Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 22:41:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък отвори и с грейнала усмивка сподели  (Прочетена 57172 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #135 -: декември 22, 2012, 20:13:07 »

Ем, аз верно, че малко ти се поскарах, но то беше, за да те успокоя, че сьм просто убедена, че подарькьт ти е бил оценен по достойнство, но не е бил показан по други причини. Няма ги вече онези гушкащи се човечета и човек не може да се изрази хубаво, иначе след тупалката щеше да има и гушка  blum
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #136 -: декември 22, 2012, 20:23:15 »

Моята Снежанка е dodo23  give_rose
Честно казано, не очаквах да получа подаръче преди Коледа.....може би, защото цялата седмица вървеше наопаки ...Така, че съобщението, че имам пратка, ми дойде малко неочаквано. Ето тази красота ме чакаше в куриерския офис.

Мислех да оставя подаръка до Коледа под елхата, обаче не издържах...... Имам си много хубава Коледна чиния, която веднага ще влезе в употреба, чаша за сутрешното кафе, украсена с къпини   Wink, един страхотен ръчно изработен Снежко ( свалям ти шапка за сръчността), красива коледна картичка с много мили пожелания, писъмце и още едно подаръче, което ще да използвам след 2 седмици (снимки догодина)

Първоначално сложих Снежко под елхата при другарчетата му

но си мисля, че тук ще му е по-добре smile
.
Много ти благодаря give_rose  
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 22, 2012, 20:33:54 »

Браво че и Свекърва си има подарък  good
Само моят подарък не бе показан, явно не беше достоен  sad

http://imageshack.us/photo/my-images/341/imag0956d.jpg - надявам се, че така ще се вижда хубаво. Съжалявам, че не успях да кача снимки по-рано, но след като малкия беше с жестоко разстройство, се заразих аз и за съжаление го изкарах по-тежко и от него, с много висока температура, треска, и тн. Едва днес успявам да стана от леглото, без да ми е лошо, дори поизлезнахме навън....

Подаръка е достойно оценен, Еми, за това и бързах да пиша, че съм го получила. Жалко за изречението, имаш ми телефона,можеше да се чуем, или да ми пишеш, а не да ме злепоставяш пред целия форум  cray

Както и да е, весели празници на всички!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 22, 2012, 22:29:51 »

Мила Руми,много съм щастлива,че успях да те зарадвам!
Надявам,се че чинийката ти е харесала,защото на мен направо не ми се даваше Wink
Малко се колебаех дали да взема още една чашка,но реших,че някой неща са по-ценни,когато са единствени.
Радвам се,че и Снежко е намерил мястото си.
И няма да те оставя на мира,докато не покажеш остатъка от подаръка. smile

Честито и на всички останали послушни джуджета,които показват тук прекрасни неща.

Гери,Свекърва,покажете тези плетени елхички,че съм много любопитна как изглеждат Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 22, 2012, 22:49:08 »

http://imageshack.us/photo/my-images/341/imag0956d.jpg - надявам се, че така ще се вижда хубаво. Съжалявам, че не успях да кача снимки по-рано, но след като малкия беше с жестоко разстройство, се заразих аз и за съжаление го изкарах по-тежко и от него, с много висока температура, треска, и тн. Едва днес успявам да стана от леглото, без да ми е лошо, дори поизлезнахме навън....

Подаръка е достойно оценен, Еми, за това и бързах да пиша, че съм го получила. Жалко за изречението, имаш ми телефона,можеше да се чуем, или да ми пишеш, а не да ме злепоставяш пред целия форум  cray

Както и да е, весели празници на всички!
отговорих ти и на лични! Не съм насочила нищо към теб, а само към  мен- че може би не съм се справила със задачата! Това че си разстроена и не си разбрала какво съм написала, не значи да ми пишеш агресивно лично. 
Нямало е и откъде да знам какво е положението у вас. Извинявам се за създаденото негативно усещане, повече няма да участвам в подобни мероприятия щом разстройвам хората, когато искрено съм загрижена дали съм задоволила очакванията им!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 22, 2012, 22:53:18 »

Успявам да се включа за малко, за да кажа колко съм щастлива, че съм зарадвала Свекърва, защото макар напоследък да не пиша много, тя е един от хората тук , които много уважавам и винаги чета с удоволствие! Малко се притеснявах дали ще успея, но явно съм се справила. Радвам се!
Весели празници на всички!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 22, 2012, 23:10:12 »

отговорих ти и на лични! Не съм насочила нищо към теб, а само към  мен- че може би не съм се справила със задачата! Това че си разстроена и не си разбрала какво съм написала, не значи да ми пишеш агресивно лично. 
Нямало е и откъде да знам какво е положението у вас. Извинявам се за създаденото негативно усещане, повече няма да участвам в подобни мероприятия щом разстройвам хората, когато искрено съм загрижена дали съм задоволила очакванията им!


И аз ти отговорих. Не виждам причина да разваляме хубавото настроение в темата с излишни изречения и настроения. Както казах и в ЛС, не съм била агресивна, а разстроена. За мен цялото това беше излишна драма, излишно настроение, ако искаш - така го наречи. Пак казвам - подаръка беше достойно оценен, просто се разболяхме и нямах възможност да снимам, а явно това е било особено важно. Ако ще се отказваш от нещо - не смятам аз да съм виновна. А колкото до задачата, както я наричаш - размяната на коледни подаръци би трябвало да носи духа на КОледа - да донесе радост, да е поднесен с обич и добри чувства, нищо друго. Аз поне до сега не съм се състезавала и не вярвам някой да го прави, самия факт, че пращаш подарък до непознат приятел, го прави вълнуващо и се оценя  високо труда и желанието да изненадаш този човек. Никой няма да си и помисли за друг, че не се е справил - щом има изпратен подарък, задачата е изпълнена. Така че, Еми, хайде в духа на идващите празници - гледай по-ведро и позитивно, не бързай да тълкуваш погрешно, и ако имаш да изясняваш нещо с някого - направи го в лични съобщения, личен разговор или среща - няма нужда да се натоварват  хубавите теми с излишно напрежение.  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 22, 2012, 23:14:23 »

И аз ти отговорих. Не виждам причина да разваляме хубавото настроение в темата с излишни изречения и настроения. Както казах и в ЛС, не съм била агресивна, а разстроена. За мен цялото това беше излишна драма, излишно настроение, ако искаш - така го наречи. Пак казвам - подаръка беше достойно оценен, просто се разболяхме и нямах възможност да снимам, а явно това е било особено важно. Ако ще се отказваш от нещо - не смятам аз да съм виновна. А колкото до задачата, както я наричаш - размяната на коледни подаръци би трябвало да носи духа на КОледа - да донесе радост, да е поднесен с обич и добри чувства, нищо друго. Аз поне до сега не съм се състезавала и не вярвам някой да го прави, самия факт, че пращаш подарък до непознат приятел, го прави вълнуващо и се оценя  високо труда и желанието да изненадаш този човек. Никой няма да си и помисли за друг, че не се е справил - щом има изпратен подарък, задачата е изпълнена. Така че, Еми, хайде в духа на идващите празници - гледай по-ведро и позитивно, не бързай да тълкуваш погрешно, и ако имаш да изясняваш нещо с някого - направи го в лични съобщения, личен разговор или среща - няма нужда да се натоварват  хубавите теми с излишно напрежение.  give_rose
не съм имала нищо да изяснявам. Исках да споделя с другите че явно не съм се справила, защото само моят подарък нямаше снимка. И да, важно е, ако не беше важно да има снимка, нямаше да има тема за снимките нали ?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 22, 2012, 23:25:10 »

.
Много ти благодаря give_rose  
Сноуи,  Снежкото е страхотен. Котките до него също са много интересни. Явно имаме доста стръчни снежанки тук Bravo

п.с С бебчето на мечо се разбрахме че сме имали мискомуникация- моля модераторът да ни извини за създадената работа, явно към края на годината нервите ни идват в повече . give_rose
« Последна редакция: декември 22, 2012, 23:34:12 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #144 -: декември 23, 2012, 00:45:57 »

Охооо, тук се напълнило с подаръци.  Bravo
snowy, другият подарък да не е тест за бременност crazy, какво ще е това, което ще ползваш чак след 2 седмици иначе Wink?
emmmmmy, има още един зелен непоказан подарък Wink. Важното е, че са получени, моят още се поставя в торба.....
dodo23, надявам се още един човек да получи елхичка и тогава. На мен също ми е много любопитен Снежко - гледам го и не мога да разбера как е правен.
Искам да попитам разни неща и за другите подаръци /нали си знаете, че съм от любопитните свекърви/, но ще го направя в по- късните часове на деня, сега нямам сила.
veseto_87, забравих да кажа, че всичко е съвсем здраво и стабилно опаковано, благодарности и на съпруга ми към съпруга ти.  heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: декември 23, 2012, 01:51:07 »

Браво на всички Снежанки!  give_rose
Еми, справила си се повече от прекрасно с подаръка! Картичката е съвършена и си личи, че си вложила много старание и стил smile А висулката с бухалчето е супер сладка  good
Аз например имах огромно желание да направя ръчно картичката, но не ми остана време, защото не съм от най-сръчните! pardon
И в тази връзка да поздравя и Додо -  не съм виждала подобен Снежко! Страхотен е Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 23, 2012, 09:57:23 »

Охооо, тук се напълнило с подаръци.  Bravo
snowy, другият подарък да не е тест за бременност crazy, какво ще е това, което ще ползваш чак след 2 седмици иначе Wink?
emmmmmy, има още един зелен непоказан подарък Wink.
Свекърва, Сноуи нарочно сигурно ни кара сега да любопитстваме tease . Аз съм подготвила първата част от следновогодишния си дар за теб, така че още един подарък ще бъде неотворен у вас, ама след Н.Г. crazy .Трябва ми време за да го доокомплектовам, защото нощеска по никое време ми хрумна добавка към основното. girl_impossible
Иве, радвам се че ти е харесала, и магнитчето с птичката пак е дело на ръчен труд  danceg
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 23, 2012, 13:40:11 »

Свекърва,съвсем честно си мислех,да подаря на snowy един тест за бременност-нали е младоженка,очаква се да й потрябва.Доколкото успях да разбера тя има чудесно чувство за хумор,но все пак реших,че темата е деликатна и не е добра идея.

snowy,ако искаш запази подаръкът за децата си  smile

Благодаря за комплиментите за Снежкото.Истината е,че има какво още да се желае,но с малка помощничка,която краде елементи,няма как.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: декември 23, 2012, 18:49:45 »

Ето го и моето подаръче от моята снежанка Snowy.

Това беше вътре smile

Несесерчето е страхотно! В любимия ми цвят и най-важното е че си имам малко българско флагче на него smile. Картичката е ръчна изработка и е с много мило пожелание.
Тези чашки са за мен и съпруга ми. Много ме трогна, че имаше подаръче и за него. Той много се зарадва.


Имам си и едно прекрасно мини коледно венче, и две канелени късметчета.

На моето късметче пишеше " На теб Учение се пада, май това ти най-приляга", а на Стоян "Предстои ти повишение-заслужаваш без съмнение!"

Моето пожелание от късметчето направо на място си дойде. След нова година ще започвам курсове за счетоводство и ще трябва мнооого учене, а на моя мъж му е време вече да го повишат smile.

Благодаря ти Snowy!  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 23, 2012, 19:31:42 »

чашките са страшно оригинални като картинки, браво на сноуи Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines