Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:40:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 73856 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 05, 2013, 21:19:41 »

Добър вечер от мен в най-веселата тема give_rose
Понеже Гери е права, че трябва да има три инициатори от три града, аз се включвам с формалното си предложение за Габрово - имам и хотел в предвид, в който цените за нощувка ще са по 15 лв./на човек, + толкова за менюто. НО, държа да отбележа, че аз съм твърдо ЗА морето (стига да спечели мнозинството). Тъкмо споделих със съпруга и той е много навит, миналата година много му хареса, а и сега ще го съчетаем с почивка на моренце yahoo Моето предложение е да се намери бюджетен хотел и да няма ограничение за броя на нощувките, тоест едни ще искат за 1 нощувка, други за 2, а ние примерно бихме останали за 4-5 нощувки. Също може да се даде опция на хората, които имат близки от този град, да отседнат при тях ако желаят и да се присъединят към групата за разходките през деня и партито вечерта. Спането е лесно - можем и в различни хотели/квартири да сме и пак да се съберем на едно място.
Хрумва ми да следим и сайтовете за колективно пазаруване и да гледаме за добри оферти при ранна резервация. В крайна сметка всички сме с различни предпочитания и възможности - едни може да искат стая с джакузи, а други - да ги устройва да са на квартира. Ние с мъжо не сме от най-претенциозните. Важното е да се съберем, опознаем, побъбрим и позабавляваме smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #31 -: април 05, 2013, 21:37:26 »

Здравейте!

Аз хич няма да си правя планове за среща от сега, че миналата година нещо ми мина котка път в последния момент tease И все пак да ви дам идея, за баланс на двата морски града - Рибарица. В Тетевенския балкан е, природа, тишина, прекрасно просто. Със сигурност има много хотели и квартири и всеки може да прецени дали иска джакузи или да погостува на някоя баба с градинка. В зависимост от бройката нощуващи можем да изберем хотел семеен тип или някой по-голям.  Вариант Б - отново полупланински - Карлово. Варианти много!

Нямаме представител на място мисля, но по телефона и мейл може да се организира и партито, вече съм го правила това упражнение. Нощувките както Ивелка писа най-добре всеки сам да избере, за да не ограничаваме никой в избора му, това не ни ограничава да ползваме отстъпка като група, просто споменаваме за групата при резервация и при check out. Ако идеята ви допада ще споделя няколко проверени локации smile

« Последна редакция: април 05, 2013, 21:42:05 от Kiwi » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #32 -: април 05, 2013, 21:47:03 »

Иве, то че има има biggrin Има няма половин година blum За тези сайтове и аз си го мислих, даже сега има оферта за 50лв за двама нощувка и вечеря в св.Влас, ама там нещата стават от рано и затова малко ми изглежда мисия невъзможна pleasantry Инаме вашия райорн ми е сред любимите, в Рибарица никога не съм ходила, но много съм слушала danceg Аз мисля, че където и да кажете ще ми хареса biggrin Така че предлагайте blum
А ако се избере Варна има опция и за бунгала ако има желаещи biggrin ,фамилни къщи в една местност ...абе варианти много danceg Само кажете къде danceg То като се избера града всеки ще каже какво има предвид, познати това онова и ще изберем най-удачния вариант danceg danceg danceg
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 05, 2013, 22:07:21 »

Миналата година за малко се разминахме и ние със срещата, защото се гласува два пъти за дати и датата, която първо беше избрана, отпадна, а ние вече си бяхме направили планове и така.... sad

С удоволствие ще следя и тази година, за да видя дали ще успеем да се включим.

Аз подкрепям предложението за Рибарица, а като време - края на юни или началото на юли  smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 05, 2013, 23:31:24 »

Аз определено съм за морето, независимо къде..Юни, юли, август до 15 септември на мен ми е невъзможно да пътувам до вътрешността на страната, затова и миналата година пропуснах срещата  pardon В Свети Влас наистина е добър вариант, но там сезона е до началото на септември, след това заведенията се затварят, няма къде да се иде. Винаги мога да организирам места там където работя, но не бих се ангажирала сама да организирам всички - физически няма да успея, тъй като основната организация ще е в активния сезон. tease
Бих дошла и до Варна, за Бургас съм /разбира се  blum/ с 2 ръце.  pardon
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #35 -: април 05, 2013, 23:54:02 »

Понеже още будувам pleasantry Ако се избира морски град според мен е добре да е септември или преди сезон. Просто лятото всичко кипи и вместо те да се съобразяват с нас, ще се наложи ние да се съобразяваме с тях pleasantry

Казвам го сега, защото ако се избере морски е добре това да е ясно...може да се наложи да се сменят доста дати, докато даден ресторант или хотел няма сватба, а пък са дали добра оферта pleasantry Ако не се държи двете да са на едно място, а ресторанта къде да е из града нощувките са лесни smile

А и септември на Гери юнаците ще са вече големи за купони danceg

Във Св. Влас няма много сватби - по мое инфо, вече Инлов ще потвърди, но пък там цените драстично се променят pleasantry Иначе мястото е супер Girl_hide

Пропуснах - Инлов, ти си ни обещала фунийки, а аз помня като слон biggrin Така че може да отвориш пекарна до тогава biggrin Това майтап blum
« Последна редакция: април 06, 2013, 00:32:51 от casky » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 06, 2013, 01:21:35 »

На мен идеята за Бургас, Варна и Габрово ми допада.
Може би повече за Бургас или Варна, (някъде по морето). Септември е добра дата.
Гери ще пусне анкета като се съберат повече предложения.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 06, 2013, 07:34:23 »

Имаме ли втори човек който да е основен организатор за Бургас? Както каза Инлов, тя няма да има време да е на линия за всичко.
 За другите градове вече имаме варианти. Питам, защото ако нямаме организатор, няма сми да го слагаме по-натам в анкетата Бургас.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 06, 2013, 08:18:14 »

Добро утро на всички  girl_wink Още една бургазлийка се записва в темата smile Честно казано много ми се иска да се присъединя към срещата, но наистина не знам дали покрай организацията за сватбата ще имам време и нерви за присъствие пък камоли за организация на такова събиране  pardon Датата ни е 28.09, а аз съм на работа до към средата на септември, а на 14.09 съм на сватба и съм шаферкаааа yahoo Така че май не искам да се захващам тази година  pardon За догодина няма проблем  good Предлагам тази година да е във Варна, а догодина в Бургас  Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 06, 2013, 09:05:54 »

И аз съм за септември, но дано да не ми бъде заета датата. За града - и трите са хубави  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 06, 2013, 09:18:21 »

Добре да уточним за сега има два града
-Варна
-Габрово
Чакам предложение за още един град.Момичета такава организация не става по телефоните трябва да си е човек на място.Така че чакам предложение за трето място с организатор.
Хайде сега да обсъдим датите-хубаво е да е събота в периода 01.09-30.09 да кажем.
Хубаво е ресторанта и хотела където ще са повечето хора да са наблизо за удобство.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 06, 2013, 09:25:12 »

доколкото разбирам, има хора които работят в туризма и доста от тях няма да мога да дойдат ако е по-рано. Аз предлагам 14 септември, събота, заради тях. След това доста от морските казват че се разваля времето, а и аз имам такива скромни наблюдения. smile give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 06, 2013, 09:28:13 »

Аз съм за 14ти, на 7ми съм на сватба  give_rose give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #43 -: април 06, 2013, 09:35:08 »

Ами вариантите за дати са 7 септември, 14 септември и 21 септември . Според мен през целия септември времето е все още прекрасно, но си е истина , че края на месеца може и да не става за плаж ! Може би ще е най-добре да е в началото на месеца или на 14-ти , понеже повечето летни заведения и хотели приключват сезона до към 15-ти най-късно и после започват фирмените банкети . Колкото до нощувките , аз на няколко пъти казах че трябва първо да се реши кой къде и как , да кажат всички какво мислят за нощувката дали искат хотел или имат варианти за спане ииии тогава да помислим . Но пък стана ясно вече , че и в двата предложени града има варианти за спане , така че мен ако питате не чакайте трети град само за формалност . Така или иначе нещата се въртяха между Варна и Бургас , но при условие , че от Бургас няма как да се организират нещата за в момента , да гласуваме между Варна и Габрово пък ще го мислим после ! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 06, 2013, 09:46:07 »

mynicheto няма за къде да бързаме.Темата е едва от няколко дни.Нека повече хора да я видят и да се включат.Ще говоря да я заковем в новините за да се види от повече хора.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines