Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:25:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 158723 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 30, 2013, 20:06:55 »

Хорааааа взеееех яяя yahoo tease danceg Girl_hide Нямам думи просто, страхотна еее, размера ми е почти точен, малко е с 10-тина см. по-дълга, ама това се оправя, също и отзад ми е малко широка (с цип е), но иначе е простооо Girl_hide Детайлите са страхотни, материята също. Мина ми яда от разправиите по митницата ( платила съм днес 140 лв. ддс+мито и още 15 лв. за декларация) Много е смачкана обаче, ще трябва да се изглади много усърдно. Цветът е Ivory, много е мек и приятен, не синее (правя разликата с обикновения бял, т.к. поръчах фуста, която е бяла, и м/у другото няма да използвам сигурно, защото виждате че е достатъчно обемна и без такава май) Присъединявам се с две ръце към супер доволните от Миланоо-то good


* IMG_4579 - Copy.JPG (41.89 KB, 335x448 - видяно 384 пъти.)
« Последна редакция: април 30, 2013, 20:11:33 от adi4ko » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 30, 2013, 20:08:48 »

Ето я и отблизо, в огледалото съм се снимала blush


* IMG_4587 - Copy.JPG (66.22 KB, 640x478 - видяно 390 пъти.)
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #422 -: април 30, 2013, 23:12:43 »

   Ади, и на мен много ми харесва. Аз все още се чудя дали да си поръчвам роклята от нета или не. Проблемът е, че съм с нестандартни размери и не зная дали ще харесам как ми стои...Мисля си да пробвам по нашите магазини, да си избера модел и така да си поръчам. А и аз искам рокля 2в1, а такива май трудно се намират, в Миланоо не съм попадала на такава. Някой срещал ли е по китайските сайтове подобно чудо smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 01, 2013, 08:33:25 »

Благодаря ви give_rose Наистина емоцията е невероятна, особено когато си отваряш пакета и не знаеш какво ще излезе от вътре blum Еви, и аз не съм от особено стандартните размери, но пък ми лепна тази рокля, съвсем малко ми е широка в горната част и в бюста малко е куха. Не знам, аз мисля, че от тази емоция по-хубава няма, макар и малко да е хазартно решението да поръчаш..Но досега никога не съм бъркала като съм поръчвала по интернет, сега също Wink Ако разбирам правилно какво имаш в предвид под 2 в 1 (рокля, която по-късно става къса), провери по-назад в темата, имаше една съфорумка, която поръча май от ebay точно такава рокля. good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 01, 2013, 09:15:46 »

Честито, Ади! Ти толкова много се притесняваше, а виж роклята е супер и дойде преди празниците! Да си я носиш с здраве!
А аз да попитам като си без кринолин, оплита ли ти се роклята по краката?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #425 -: май 01, 2013, 09:26:23 »

Рататуй, тя не се оплита кой знае колко ами си спарва huhhuh.gif
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 01, 2013, 09:58:51 »

Рататуйче, има нещо такова, много тонове тюл са сложили, настъпвам я и наистина ми се оплита в краката малко (поне 10-ина см. трябва да се подкъси, аз на снимката съм боса, но така или иначе няма да съм с токчета на сватбата) blush И да, спарва ми малко..искам да видя първо как ще стои след като се изглади, дали ще слегне много или малко тюлът, и след това ще преценя дали да си сложа фустата/кринолина. Но може и да не е нужен, много е обемна и така полата.

Мерси много на всички, не е най-хубавата снимка, която съм постнала, но наистина много се харесвам в роклята  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: май 01, 2013, 10:09:22 »

 Bravo Браво, Ади. Честито. Тези от Миланоо ако знаеха какъв фен клуб им се заформя тук smile. Аз като поръчвах нямаше почти никакви форумски отзиви и бях в ужасен стрес - даже бях чела негативни отзиви за сайта от чужди форуми. Но като дойде бях супер доволна и щастлива. Рататюи, аз си взех кринолин и Каски е права, въпреки, че може и без, чувстваш се по комфортно като нищо не ти се опира в краката. Моята рокля е от три пласта + и всъщност мисля да посвия кринолина доста, защото и така си има обем.

Ох, още не съм измислила как да вдигна шлейфа. по-скоро не съм пристъпила към действие още, но ми е притеснено как ще стане...

Адичко, твоята има ли шлейф? Не мога да преценя от снимката...
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 01, 2013, 10:13:29 »

Не няма. Но ми е доста дълга, идята й е да е до земята, но без да се влачи. От поне 5-6 пласта тюл е, аз преброих до 4 и спрях, а имаше още.. Между другото като я свалих, ми бяха мокри краката blush Така че май ще се замисля за кринолина, може би наистина ще ми е по-комфортно good

Milenuity, твоите отзиви бяха едни от първите, които ме мотивираха да взема от там good
« Последна редакция: май 01, 2013, 10:16:05 от adi4ko » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: май 01, 2013, 10:20:15 »

Не няма. Но ми е доста дълга, идята й е да е до земята, но без да се влачи. От поне 5-6 пласта тюл е, аз преброих до 4 и спрях, а имаше още.. Между другото като я свалих, ми бяха мокри краката blush Така че май ще се замисля за кринолина, може би наистина ще ми е по-комфортно good

Milenuity, твоите отзиви бяха едни от първите, които ме мотивираха да взема от там good
е, страхотно -  радвам се! smile
В алиекспрес има доста евтини кринолини и са добри. Аз от там го взех за под 10 долара.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 01, 2013, 10:26:49 »

Аз имам вече, взех си го от миланоо за 12 долара, пристигна заедно с роклята, но още не съм го слагала Wink
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #431 -: май 08, 2013, 23:08:20 »

Момичета, моля ви кажете за кой сайт имаме най- добри отзиви- аз се колебая между Миланото и DHgate.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #432 -: май 09, 2013, 18:39:51 »

Здравейте,момичета. И аз се нареждам до тези, които умират от нетърпение да си получат роклите. Поръчах моята на 12.04 от един безизвестен сайт (за които ви потах, но така и не чух отзиви от булки ползвали го), шипнаха я на 28.04 и сега е на митницата в Англия (живея тук) от 2 дена. Казаха ми,че трябва да проверят пратката и да видят дали ще плащам нещо. Вълнението е огромно като знаеш, че се намира на броени км, а не можеш да я видиш. Колко ли пъти съм я сънувала, няма да ви казвам... но винаги в сънищата ми не я харесвам  shok Будя се рано, за да не изпусна куриера евентуално, абе.. Ще ви пиша пак като я получа...
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #433 -: май 11, 2013, 11:45:20 »

Момичета, моля ви помагайте  cray
Остава ни месец и половина до сватбата. Роклята за ритуала е почти готова, но с приятеля ми решихме ресторантската част да е по-ското като градинско парти с леки дрехи - той ще е с шарена риза и ленен панталон, а аз смятах да съм по къса рокля, но все пак ми се иска да е бяла. Поръчах си от ибей ето тази: http://www.ebay.com/itm/2012-Hot-New-Small-dress-bridesmaid-dress-evening-dress-evening-short-paragraph-/140891022743?pt=US_CSA_WC_Dresses&var=&hash=item20cdc26597 , но за съжаление не ми стои никак добре (ако някоя варненска булка я харесва, може да ми пише). Проблема при мен е, че съм 160 см. и съм слабичка и в повечето случаи като си купя дреха по интернет, ми стои като подарена. Ще помоля всички булки, които са си купили къси бели роклички и са доволно от това, което са полуили, моля ви, дайте линкове!!!
Благодаря ви предварително!
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 11, 2013, 12:18:06 »

Здравейте момичета smile
adi4ko честито за роклята, разкошна е lol))  Bravo
И аз съм се насочила към milanoo, и исках да питам момичетата, които са си поръчвали вече от там дали  сте си избрали размер (близък до вашите размери) или сте използвали опцията "Tailor Made" (+14.99 $) чрез която попълвате вашите точни размери?
харесах няколко рокли,  но още се колебая коя да е, сватбата ще е септември и все си мисля, че имам още време да гледам, но пък ми се иска да я поръчам по-отрано, че ако стане нещо да имам време да реагирам smile за колко време горе долу пристигат роклите от milanoo?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines