Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:58:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък отвори и с грейнала усмивка сподели  (Прочетена 56551 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 06, 2013, 09:32:49 »

Киви, много се радвам мила че ти харесва smile Направо ми пълниш душата.....с тия пънчове бях харесала няколко от по-големите, ама говорих със сайтовете да ми ги доставят, те повечето с изчерпана наличност....и ударих на камък иначе тези ги бях видяла ама исках да ти взема по-голям принципно, но след като не намерих наличен никъде, реших че 4 е по добре от 1 smile

Имах иначе доста закъснение защото тук ни бяха блокирали магистралата и няколко пъти отказваха да ми вземат поръчката защото не пътували коли на куриера, та вече след Коледа успях да го пратя и пак доста време се е бавил щом чак сега го получаваш smile
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #181 -: януари 08, 2013, 13:38:57 »

Бях обещала да покажа и последната част от подаръка на dodo23. Не съм искала да поддържам любопитството на всички, просто подаръка си беше нарочен за определен ден от годината.  girl_wink
 
А това е коледната чинийка, пълна със сладки.....

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #182 -: януари 08, 2013, 14:04:22 »

Не съм искала да поддържам любопитството на всички, просто подаръка си беше нарочен за определен ден от годината.  girl_wink
Обаче успя Wink. Ама цялата торта ли ти е подарък? Да си жива и здрава и като размениш местата на свещичките, пак да ни почерпиш!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 08, 2013, 14:29:03 »

това е много мил и оригинален подарък! Направо как се е сетила, браво на снежанката smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #184 -: януари 09, 2013, 11:14:31 »

Имам СУПЕР ПОДАРЬК !!!! yahoo yahoo yahoo

Оооо, направо сьм на седмото небе !!

Огромни благодарности на Свекьрва за страхотния избор, направо сьм размазана  heart heart heart

Мире, извинявай много за стреса, който изживя докато се чудиш дали ще успея да го взема или не. Казано честно и аз много се притеснявах. Вчера пристигнахме вечерта и днес по пьрви петли тичах до пощата. Като видях името ти на плика направо ми стана едно драго.... Пьк като отворих и видях, че и аз сьм се вредила с елхички се трогнах до сьлзи. Няма вече тея гушкащи човечета тука, да те прегьра силно, ама да знаеш, че това е една от най-красивите коледни картички, които сьм получавала някога. За Марта си избрала точно това, което е най-подходящо за нея в момента (играта) и което най-много обича (марионетките).

И сега няма да повярваш, може да помислиш, че нарочно сьм я накарала, но те уверявам, че не: когато отворихме кутията, след като констатира, че Царя е "Ляш" (дядо Мраз) (с червената мантия признавам, че го докарва), та вдигна жабата и я целуна в устата хахахахаа, ние паднахме просто и майка му на Фабио вика " Айде, е сега е се превьрне в принц "  smile

А пропо, специални поздрави от нея, комплименти за елхичките, остана много впечатлена и каза, че си страшно мила да отделиш толкова време да ни направиш нещо на рька.

Снимки имам на всеки момент. Ще публикувам следобед, като спи Марта.

И да кажа, че поне 20 пьти ще си мисля сьс сигурност за теб, потьнала в ароматни пари. Обожавам билкови чайове и това е едно от нещата, които най-често сьм си порьчвала да ми пращат от Бг. Не мисля, че сьм го писала някьде и не знам как си го предугадила, но сьм много, много щастлива и благодарна !!!

Благодаря ти !!!!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 09, 2013, 11:31:19 »

Ох даже и аз си отдъхнах.А елхичките са уникални нали.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #186 -: януари 09, 2013, 12:17:00 »

inaxastra , значи влъхвите минаха и за Марта.  Wink. Аз бях приготвила чай от билки, които бях събирала това лято, но отказаха да вземат пакета и мноооого се ядосах. В пощенския клон има щанд за пакетирани продукти и купих този. Каква е разликата не зная, но така можело. Вкъщи видях, че в торбичката с моя чай останало писмото и пак се ядосах, даже го написах и тук Wink. Имаш пожелание да научиш Марта как да си намери принц, ама тя като е умница, сама се е справила. heart. По повод или без повод ще направя театър от български народни приказки и ще ви го изпратя. Картите са за Фабио, да играе с Марта и да я оставя все пак да побеждава. В този пусти пощенски клон отказаха да налепят стикери с БГ пощи, но поне амбалажната хартия, с която са опаковани подаръците, може да ти напомня за Родината Wink.  
@}->--Благодарности, че забелязвате елхичките, защото плът от плътта ми и половинката му, изобщо не ги отразиха, макар да бяха тематично украсени за годишнината от сватбата им. Хахахах, важното е, че вие ги оценявате.
Благодаря и за съдействието на Скайлайф, Киви и Гучи.
« Последна редакция: януари 09, 2013, 12:26:05 от svekarva » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #187 -: януари 09, 2013, 12:41:55 »

Влъхвите от католическия свят, спонсорирани от Еми, ми донесоха подарък. За съжаление, единият влъх /не зная как е единствено число/ Дими, дал подаръка на секретарката и не успях да го видя Wink. Имам си разкошен кожен тефтер с машинка за добавяне на листове, пълен с ръчно изрботени красоти. Красотите са толкова изящни, че не личи да са пипани от човешка ръка, но пък са уникални и няма как да са купешки. Имат изключително красиви дребни детайлчета, как са намирани и събирани, не ми го побира умът.  give_roseМного благодарности, не се бях срещала на живо с подобни произведения, макар често да се спрягат разни пънчове.
Имам си и книга от Исабел Алиенде - Гората на пигмеите. От тази авторка преди години съм чела Къщата на духовете и бях доста разтърсена. Върти ми се в главата, че бяха изненадали една мома с килим от препарирания и любим котарак, греша ли? Тази не съм я чела, хвърлих поглед на анонса и виждам, че ще ми е интересна.
Кой като мене danceg Ще снимам и ще показвам, даже ще се изфукам и в темата за коледните подаръци, ако Еми разреши.
П.П. Дими е куриерът, който лично ми се обади, че ми носи пратка. Закачката е от седмичната тема.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #188 -: януари 09, 2013, 13:26:23 »

Малей, аз такива красиви неща виждам подарени тук, че чак ми е кеф само така да цъкам по страничките и да разглеждам и да чета впечатления.

Свекърва, моля ти се най-горещо, снимай тефтера, че аз като чуя тефтер, кожен, канцелария и подобни работи, направо подивявам. И каква е машинката към него, че не разбрах? И ако чете тук момичето, което ги е наподарило, моля и нея да ми драсне някой свитък кое откъде и как. Благодаря!  Bravo

Сега хем по темата, хем отстрани, да кажа, че аз тази година получих подаръци за Коледа от съфорумки, макар и без да участвам в инициативите. Магито ми изпрати картичка, Фийби ми подари коледна чаша - много красива и вече приватизирана от половинката, и още - разкошна свещ и коледни салфетки. За голяма моя изненада, подарък получих и от michelle - един рисуван календар, който отдавна си бях харесала, а тя как ме е уцелила не знам. Та, много обичам запознанствата от форума, защото някои от тях във времето стократно радват човек и се надграждат.  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 09, 2013, 14:00:40 »

Дени, тефтерът е със спирала, която се отваря и така може да се добавят още странички- това ми беше целта всъщност и дълго търсих такъв тип. Много се колебах за цвета- имаше и чисто син, но реших че ако е шарен, ще отива на повече неща. Голяма съм кокона, дори тефтерът го съчетавам хахаха ужасс....
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #190 -: януари 09, 2013, 14:09:33 »

Дени, тефтерът е със спирала, която се отваря и така може да се добавят още странички- това ми беше целта всъщност и дълго търсих такъв тип.

И аз си търся такъв! Страшна си, Еми!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: януари 09, 2013, 15:36:25 »

Най-после успях и аз да снимам моя подарък:


Още веднъж да благодаря на Лени_бени. Чашите вече ги ползваме, а украсата от кафе мирише страхотно! Мисля да я ползвам по всякакви поводи.

П.П. Сетих се, че само рисунката от малкия Никола я няма тук, но да знаете че е на сигурно място с още две такива, подарени ми от близки дечица!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 09, 2013, 15:38:54 »

ех как обичам макове, барво  heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #193 -: януари 09, 2013, 15:41:24 »

Аз пък съм впечатлена от кафето, както обичам да си хапвам зрънца......крийте украсата smile.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 09, 2013, 16:32:39 »

веси ,тамън да питам кво е това с кафето? свещ ли е?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines