Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 17:25:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 23  (Прочетена 187014 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: август 02, 2013, 19:39:26 »

Веси е права.При мен се видя плоден сак на 10-ти ден от закъснението като ЧХГ-то беше на 5-ти ден от закъснението над 1600.Две седмици след това чак видяхме сърчице.

Твоята лекарка е видяла нещо може би, но това не е плоден сак или оплодена яйцеклетка.Бих ти препоръчала да си смениш лекаря и да си пуснеш един кръвен тест, той ще покаже дали въобще е имало нещо.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: август 03, 2013, 14:55:07 »

Съмнение, че съм бременна няма (освен че нямах цикъл, гърдите ми продължават да са набъбнали и чувствителни)

Мила не искам да давам мнение дали си или не бременна, но след 5те ми неуспешни бременности мога да кажа че симптомите не са критерий за настъпила бременност...в смисъл , в нашия случай има зачеване и седмица след него започват ярки симптоми , но не настъпва нито инплантация нито развитие на плода...и се оказва че си имам напразни симптоми. при третата бременност корема ми порасна супер много за отрицателно време и се оказа празен...после и корем трябваше да свалям.
Та мисълта ми е да не се пренавиваш заради симптомите, понеже докато не падне напълно нивото на ЧХГ не спират и те. пусни си кръвен и иди при друг лекър, че много странна цялата история дето ти е наговорил.
Стискам палци всичко да е на ред и да се радваш на здрава и хубава бременност.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: август 05, 2013, 13:13:32 »

Благодаря Ви момичета smile В крайна сметка, каквото има да става ще стане ....или ще го бъде или не... средно положение няма (много ми се иска така да съм хладнокръвна през цялото време smile ). Иначе на лекарката си имам доверие, по-вероятно е аз нещо да не съм разбрала smile След прегледа в петък ще пиша пак. blush
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 07, 2013, 15:52:49 »

сега и аз да се намеся.Това са глупости в чист вид.Какво оплождане а не се е закрепило? При мен тъй като имах аборт,когато теста показа една бледа черта,отидох на лекар-специалист по репродукривно здраве със супер чувствителна техника.Погледна жената и каза имах седмица закъснение с късна овулация.Вижда се удебелена лигавица и можела само да гадае,че  е станало,за това даде около 8 дни да поизчакаме,показа много малка точка измери я ,каза че да,но трябва седмица за да се види пулс,така и не се видя ,но това е друга тема.Така че мило момиче намери си свестен лекар!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: август 08, 2013, 15:21:01 »

Здравейте момичета, искам да попитам ( малко е глупаво) - нормално ли е в два поредни дни да е положителен теста за овулация? Как да го тълкувам? С абсолютно еднаква наситеност са вторите чертички и на вчерашния, и на днешния тест, спазила съм да ги правя по едно и също време, ярко червени са и по-дебели от контролната черта. Предишните дни тестовете бяха с доста по-бледи черти, тези двата ясно се открояват, но мислех, че само един ден ще е така... Ще съм благодарна за мнения  give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: август 08, 2013, 15:24:52 »

beb4eto_na_me4o, не е невъзможно - все пак овулацията трае до около 24 часа, та е напълно възможно да си уцелила началото и края й.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #396 -: август 08, 2013, 15:49:05 »

beb4eto_na_me4o, напълно възможно е и на мен ми се е случвало. Когато се появат няколко поредни дни 2 черти с еднаква наситеност, се смята, че последния ден с две такива черти е бил с LH пик /някои казват пък деня по средата/ или тогава тестът се смята за положителен. Овулацията настъпва от 12 до 36 часа след това.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: август 08, 2013, 16:10:22 »

Бебче, нормалното е да са два поредни дни с наситени чертички...ако днес ти е втория ден започвайте сърчица на 24 часа. днес утре и други ден без пропуск. Нашата доказано успешна рецепта е от първия ден на + теста 5 поредни дни на сърчица. гарантирам ти че ще я нацелите. Аз меря и БТ и попринциппо нея следя кога да спрем с опитите, но до 2-3 дни след втория + тест е гарантирано че ще е нацелена ову.

Действайте   good

Това ми бяха думите към мойта приятелка, когато и набутах тестовете за ову в ръцете и ми показа резултата и сега е в 5ти месец бременна  от първия път и след  4 години на неуспех danceg и ме нарочиха виновна  pleasantry че е станало  Girl_hide

Хайде дано ти да си следващата  heart
« Последна редакция: август 08, 2013, 16:13:47 от BeRa » Активен
pufinka
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #398 -: август 08, 2013, 16:50:13 »

Здравейте момичетаа ... Искам да ви попитам дали да си направя тест или не преди датата на цикъла ми (12 август) Моля помагайте ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: август 08, 2013, 16:58:50 »

beb4eto_na_me4o ,когато забременях бях точно два последователни дни с положителни тестове за овулация.Точно както си го описала две наситени чертички.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: август 08, 2013, 17:00:45 »

Здравейте момичетаа ... Искам да ви попитам дали да си направя тест или не преди датата на цикъла ми (12 август) Моля помагайте ...

Тест винаги можеш да си направиш без проблем. Знам колко е нетърпеливо чакането, но ако ти покаже отрицателен няма да му е много за доверие, а ако покаже бледа втора чертичка го повтори след два дни най малко за да видиш дали се е наситила, понеже колкото и да е бледа втората чертичка, има ли я се смята че би трябвало да е положителен.

Успех  give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: август 08, 2013, 17:08:31 »

Много благодаря за бързите отговори, Бера, Фийби, Теа и Менянте. Дай Боже, ако е писано - да стане сега. И този път да е успешна бременност. Ще е чудесен подарък за годишнината ни от сватбата...
П.С. Страхотно е да имам подкрепата и помощта ви. Благодаря! heart heart heart
Активен
pufinka
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #402 -: август 09, 2013, 11:34:12 »

Здравейте отново... BeRa благодаря ти много за отговора   give_rose ... Замислила съм да си го направя в неделя така че стискайте палци да има  PREGQ Лек ден на всичкии  smile smile smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: август 15, 2013, 14:24:44 »

Аз се включвам, за да докладвам.... имам плоден сак, потвърдена е бременността и от друг специалист... и сега идва времето на голямото пазене, че нещо проблемно започнахме (с леко кървене от преди няколко дни).
Момичета благодаря ви, че се включихте с отговори на питането ми give_rose от сърце се надявам всяка от нас да сбъдне желанието си за stork-gurl или за  stork-boy
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #404 -: октомври 06, 2013, 18:26:33 »

 Здравейте, момичета  smile
 Имам едно питане към вас, което може да ви се стори глупаво, ала все пак да питам. Гинеколожката, при която ходя, ще е в болнични за няколко седмици. Не ми се иска да я безпокоя за насочване към друг лекар, понеже разбрах, че проблемът й е сериозен.
 Молбата ми е дали бихте могли да ме насочите към добър гинеколог в София за следене на бременност?
Съвсем в началото съм (т.е. не е сигурно дали ще стигнем до щастлив край), а и има нещо, което ме притеснява. Имам леки, подобни на предменструални болки от около седмица (т.е. от около края на 5 гестационна седмица по мои пресмятания). Затова ми се искаше възможно най-бързо да разбера какво се случва. Ще ви бъда много благодарна за препоръки  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines