Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 06:44:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък отвори и с грейнала усмивка сподели  (Прочетена 57544 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #150 -: декември 23, 2012, 19:43:59 »

И несесерчето с детелинки е много хубаво! Хахаха, всички мъже много се радват, когато има нещо за тях. Нали си остават вечните деца.... Wink.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: декември 23, 2012, 19:58:07 »

Много хубави подаръци  Bravo
Ние с моето плодче ще показваме след празниците  pardon
Моя малчуган е с шарка и съвсем я сколасах  tease , но ще направя всичко възможно да изпратя на 27 или 28  smile
П.П. това май беше за другата тема  blush
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 26, 2012, 13:07:41 »

Еми, не се ядосвай и аз още не съм показала подаръка на моята Снежанка, така че не си само ти спокойно smile Надявам се тя да не ми се сърди ще го покажа, но тези дни бях изключително затруднена да сядам на компа да цъкам че в къщи е минно поле с тия майстори... sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: декември 28, 2012, 08:23:50 »

Имам си коледна картичка с отпечатък на прекрасната малка ръчичка на Дори. Благодаря ти, dodo23!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #154 -: декември 28, 2012, 09:28:33 »

Много хубави подаръци  Bravo
Ние с моето плодче ще показваме след празниците  pardon
Моя малчуган е с шарка и съвсем я сколасах  tease , но ще направя всичко възможно да изпратя на 27 или 28  smile
П.П. това май беше за другата тема  blush

Оооо, това е ужасно sad Каква точно шарка ви сполетя?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 28, 2012, 15:09:04 »

Имам подарък, имам подарък  yahoo yahoo yahoo
Вчера ходих да си го търся в пощата, а днес направо ми го донесоха в офиса  smile
alben4ik , Благодаря много  give_rose Помислила си за цялото семейство  smile
Имам страхотни бели ръкавички , за Никола шапка и за Иван - шал . Имам коледна звездичка и прекрасна картичка , в която имат участие и малките принцеси  Bravo
Бени, всичко ми хареса , много съм щастлива  yahoo
Снимки ще покажа тези дни  smile

П.П . kiwi , Варицела си лепна. Тя върлуваше в яслата и си беше очаквано , но всичко мина леко и без проблеми smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: декември 28, 2012, 15:44:03 »

Оххх, отдъхнах си  Yes
Писах на Гучи и я помолих да ти предаде да провериш, защото в един и същи ден майка ми от България ми прати колетче и аз оттук пратих твоето подаръче. На майка ми пристигна, даже забравихме, че колет сме получавали, а твоето все не идваше и не идваше.... Вчера, като прочетох, че си ходила до пощата и нищо не е имало, се изплаших и прерових цялата къща за касовата бележка, че да ходя да питам в пощата какво става, но сега виждам, че няма да има нужда  yahoo

Охх, дано на всички да ви харесат нещата.  blush На шапката пише, че е за по-голямо детенце, но аз я пробвах на Сиана и и стана, та затова реших, че и на Никола ще му стане. А Сиана много я хареса, даже не и се даваше и малко се разсърди, като я сложих да я опаковам, защото преди това се разхождаше с нея из стаята и се оглеждаше в огледалото  blum

А за звездичката то късно стана вече, ама догодина...  smile

 give_rose give_rose give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: декември 28, 2012, 17:12:11 »

Ха ха, милата Сиянка  Girl_hide
Пък като ходих в пощата и беше супер смешно, защото те ме питат от кой чакам пратка и аз:"Не знам" , ами от къде чакате пратката- аз : "Не знам"  tease
Много ми харесаха ръкавичките , супер са. И едни мекички такива  yahoo
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: декември 28, 2012, 20:36:12 »

И аз имам поодаарръъкккк  yahoo
Пристигна точно за Коледа. Благодаря ти многооооо DG.
Подаръкът ми е от две части (една от БГ и една от Англия хихихи). Имам си много красива червена свещ, поставка за коледни картички (ух, слава богу, че е поставката, че най-накрая успях да си подредя всички картички), обиколник за свещ (надявам се, така да се казва), керамичен дядо коледа, който свети в красиви цветове (на батерийки е, с лампичка), едни страшно ароматни соли за вана, които вече пробвах на крачетата и са страхотни и не на последно място - не 1, а 2 картички  yahoo yahoo yahoo
Снимки ще кача много скоро, да видите прекрасните неща.
Още веднъж едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на DG за страхотната коледна изненада. Толкова в хубаво човек да праща и да получава подаръци  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 29, 2012, 12:53:12 »

И аз ще си покажа подаръка  blum
Снимка на опаковката няма, защото го разопаковах още в офиса (то трае ли се  blush ) и нямах с какво да снимам  pardon
Ето я звездичката . Подредих я на елхата  smile



Ето ги  подаръците  и картичката  smile


А ръкавичките са просто страхотни  yahoo


Бени, още веднъж - Благодаря много  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 29, 2012, 13:08:16 »

Аз получих днес съобщение от Еконт, но както казах отсъствам от София. Не знам кога ще мога да си го взема, най-рано на 3-4,01.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 29, 2012, 13:12:46 »

Аз получих днес съобщение от Еконт, но както казах отсъствам от София. Не знам кога ще мога да си го взема, най-рано на 3-4,01.
Важното е, че имаш вест  good
Сега ще си нетърпелива до тогава  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 29, 2012, 13:22:48 »

Така е. Ще си удължа малко празничното настроение. smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #163 -: декември 29, 2012, 20:25:53 »

Не знам дали си спомняте как от Google тази година бяха дали възможност да проследим пътя на Дядо Коледа и как раздава подаръци  Wink Та в момента Дядо Коледа си почива на едно хамаче някъде на тропически остров. Предполагам, че по някое време едно от плацикащите се край него джудженца се е сетило, че не са успели да предадат подаръка от моята Снежанка  smile
 А моята Снежанка е malinkata  Flower Днес успях да взема нейния подарък, подготвен с много, много внимание и старание. Тя истински се беше притеснила дали ще той успее да пристигне и съжалявам, че й се наложи да мине през немалко тревоги  sad
 Подаръчето е много сладко  smile Очарователни Ланкастърски чашки за чай за двама и кутия с ароматни чайове (череша, йогурт, портокал, синя слива, ванилия, канела...цяло пиршество за душкащите нослета през зимата). И невероятно мило послание на картичката!
 Съжалявам за лошите снимки - днес не се чувствам много добре и изобщо не ми се получиха  sad
 Благодаря ти, Снежанке, за хубавия подарък!!!


* cpf2.jpg (59.66 KB, 430x158 - видяно 1878 пъти.)
« Последна редакция: декември 29, 2012, 20:29:51 от michelle » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #164 -: декември 29, 2012, 21:09:29 »


Днес най-сетне имах време да изчета темичката на спокойствие! Много е приятно, все едно разопаковах подаръци лично - "отворих" над 20 броя. Много, много ми харесват всичките и добре, че не сте ми ги пратили всичките тук, щото хем нямам място за всичко, хем нямаше да ги дам smile

Моят подарък още не е дошъл, но пък ако ползваме сметката на Свекърва и след Великден ще го чакам! Тръпката продължава за мен  Bravo Bravo Bravo Bravo


kiwi, Дядо Коледа достави подаръка от fiibi_bg точно на рождения и ден. Ако така прави с международните пратки, моят ще отиде около Великден Wink. Имай търпение, нали знаеш кога си родена.... heart
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines