Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 07:33:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108195 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 06, 2013, 16:34:25 »

Хайде успех на всички диетуващи

Втора част
Първа част
« Последна редакция: февруари 06, 2013, 16:37:32 от fiibi_bg » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 06, 2013, 17:13:53 »

Аз вода не пия 30 мин преди храна и 1 час след. Това го научих от режима със сиропа Мадал Бал и си го спазвам, както и съвета за количеството вода спазвам от там.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #2 -: февруари 06, 2013, 17:19:20 »

Мерси за новата темичка
Пожелаваме Ви много, много минусчета и задържане на хубавите резултати

водичка си спазвам 30мин след ядене.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #3 -: февруари 06, 2013, 20:10:04 »

Юхуууууу, мацкиииии, местите се и не се обаждате, а biggrin biggrin biggrin Не съм се отчитала доста време, то какво ли да отчитам като всичко си върви нормално, а и като не се тегля няма какво да споделя, положително или отрицателно, само времето ще покаже и... дрехите biggrin Днес ми беше 13-ти ден - Белтъчен , хапнах : з: портокал, о: филе от скумрия с няколко парченца краставица, в: хапнах към 7 часа същото като на обяд, само дето скумрийката беше на половината от обяда. Утрееее Бобов, мисля да закуся банан, а за обяд и вечеря да е грах  smile Все си мисля, че ям по-малко отколкото трябва, ама какво да се прави, като ме е страх да не взема пък да пълнея, вместо да отслабвам biggrin Ако бях видяла по-рано последните неща, които сте писали, щях да ви дам и аз идея за манджичка за Белтъчен ден, понеже гледам, че доста от вас утре са на такъв, но предполагам вие вече сте си сготвили  good И все пак, ще ви кажа, може някой да си го е правил вече, но нищо, все ще съм от помощ на някой  pardon
Вземате си месце - свинско или пилешко, или там каквото ви се хапва, нарязвате го на кубчета или просто някакви по-малки парченца (само да отбележа, че въпросното нещо става по-вкусно със свинско месо, въпреки че аз снощи го правих с пилешки сърца и моят приятел пак беше много доволен  yahoo ) , буркан кисели краставички, ако са домашно правени, още по-хубаво, ако ли не от магазина, доматено пюре, черен пипер и сол.  Това е, което ви е нужно. Използвайте или по-дълбок тиган или малка тенджерка. Слагате месцето да се запържи до златисто в малко зехтин, ако нямате и олио става, но да е малко, за да си личи, че сте на диета biggrin Даже, ако е свинско месото и, ако съда е незалепващ може и да не използвате никаква мазнинка. След запържването (а може и само да го задушите) се добавят доматеното пюре. Вари се, докато то се изпари и остане малко сосче. Добавят се киселите краставички, нарязани на кубчета, черен пипер и сол на вкус... Вари се още малко и е готово... Получава се несравним вкус  Bravo Аз и предният път като го правих, че и вчера, все бях в такива дни, че не ми беше по режима, но моят приятел си го хапва сладко, сладко biggrin Надявам се да съм помогнала на някого с меню за Белтъчен biggrin Сега се се тих, като четох коментарите ви, да погледан и аз какъв ден ми се пада 14 февруари, еее... късметлийка съм - Белтъчен  yahoo Може спокойно да идем някъде на заведение и да си хапна нещо вкусно, дори без да нарушавам, хихи  Bravo Хайде, че пак прекалих с писането  blush

п.п. Дара, разби ме с вечерята си във Въглехидратния (но и ми се дояде вафличка  blush ) , стабилно, стабилно biggrin biggrin biggrin
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 06, 2013, 20:20:24 »

Честита ви нова тема.Фиби какво приготви на Тон за утре.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 06, 2013, 20:30:53 »

Фиби, нали месо може само със зеленчуци. Млечни помежду си може. Но месо с млечни, месо с яйца и яйца с млечни не може. Както и да е, аз поне така разбрах и така правя. Иначе, вярно че всички се водят белтъчини, но различни видове такива.

А тия 19 кг са ми гордост, но и доста усилия и пот ми костваха - няма начин.

Аз водя не пия горе долу половин час преди и след хранене.

Днес завършвам успешен плодов ден:
1 хранене: 1 банан
междинно малко лешници
2 хранене: 1 банан
След фитнеса малко лешници, а към 19 ч половин портокал, 1 ябълка и 1 киви - грандиозна вечеря smile

Това е.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #6 -: февруари 06, 2013, 23:32:38 »

sunray, да ти кажа нямам представа кое как е, правя това което ми кажат че е правилно и по правилата.
По принцип не мога да пазя диети и това е първата която правя.
хванала съм се на хорото и ще го играя докрай, наистина имам доста да свалям и не се понасям вече.

Може наистина да греша спрямо белтъците, но в живота извън режима това е редовната смесица която правя, обичам да си хапвам и не мога цял живот да съм на салатки за да не надебелея, просто искам да изграда режим и баланс на храненето, който работи за мен.

За тези 4-ри дни сме свалили само 1 килце, Тон 1см, аз още 3см
Общо за 8 дни - 3кг и двамата.
Аз правих вчера малко упражнения за подготовка и да Ви кажа не съм толкова схваната, стигнах си пръстчетата на краката.
Обаче днес ми се схващаше крака

ето и снимките които обещах
това е салатата



* IMG_3203.jpg (36.23 KB, 300x200 - видяно 5861 пъти.)
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #7 -: февруари 06, 2013, 23:34:11 »

ето и рибката
тази беше за обяд
снимките не са перфектни, бях много гладна и не се старах


* IMG_3205.jpg (33.22 KB, 300x200 - видяно 5926 пъти.)
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #8 -: февруари 06, 2013, 23:35:14 »

тази за вечеря, хаха по семпла


* IMG_3211.jpg (37.15 KB, 300x200 - видяно 5870 пъти.)
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #9 -: февруари 06, 2013, 23:39:46 »

това ще е обядът на Тон и моя за утре, станаха чудни, и кълчиците и чушката бюрек на фурна, опитах ги студени blush



* IMG_3248.jpg (37.08 KB, 300x200 - видяно 5835 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 07, 2013, 09:06:25 »

Здравейте, аз вчера прегреших, но бяхме на гости на свекърва ми която беше изпекла топла, топла питка и как да ви кажа, че от аромата само ми се прияде.Важното е че жената която не ме беше виждала от Нова година ми каза, че съм отслабнала, а тя не правикомплименти ей така да се намира на приказка smile

Днес въглехидрати, да си кажа, най-омразния ми ден.
З: кафе, ябълка
О: кроасан
В: препечени филийки с шарена сол
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: февруари 07, 2013, 09:53:49 »

Аз имам само 2 кг. минус. Като пия вода и ще си ги наваксам Wink. Ако не сваля с диетата поне 8 кг. ще си сложа метален пръстен, така си се плаша angry.
Днес е прекрасен ден - протеинов heart
з. кафе с мляко и две смарангясали круши. Противно на очакванията, плодовият ден не се отразява благоприятно на отделителната ми система и се налага да взимам допълнителни мерки.
о. готвено прясно зеле с пуешко месо
в. тиквички /ред тикви, ред домати и между тях плънка от магданоз, копър, чесън, кромид и червен пипер/, запечени и много кисело мляко.
П.П. Видимо съм свалила на бузи и бюст, точно където няма нужда. sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 07, 2013, 10:05:00 »

И аз на бюст със сигурност.Един сутиен дето ми беше умалял, сега ми е тамън.Там не ща да свалям, добре съм, дупето искам да намаля.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 07, 2013, 10:08:41 »

Днес ми е първият плодов от режима и честно казано най-чаканият от мен  smile Другите дни все мисля какво мога и не мога да ям и мисълта ми е все в хладилника, а днес знам - плодове и зеленчуци  smile
Започвам деня с плодов чай - не си го позволявам през другите дни  blush, смятам днес да съм основно на нар, фреш от портокал, евентуално помело, ако съм гладна. Следобеда към 5 ще хапна малко сурови лешници, а за вечеря салата от Айсберг и домати. За този ден всичко си купувам предварително, за да не се изкушавам с още храна.  blush
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 07, 2013, 12:40:55 »

ох чета ви туки немога да се начудя каква воля.Аз свалих всичко от бемеността,но имамедин гаден проблем,качвам от въздух сега,събудих се в понеделник и бях 4кг по-тежка и си го обяснявам само със задържане на течности,защото не е от ядене.....някой ималли е този поблем и ако е спазвал90 дневната диета дали му е помогнало? Извинявам се ,ч оспамих темата,но не змакъде да пусна въпроса.Благодаря сладурки предварително
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines