете ли да ми помогнете с някакви въпроси които е важно да задам?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=443368312404700&set=a.367693186638880.85475.157289311012603&type=1&theater
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 08, 2013, 08:45:29 »

Здравейте, ето нещо което често ми се случва  blum

Днес пак е тъжно времето в София, аман...

п.с. Сега я видях- много ми хареса:
« Последна редакция: април 08, 2013, 08:48:13 от emmmmmy » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #5 -: април 08, 2013, 09:35:49 »

Добро утро в новата темичка. Дано наистина е много усмихната за всички ни. Времето ни се мръщи, но на пук аз ще му се усмихна, пък знае ли човек, може скоро и слънце да излезне Wink
Мъниче от вчера ти гледам снимката и много му се радвам. Веднага си открадвам една от неговите целувки  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 08, 2013, 09:41:54 »

Ето ме и мен в новата тема Girl_hide
Имаме си усмихнати хапчета, котета, пейзажи, аз да ви почерпя с едно кафе със снежинка, че знае ли човек, може и на сняг да го обърне Wink



Страхотно време pleasantry В събота готвих на терасата по къс ръкав, а днес отново изрових зимните ботуши и дебелото яке, че да не ме издуха вятъра witch
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 08, 2013, 09:46:04 »

Хахаа, Муун, при нас го обърна на сняг - сутринта метох сняг от колата, за да дойда на работа... Ужасно време, ненормално...В петък умирах от студ и си пусках духалката в офиса, събота - жега, неделя - средна работа, а днес пак сняг ни мори, и то на 8ми април  diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 08, 2013, 10:04:57 »

Зравейте и от мен smile
Времето хич не ми харесва, а и отпуската свърши и вече не мога да си стоя цял ден в къщи  pardon
m0onlight, ivelka, тук все още не е сняг, омръзнаха ми тия ботуши вече!
emmmmmy, хаха и мен си се случва и почвам да смятам след колко часа ще ставам и дали не мога да изчакам до тогава biggrin
mynicheto, много хубаво детенце си имаш, да ти е живо и здраво smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #9 -: април 08, 2013, 10:04:57 »

Благодаря на всички за комплиментите ! На тази снимка малкия не се вижда добре , но определено се е хубаво детето ! На татко си прилича  Bravo
m0onlight , благодаря за кафенцето, ама аз ще избутам снежинката отгоре, че не ми се иска и тук да обърне на сняг smile
emmmmmy , котето е мнооого сладко ! Ама ситуацията е неприятна .. и мен ми се случва често ! хаха
А пейзажа е страхотен !

Ето ви една хубава снимчица на моето злато smile smile smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 08, 2013, 10:16:51 »

Олее, ужас! Иве, направо shok  :skiing:Снощи се шегувахме с мъжа ми, че за рождения ми ден може на гостите да раздаваме и по една грейка, ако продължава така crazy
А това с котето важи и за мен - голяма съм пикличка Girl_hide но и аз като панда гледам колко е часа, че хич не ми се става blush
Мъниче, ако можеш освен снежинката да избуташ и облаците, че да спре да беснее това ненормално време, а да се върне към нормална топличка, слънчева пролет butterfly
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #11 -: април 08, 2013, 10:44:33 »

Спокойно момичета ! Утре го дават да се пооправи , тази седмица гледам почти цяла България е над 15 градуса smile В крайна сметка това е пролетта ... хем топло хем студено ! Няма как ! Стискайте зъби и се обличайте добре да няма болни после ! В този ред на мисли ето една красота, която да ви топли в по-студените дни !
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 08, 2013, 11:07:05 »

Здрасти и от мен!

Времето наистина е много мрачно. Хайде да се оправя малко, че да си покажем и нослетата навън.
Еми, така ме зарадва с това коте. Снощи цяла вечер бях нещо подобно. Понастинала съм малко и пия чай с литри, та и снощи май прекарах повечко време в тоалетната, отколкото в леглото.
Мъниче, малкото ти съкровище е голям чаровник, да ти е жив и здрав give_rose
Муунче, аз също като теб зарових вече зимното си яке, но така като гледам днес пак ще трябва да го вадя, то всяка пролет все бързам, ама така не обичам студеното време cold

Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #13 -: април 08, 2013, 11:12:29 »

AliTia , ох и аз мразя да е студено ! Предпочитам да ми е горещо и да си стоя в нашия парк ... там е сянка цял ден и понеже сме буквално на брега на морето си подухва лекичко ... миналото лято хич не усетих жегите .. по цял ден там си стоях .. колко беше хубаво !!!
 girl_cray3
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #14 -: април 08, 2013, 12:20:29 »

Привет и от мен give_rose
Мъниче ,много хубава темичка си ни направила и нека пожеланията ти се връщат двойно Wink
Еми ,това коте е страхотно heart На мен също много често ми се случва да съм в същото положение biggrin ,даже снощи тъкмо вече се бях стоплила под завивките и се наложи да ставам пак nea
Муунче ,май всички вече нямаме търпение да се стопля трайно и сме прибрали дебелите дрехи pardon Аз в петък си пререждах гардероба и прибрах зимните дрехи,но за съжаление днес пак съм с дебелия пуловер sad На вън наистина е ужасно времето,даже майка ми сутринта се обажда и ми вика да си сложа два камъка в джобовете,че да не ме издуха вятъра blum
Мариелка ,сега видях снимките от дипломирането smile Много си хубава и наистина,както са казали и другите ,тогата много ти отива...представям си каква прелест ще си с булчинската рокля girl_wink
На мен тези дни нещо ми се губят Пънки и Цвети...Някой да знае дали всичко при тях е наред?
Какво ви е мнението за новият бг сериал "Фамилията" ? Аз сякаш не останах очарована и не го догледах до края.Мисля си ,че са се опитали да направят нещо като "Под прикритие",но според мен не им се е получило pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines