Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:11:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 67508 пъти)
 
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 09, 2013, 13:09:01 »

Не пиша, но следя, 2 броя за вечеря сме си сигурни Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #241 -: май 09, 2013, 13:15:45 »

Фиби, аз нямах предвид ако се съберем хора да каня приятели, а ако не се съберем да поканя, че поне тези, които имат желание да дойдат (като Ивето например). Но пък така като гледам вече имаме почти 10. Аз ще съм сама (най-вероятно).

П.П. Всъщност сме точно 10
Ивелка - 2
Гери - 2
Лени - 1 (ако греша кажи, че така го разбрах)
Seagirl - 2
Фиби - 2
Аз - 1
« Последна редакция: май 09, 2013, 13:27:26 от casky » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 09, 2013, 13:35:40 »

Сasky ти много добре знаеш,че само варненки са много повече от 10 ,така че приемам изказването ти като "чесане на език" и провокативно поведение.Нямаме за цел тук да "хвърляме бомби" както обичаш да с еизказваш,а да създадем организация за евентуална среща.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #243 -: май 09, 2013, 13:42:13 »

Фиби, представа си нямам колко са варненките, най-малкото, че съм ходила на една единствена среща на която бяха точно 5 момичета с две дечица...и аз една. Още пък по-малка представа съм имала кой има желание да присъства от тях. Ако съм знаела нямаше да го напиша, най-малкото, че след поста ми имаше една седмица мълчание... Както и да е, приемам че не си ме разбрала.
« Последна редакция: май 09, 2013, 13:43:44 от casky » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 09, 2013, 13:52:04 »

Цаски, малко е тъпо, меко казано, да се канят на ФОРУМСКА среща външни хора.Аз пък така ще ти го кажа.И двама човека да сте, трябва да сте от форума.Ако искаш да се срещаш с приятелите си, моля прав ти път, но отделно.

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #245 -: май 09, 2013, 14:14:26 »

Ако има желаещи за частно парти, различно от форумското (ако тук няма такива), с участието на приятели и познати, така че да се съберем поне 10 човека може да ми пише на лично smile Аз съм навита и на това, даже смятам в края на срока да раздухам офертата на всичките ми приятели, защото това не е за изтърване smile
Самоцитирам се!
Така, понеже на мен ми писна от ФОРУМСКИ фасони и каквото и да кажа да трябва да се обяснявам после още 5 страници (аз на мъжа ми толкова не съм се обяснявала) аз няма да дойда. Въпреки всички нападки се постарах да направя нещо и да се правя, че нищо не виждам, в името на крайната цел ама до тук. Ще ви уредя всичко за Бриз, ако искате, ще ви намеря желаещ организатор (ако искате в Бриз, но няма друг който иска да се занимава), но просто ще си контактувате с него.

Без друго още в началото казах, че тази дата не я предпочитам (по лични причини) и въпреки всичко щях да направя компромис при положение, че нещата клонят към Бриз. Весело изкарване ви желая, аз ще си отида с приятелите, че поне не ме дебнат в устата give_rose Мисля, че въпреки всичко направих това, което можах и ще направя всичко, което зависи от мен, за да отидете (ако искате) smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 09, 2013, 14:44:33 »

Не съм влизала от обяд и сега виждам колко сте изписали   girl_impossible

Магито, нищо лично към теб, но какъв е този тон и изказване към casky "прав ти път", не разбрах... nea
Момичето просто искаше да предложи алтернатива, ако не се съберат достатъчно желаещи, защото е кофти, че в началото ентусиазмът за Варна беше на 6, а след нейното предложение не се дадоха други конкретни (освен тези на gucci) и малко хора изобщо проявихме желание да идваме... Много ми е неприятно като видя подобни реплики в този форум, и то без никаква причина... sad
Скай, до края на лятото все ще дойда във Варна и ще организираме поне едно излизане на заведение с всички момичета от морската столица good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 09, 2013, 14:50:20 »

Oще от началото ви писах ,че евентуалната среща е много далече и е трудно да се направи добра организация.Към този момент всеки отлага да даде предложения /който може разбира се/ ,рано е и за 100 % потвърждение за присъствие,защото малко хора знаят какво ще правят през Септември.Среща се организира максимум два месеца предварително.
Колкото casky извинявай ,ама си го просиш на моменти.Раздухваш винаги проблеми,подхвърляш разни неща и не мисля ,че това е начина.Този Бриз го коментирате няколко странци.Хайде прочети в тези страници колко твои поста има и колко са на други хора.Като няма интерес - няма.Като няма предложения - няма.Какъв ви е проблема?Просто мнения да има и колкото повече ,толкова повече.Хайде да не стигаме до заключване на темата ,че се прекалява вече.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 09, 2013, 17:08:27 »

Аз също се записвам за вечеря за двама. Малко се пообърках из темата shok и за това дълго не можех да взема окончателно решение. Лично мое мнение е, че трябва да запазим добрия тон и да не се нападаме. Все пак се събираме за хубаво pardon
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 09, 2013, 18:40:55 »

На 14-ти септември ли е Варненската среща?
Ако да пишете и мен само за вечеря - 1 брой. Мъжът ми няма да е във Варна по това време всъщност.
За мен няма проблем вечерята да е в Бриз или ако решите друго заведение в града от сорта на Албата.  smile
« Последна редакция: май 09, 2013, 19:13:00 от Princess_of_the_Dawn » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 09, 2013, 18:50:03 »

За срещата в ГАБРОВО smile

Изпратила съм на всички данните за банковата сметка. Пишете само имената на управителя, без името на хотела (така ми го е написал в смс-а, който ми прати). Макар, че си знаете, съм длъжна да напомня на всички да си пазят платежното, за по-голяма сигурност smile Не е лошо капарото да бъде изпратено до 15-ти май, както се бяхме разбрали с Управителя, за да бъдем максимално коректни smile
Моля да ми пишете лично, когато изпратите капарото, за да съм наясно как вървят нещата smile
Това е за сега, при въпроси пишете. А който ме няма във Фейсбук - да ме добави, че тук ми е трудно с личните съобщения smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 09, 2013, 19:13:29 »

Така като гледам как върви записването няма да има хора за нощувки, а Ивето ще ги придвижим все до хотела.Ще предложа тези дни няколко заведения.Аз предлагам да не е до плажа а някъде по нагоре защото кухфнята на плажа е доста зле.Ориентирайте ме към тип заведение.Когато е само за заведение нещата са доста по лесни и няма смисъл да се запазва 4 месеца по рано а и заведения да искаш във Варна.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #252 -: май 09, 2013, 19:15:50 »

Фиби, точно защото някой хора мислят, че си го "прося" аз повече няма да се занимавам! Но има една много голяма истина - много хора не са на това мнение, но просто не на всеки му се занимава, защото очаква точно това (и след това на мен ми пишат на лично). Ако искате вярвайте, ако искате недейте!

Ако този форум е еднозначно мнение, без право на второ, защото може да стане скандал, аз няма да съм част от него...както и всички останали, които си спестяват влизането и активността по тази причина! На мен не ми трябва форумска среща нито да си намеря приятели, нито да се запозная с тези, които искам (който ме е разбрал, сам ме е намерил или аз него). Още по-малко пък имам желание да се срещам с хора, което таят толкова негативни чувства към мен....не смятам да преча smile  И пак ще кажа - от мен за Бриз ще получите всякаква помощ (не директно тук), но просто всичко свършва до там. Просто не съм човек, който бяга от думите си и щом веднъж съм го предложила си остава същото със или без мен (ако има желаещи)!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 09, 2013, 19:48:43 »

Ако решите за заведение само да остане, мога да предложа БМ-а на залива, в закритата част. Един от мениджърите ми е познат и мога да резервирам местата без проблем. Освен това кухнята им е добра по мое мнение. (или поне беше преди 2 години) smile

casky аз не съм следила тази тема от начало, но поне в последните страници не видях негативно мнение към теб. Мисля, че е страхотно предложението ти за Бриз също, но ако наистина повече хора са за вечеря само и на мен ми се струва по-удачен вариант някъде в града. Но ако все пак повечето искат в Бриз, както писах, аз съм за. Където кажете там ще дойда.  smile
« Последна редакция: май 09, 2013, 19:50:15 от Princess_of_the_Dawn » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 09, 2013, 20:01:59 »

Аз още в началото бях писала, че ще съм само за вечеря (без хотел), защото имам къде да нощувам - сестра ми живее във Варна. После реших да отседнем в хотела, понеже мислех, че ще бъде по-весело с повече хора на едно място. Обаче след като останахме само ние с мъжа ми - се отказвам от хотела, поне на този етап. А дори и в последствие да решим да почиваме за повече дни на моренцето - ще си запазим някъде стаи (може и в Бриз).
Така че и нас ни бройте само за вечерята smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines