Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:54:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 23  (Прочетена 178122 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: февруари 24, 2014, 12:08:37 »

Те са казали момичетата! Често силното желание предизвиква фалшиви симптоми. А в първите месеци опити е възможно объркване в МЦ, защото за него бебеправенето е нещо ново.
Иначе Анди се "показа" точно с Престо. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: март 06, 2014, 09:08:31 »

Мили дами, и аз излизам "по терлици" от тази темичка. Успех на всички ви и дано и вие бързо бързо да я напуснете  smile
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #512 -: март 06, 2014, 14:22:38 »

Здравейте момичета,

някой може ли да обясни каква е разликата между mIU/ml и mU/ml? Днес си правих кръвен тест и референтните стойности, които ми дадоха са в mIU/ml, а резултатът ми е в mU/ml.
« Последна редакция: март 06, 2014, 14:54:23 от tweety_pks » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: март 06, 2014, 22:05:04 »

Няма значение. Съизмерими са.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #514 -: март 06, 2014, 22:23:33 »

 Едно и също е. IU са международни единици:
http://en.wikipedia.org/wiki/International_unit
 А mIU - мили- международни единици. Понякога, обаче, се пише не mIU,  а mU.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #515 -: март 06, 2014, 23:01:07 »

Благодря ви smile и аз уж така прочетох, но викам за по-сигурнод попитам и вас smile
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: март 29, 2014, 10:36:50 »

Здравейте, мили Дами,
Пожелавам ви още този цикъл всички да се похвалите с положителни тестове и да излезете от тази тема smile.
Записвам се и аз в тази тема.
Преди четири години прекъснах първата си бременност по медицински показания. Двамата с мъжа ми сме клинично здрави и продължаваме да опитваме да имаме дете. Въоръжили сме се с всичкото търпение на света и не губим надежда.
Успех на всички!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: април 02, 2014, 13:14:20 »

Привет, дами smile Минавам да пожелая късмет на всички и да споделя, че моя цикъл последните месеци тотално откачи. Декември и януари изобщо не ми дойде. Дойде ми през февруари, после мартенския закъсня с една седмица. Инсулина уж е в норма, даже лекарствата ми спряха миналата седмица. Обаче...чудя се дали е възможно да ми се е отразило, че имахме голям стрес през тези два месеца, и сега като се поуспокоих, може би ще се нормализира -какво мислите? Иначе няма промяна в самото кървене, нито като обем, нито като продължителност. И си ми дойде без предизвикване, без никаква намеса.
Благодаря предварително за мненията  give_rose
Активен
run_girl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #518 -: април 03, 2014, 10:53:02 »

 terzieva : Добре дошла и успех, дано не се задържиш много в тази тема smile

 beb4eto_na_me4o : Нямам кой знае какъв опит и познания, но при мен когато има по-голям стрес определено цикълът ми откача. И от към продължителност и от към количество.

 На мен ми дойде на 66-тият ден от последната инжекция Золадекс. Имах предполагаема овулация на 14-тият ден от цикъла, като използвах тестове за овулация, следене на БТ и дори наблюдение върху цервикалната слуз. Но явно и това, не е моя месец, така че си чакам търпеливо да свърши и започваме отново. Още не съм ходила при докито, но този месец и това ще свърша smile
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #519 -: април 05, 2014, 12:07:02 »

Здравейте мили дами! От този месец и аз се записвам в темичката smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: април 09, 2014, 07:51:02 »

Ето,че дойде и моя ред да напусна темичката  blush ...желая успех на всички! smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: април 10, 2014, 08:20:09 »

Петенцето, отиди в темата за честитките, за да можем да те поздравим smile
Аз се включвам с питане, макар че малко ме е срам, защото ми се вижда много глупав въпроса. Четох из интернет, мненията са крайно противоречиви, а ми е важно.
До сега засичах овулация с комбинация от тестове, следене на ЦС и ясно изразени симптоми като лека болка ниско долу и напрежение в гърдите. Понеже последните симптоми ги отчитам винаги по време на ОВУ, записвам и следя и по тях за настъпващата овулация. Този месец, обаче, всичко това е налично, освен ЦС, която забелязах да се увеличава буквално за два дни, след което изчезна и повече не се появи. Чувствам се нацяло суха, няма го усещането за влажност, което ми е типично по това време на цикъла, няма следи по бельото или хартията, нищо. Въпросът ми е как да тълкувам това изчезване на ЦС - дали е притеснително, да очаквам ли да се появи, дали ОВУ-то просто ще е по-късно, при все, че приболяването ниско долу и напрегнатите гърди са налични, този месец все още не съм правила тестове и да си призная, се чудя мога ли изобщо да им вярвам.  Из нета намерих мнения, че не било задължително ЦС да е толкова обилна, че да изтича, но пък до сега не ми се е случвало да я няма, когато съм отчитала овулация. Просто за допълнение - днес ми е 19-ти ден, при очакван цикъл на 37-ми ден. (което предвид предишния ми пост, явно не е сигурно, ама..все пак)
Благодаря предварително за отговорите.   give_rose
Активен
Stani84
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


« Отговор #522 -: април 26, 2014, 23:43:38 »

Здравейте момичета! smile
Аз съм съвсем нова във форума, и реших да се разпиша.
От средата на Март с приятеля ми сме се отдали на сериозно бебеправене и се надявам скоро да мога да се запиша и в другата тема Wink
На всички момичета тръгнали по същия път пожелавам успешен завършек и  бързо бързо да се насочат към темата за честитиките!  girl_in_love
Активен
jewel2706
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #523 -: юни 05, 2014, 10:06:05 »

 Girl_hide  Zdraveite, Dami !
Moje li da spodelq  pritesneniqta si s opitnite ot vas?...
na 01.06 napravihme 2 opita za bebe....na 2 i 3.06 bqh stra6no sunliva, nqmah absoliutno nikakvi priznaci za menstruaciqta mi koqto trqbva6e da e na 5.06  .... na 4.06 ve4erta polu4ih kruvote4enie...moje bi mi doide..nz,
 tazi sutrin na 5.06 su6to no ne bih kazala 4e e mnogo obilno..
 Neznam dali izob6to da se nadqvam 4e sum za4enala a e stranno ako ne sum...biggrin molq daite mi suvet ....Vuzmojno li e izob6to.. Blagodarq... heart

Модератор:Писането на кирилица е задължително !
« Последна редакция: юни 05, 2014, 10:53:26 от fiibi_bg » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: юни 05, 2014, 11:26:31 »

Новата тема - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36504.0.html
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines