Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:26:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 229058 пъти)
 
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #150 -: февруари 23, 2013, 16:35:39 »

Mrs.™ Благодаря за отговора, ще идем да я видим. На нея й се иска силуета да е подобен на тази. Как се нарича този силует?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150360134414747&set=pb.224264209746.-2207520000.1361629739&type=3&theater
Не знам дали ще се отвори правилната.
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #151 -: февруари 23, 2013, 16:41:31 »

Нямам представа. На следващата проба ще си взема едни за всеки случай  biggrin biggrin
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 23, 2013, 16:45:50 »

И аз пробвах в Сватбения, не са ме карали да слагам нито ръкавици, нито ми забраняваха д апипам...аз добре си ги напипах всички рокли  yahoo и мерих в най-голямия сняг...
Нещо са се изнервили явно покрай "подземния етаж"...  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 23, 2013, 16:49:26 »

Сладурче, много странно angry,аз там пипах и пробвах каквото поискам. да не си попаднала на моята отвратна консултантка, една ниска с червени бузи? angry
 OfftopicИскричке, попитай момичетата в темата за рокли от интернет, да не разводняваме тук. :)аз лично не съм доволна от качеството на това което бях поръчала от китайците. angry
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 23, 2013, 16:54:14 »

сигурно за да не се цапат роклите, щото днес ако минат 20 булки, да пипа да мерят и после аз я харесам, ече няма да я взема мръсна,нали и вие не искате мръсни рокли???
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #155 -: февруари 23, 2013, 16:56:12 »

Ще ушият нова няма да дам 2000лв за пробвана рокля
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 23, 2013, 16:57:46 »

петя, този въпрос се решава като се оставят по една рокля от вид за проба и той не е за купуване. Ако решиш ти я шият, или ти я дават на химическо без пари, или имат други бройки. На много места в Европа правят така. Не могат да я спират да пробва, защото тогава кой ще купи без да е пробвал... smile
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #157 -: февруари 23, 2013, 17:14:13 »

Може би, защото бях с кецове и тениска и са преценили, че не мога да си ги позволя... все пак отивам на проба трябва да ми е удобно
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #158 -: февруари 23, 2013, 17:30:50 »

Днес бях в сватбен център София. Нищо не ме впечатли кои знае колко. Имаше едни рокли много красиви, но ме отрязаха, че не се пипали и като се пробвали си слагали ръкавици. What the fuck! На сватбата трябва да раздавам ръкавици с талк ли?

biggrin biggrin biggrin Това беше забавно biggrin А как се пробват, след като се пипат с ръкавици biggrin С чувал отдолу ли biggrin biggrin biggrin

Може би, защото бях с кецове и тениска и са преценили, че не мога да си ги позволя... все пак отивам на проба трябва да ми е удобно

 Offtopic Аз също нося и ми се е случвало да разхождам навсякъде с маратонки (плюс мол-ове  girl_wink ) и много ме кефят такива продавачки като видят маратонки или кецове гледат така странно, нищо че моите маратонки струват десет пъти повече от техните токчета...ама то от къде да се знае  girl_impossible
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 23, 2013, 17:39:48 »

iskrichkavn   
http://www.ebay.co.uk/itm/261082532068?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649   и аз я гледах тази рокля и много ми хареса, но се чудя дали ще изглежда така добре както на снимките , и си е само 20 лв smile
Silver, iskrichkavn, тъй като и на мен много ми хареса роклята, която показахте, аз бих "се жертвала" да я поръчам и да ви споделя мнение като я получа biggrin Не се шегувам smile Спирам да пиша за това в тази тема и се прехвърлям в тази за поръчка по интернет Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #160 -: февруари 23, 2013, 17:48:11 »

сигурно за да не се цапат роклите, щото днес ако минат 20 булки, да пипа да мерят и после аз я харесам, ече няма да я взема мръсна,нали и вие не искате мръсни рокли???

 Това е точно така. Ако правилно се сещам за кои става дума, това са от онези рокли в Сватбения център, които ги има 1-2 бройки от модел. Мисля, че за тях няма възможност да ви ушият по ваш размер, защото доколкото си спомням това са закупени мострени рокли от по-стари колекции. Или поне част от тях. Оригиналната им цена е от 3 до 5 пъти по-висока. Ако бях на мястото на собствениците на магазина, и аз бих взела мерки да не се цапат.
 Понеже се чудите как се мерят, ще ви кажа как мерих аз от тези рокли. От кръста нагоре по бельо, а надолу се поставяше нещо като фуста, която да пази плата.
 Може да ви се струва прекалено, но видях как някои от тези рокли след неопределен брой опипвания и обличания изобщо не изглеждаха добре и повечето клиентки отказваха да ги пробват, камо ли купят. Да не говорим как може да се надърпат бродериите по тях.
 Допълвам си поста - сега видях, че имат и от нови колекции. За тази цена и качество пак е редно да бъдат пазени.
« Последна редакция: февруари 23, 2013, 17:58:19 от michelle » Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #161 -: февруари 23, 2013, 22:11:57 »

Момичета, страхотни рокли сте показали в тази тема! Моите отзиви засега са само за Пиротка, където не харесах нищо и Bridal Fashion на Левски. Там има много симпатични модели, мили са. Малко само те притискат с капарирането и купуването..т.е. малко досаждат с това.

Искам да ви питам дали има La Sposa в София? Или е затворило?
Успех с търсенето на мечтаната рокля ! smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 23, 2013, 23:37:25 »

Само във Варна е доколкото знам smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #163 -: февруари 24, 2013, 00:32:51 »

Здравейте отново! Пиша след едно леко изморително обикаляне днес. Честно казано във всички салони си харесах по нещо, което си беше точно като за мен. Но като цяло потрепването ми се случи само с една рокля. В крайна сметка се колебая между две рокли от един и същи салон, а и не мога да не взема в предвид и изключително компетентното и професионално обслужване в Princess. В останалите салони просто обличах и събличах и никой не ми подсказваше кое ми отива, кое не, кое ме смалява, издължава и т.н. Съвета ми е дори да не си вземете рокля от тях, поне да започнете с проба там, за да ви е ясно какво търсите на другите места. В Арети също имаше интересни модели на прилични цени. В Bridal Fashion на бул. В. Левски ходя за втори път и въпреки прекрасните рокли, има нещо което като цяло не е както трябва във въздуха ако ме разбирате. Първо ми подадоха голям класьор с извадки от каталози и ми казаха каквото си харесам да си го заделям, докато в един момент не ме попитаха дали поредната рокля ми харесвала повече от другите, защото все пак имам 4 безплатни проби, а оттам нататък се заплащали. Това не ми го бяха споменали в предишни разговори по телефона и на място и се почувствах малко тъпо, ентусиазма ми се изпари. Aegean имат прекрасни рокли, които са само мостри, и ако разполагате с време могат да ви поръчат чисто нова само за вас. На повечето места роклите бяха в големи размери, а аз съм 36 EU или 6 US, а тук имаше няколко които дори бяха моя номер. Усещането с точния номер е съвсем различно. Изключително любезни и лъчезарни. Следващата седмица ще правят поръчка от новата колекция и ако има рокля, която си харесвате може да им звъннете да видите дали има наличност - ако не, могат да ви я поръчат и да дойде за да пробвате, без ангажимент да си я купите непременно. Надявам се да съм била полезна, на тези които тепърва започват да разглеждат. Успех в търсенето на единствената lol)))))
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 24, 2013, 08:03:58 »

малка булка, не приемай лично публикацията ми, повечето продавачки в магазините за дрехи и в тези за бални, официални, булчински, гледат да си пробутат стоката без да ми се сърдиш и без да обиждам никой...Не може продавачката да ми каже, кое да купя, след като с мен е човек с образование в тази сфера,разбира си от работата и няма да ме излъже...Не казвам, че няма ОБЕКТИВНИ продавачки, но повечето ГЛЕДАТ ДА СИ ПРОБУТАТ СТОКАТА
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines