Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:24:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181179 пъти)
 
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #420 -: април 14, 2013, 20:09:03 »

Да и аз мисля,че малко стана банална тая тема.Разбирам че всеки е доволен от своя избор и вълнението е голямо,но аз мисля че този форум е да си помагаме  pleasantry
Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #421 -: април 14, 2013, 23:58:18 »

Явно нямате работа и по този начин търсите популярност. Катя
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #422 -: април 15, 2013, 12:26:06 »

Здравейте! Търся цветя на едро и освен склад за  цветя "Тилия" други не  отривам в  Пловдив. Някой знае ли къде другаде продават  рязан цвят на едро?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 15, 2013, 12:31:32 »

Nine поразпитай цветарските магазинчета от пазарите. Ние от там взехме цветята за сватбата. Част от тях са производители и могат да ти дадат много добри оферти.
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #424 -: април 15, 2013, 13:35:23 »

Магазин за цветя Диана продават и на едро, оттам сме вземали украса за колежа, в който преподавам. Биляна
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #425 -: април 15, 2013, 13:37:23 »

Lady_Bi, къде се  намира  този магазин?
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #426 -: април 15, 2013, 15:21:56 »

Много са под Торакс на Съединение, отстрани на магазин Гранд в центъра
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #427 -: април 15, 2013, 16:06:12 »

Здравей Кате, станаха ли халките, предлагам да му платим куверт на фотографа и да го поканим и на твойта и на мойта сватба
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 15, 2013, 16:32:55 »

Nine, за цветя аз лично говорих с магазина, който отвориха в Тракия Плаза в Тракия и там предлагат много добри оферти. На лични ще ти пратя координатите на флористката им.
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #429 -: април 15, 2013, 18:40:55 »

Зададен е въпрос Защо и аз отговарям уважително и сдържано, а Вие се дразните от истината. Не бива!

Учудващо е, Катя, че изказванията Ви (даже човек като погледне всичките Ви постове в този форум - а те не са много всъщност: "цели" 6!) са с основна насока "явна препоръка" (да не използвам "скрита реклама") на конкретен комплекс: http://forum.svatbata.bg/index.php?action=profile;u=23217;sa=showPosts .
Влиза се дори в "диалог" с друг "активен" потребител на форума (Биляна), който е също толкова впечатлен от същото място, че в почти всичките си изказвания само за това говори (а постовете във форума също се броят на пръсти - "цели" 8! и е очебийно просто - http://forum.svatbata.bg/index.php?action=profile;u=22267;sa=showPosts )

Логично е, тогава, хората да се запитват тези "новорегистрирани бъдещи булки" дали не се "женят" с цел единствено реклама на този комплекс (колкото и да е хубав, колкото и невероятна да е градината му, обслужването и всичко останало - по тези въпроси не взимам отношение).

Моля и останалите потребители във форума (булки, чиито сватби са били там; колеги - фотографи, оператори и DJ, сватбени агенции), които имат обективен поглед върху комплекса - споделете и вие мнение. Случва ми се да ме питат за препоръки към подобни места. Иска ми се повече обективни оценки.
« Последна редакция: април 15, 2013, 18:43:25 от Влади Балевски » Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #430 -: април 15, 2013, 21:05:14 »

Аз също препоръчвам цветарския магазин в Тракия Плаза, за булчинския ми букет най - вероятно ще се спра там. А иначе , като една тракийка, ми прави впечатление и една голяма сергия за цветя на зеленчуковия пазар срещу католическата църква "Св.Дух". Пише "Цветалия-2" и като минавам с автобуса ми прави впечатление ,че асортиментът им е огромен и все забравям да се отбия и да ги поразпитам smile

 Offtopic И съветвам да не обръщаме внимание и да не влизаме в диалог с разни хора, които настойчиво и натрапчиво правят нечия реклама. На всички ни е ясно за какво става въпрос, така, че да не им доставяме удоволствието да спорят и да спамят постоянно темата Wink  Offtopic
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #431 -: април 16, 2013, 18:58:23 »

Помогнете.... кажете къде има магазини за покани в Пловдив, разглеждам сайтове но е друго като ги видя на живо. Ходих в Асеновград, но нищо не ме грабна sad sad sad
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 16, 2013, 19:10:06 »

Аз се сещам за два....Единия е срещу царквата Света Марина, а другия в уличката малко след Дома на Младожеците.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #433 -: април 17, 2013, 07:18:32 »

В Дома на младоженците също има - на щандовете за аксесоари.По- нетрадиционни /съответно по- скъпи/ съм виждала по ген. Заимов, около магазин Парушев, на същата страна.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #434 -: април 17, 2013, 17:47:16 »

Мерси  smile този магазин срещу църквата Св.Марина вече го няма ходих до там една приятелка си е взела поканите за сватбата от там, но аз като ги потърсих вече ги нямаше.
А църква коя ще ми препоръчате ние ще сме с изнесен ритуал и не ми пречи къде ще е. Искам да питам и колко горе-долу продължава един ритуал и дали може да кратък?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines