Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:27:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 73956 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 15, 2013, 15:05:55 »

Казвайте дати и пускаме анкета.
Дано да мога да дойда юни-иначе вие ще дойдете в болницата.Но аз така или иначе съм под въпрос във всичко.Желязната варненска група ще се оправи.
Без дата и бройки обаче никаква организация не става.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #91 -: април 15, 2013, 15:06:29 »

Ами ако искате юни да е юни smile Пък после ще видим какво има и какво няма и кой какво иска.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #92 -: април 15, 2013, 15:11:05 »

Ами дайте да сложим 07 септември , 14 септември , 31 август , 8 юни  .... за тези се говори до сега ... други предложения ???
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 15, 2013, 15:52:24 »

Хайде да пускаме анкетата, аз искам само да попитам, ще имаме ли възможност да гласуваме за повече от една дата, просто за да бъде обективно и да не се изключи някоя дата съвсем?
Аз за юни няма да мога за съжаление, защото вече имам организирана почивка в Гърция sad Но каквото покаже анкетата pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 15, 2013, 16:04:07 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34871.new.html#new
Анкета дати-може да се гласува с 4 гласа колкото са датите
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 15, 2013, 20:30:01 »

Двете дати в Септември са излишни според мен.така гласовете се раздвояват и пак не можем да съберем точна информация!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 16, 2013, 07:41:42 »

Според мен не са излишни, аз например мога и за двете дати и съм гласувала и за двете, но casky не е свободна за 14-ти и сигурно ще гласува за 7-ми и останалите. Просто все още не са гласували достатъчен брой хора smile
Така като гледам гласовете се разделят на две - за юни и за август-септември - общо 11 гласа smile
« Последна редакция: април 16, 2013, 07:43:30 от ivelka » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #97 -: април 16, 2013, 07:52:55 »

Не гласувах и за юни ако трябва да съм честна. Просто ми е прекалено рано и ако трябва да се организира баш в начало на сезон ми е малко мисия невъзможно. За юни щеше да е по-добре Габрово, според мен. Отделно и на Гери юнаците тогава се чакат и вероятността да дойде е още по-малка, за организация съвсем никаква...просто не вярвам в 9-ти да обикаля Варна blush Ще видим какво ще стане girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 16, 2013, 07:56:05 »

аз си гласувах за 14.09, на 8ми съм в сесия, на 31 сме на почивка, на 7ми на сватба  pardon
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #99 -: април 16, 2013, 08:01:21 »

Ако се оставя една дата за септември според мен е по-добре да е 14-ти. Аз лично искам ако ще се събираме да е с възможно най-много хора, аз по-бих дошла на 14-ти, отколкото Езра например на 7-ми...

П.П. Сега погледнах - тя без друго си върви с повече гласове smile
« Последна редакция: април 16, 2013, 08:02:59 от casky » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 16, 2013, 10:58:56 »

Хрумна ми идея ако някой е много мераклия за юни месец и Габрово - мога да го организирам много бързо и лесно! И да си остане срещата за септември. Най-вероятно на 8-ми в Габрово биха дошли хора, на които морето им е далеч, но за мен ще е ОК да бъда и на двете срещи smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 16, 2013, 11:09:19 »

До сега не съм се включвала, защото ще се чувствам гузна, ако после не мога да дойда, но идеята на Ивелка ми звучи страхотно и не се стърпях да не я подкрепя.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #102 -: април 16, 2013, 12:47:13 »

Ами то е на 100% ясно , че няма да успеем да изберем дата, която да е изгодна на всички ни ! Просто няма как .. Тук сме примерно 20 различни човека, с различни семейства, различна работа, живеем на различни места и т.н. Напълно норламно е това, че не всеки е свободен всяка събота ! Особено ако става въпрос за пътуване на някъде ! Но пък съм сигурна , че всяка от нас има голямо желание да се видим ! Затова нека изчакаме края на анкетата ! Всяка една от датите е коментирана до някъде по-назад в темата , така че нека дадем шанс всеки да гласува за датите, които са му удобни .. ако махнем някоя дата пък може да се окаже , че само тя е удобна на някой друг потребител ! Не знам .... Хайде да видим какво ще покаже анкетата , а после вече всеки да каже ще може или няма да може , да си помисли , да намери вариант и т.н. ... така или иначе на дали всички гласували ще успеят да присъстват ! Аз също исках нещо малко по-рано , понеже до септември има много време и никой не може да каже на 100 % дали ще дойде ! иначе ние прокоментирахме на срещата във Варна нещата набързо и съм сигурна, че всяка от нас ще помогне с каквото може да организираме всичко !
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 16, 2013, 15:21:07 »

Хрумна ми идея ако някой е много мераклия за юни месец и Габрово - мога да го организирам много бързо и лесно! И да си остане срещата за септември. Най-вероятно на 8-ми в Габрово биха дошли хора, на които морето им е далеч, но за мен ще е ОК да бъда и на двете срещи smile

Аз съм с две ръце "ЗА", защото както се очертава май "официалната" национална среща ще е септември и няма да мога да дойда, така че много ще се радвам да се видим с тези, които ще дойдат през юни  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 16, 2013, 19:14:48 »

И друго има.За какви цени за двойна стая говорим за Варна септември месец?И в какъв хотел?Защото може да звуча досадно,но пак от опит ще кажа,че цени над 50-макс 60  лв за двойна стая са неприемливи при такава организация?Мислете практично.

Абсолютно подкрепям идеята на Ивелка - центъра на България,достатъчно скоро и най-вероятно на широкодостъпни цени.Абсолютно ЗА!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines