Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:25:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207765 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: април 09, 2013, 14:21:04 »

Момичета, искам да ви попитам дали някоя от вас не прави свещи, или някоя да е чувала някаде да правят свещи? Видят в един сайт свещ направена като булченска рокля, с нейна панделка с кръста, та се замислих че това в много интересен подарък:) помагайте nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: април 09, 2013, 14:33:44 »

Момичета, искам да ви попитам дали някоя от вас не прави свещи, или някоя да е чувала някаде да правят свещи? Видят в един сайт свещ направена като булченска рокля, с нейна панделка с кръста, та се замислих че това в много интересен подарък:) помагайте nea
да, давам ти линк, не знам дали прави във форми различни, но прави с различни картинки, ти ще си питаш smile
https://www.facebook.com/pages/Torris-Boutique-Candles/358051274304338
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: април 09, 2013, 15:08:09 »

emmmmmy благодаря ти мила, ще ги разгледам smile
Влезе ми сега друга ""муха в главата" за подарък  blush
Активен
Deti
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #468 -: април 09, 2013, 15:19:33 »

За сватба на открито, ако е вечерна - някакъв хубав тънък шал за дамите според мен също е добра идея smile за господата винаги съм си мислила за пури, не знам ...  nea
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: април 09, 2013, 15:48:39 »

Deti и ние се спряхме на пури, но днес видях в някаде из интернет направена свещ под формата на булка, та се замислих дали да не е това + направен младоженец, на мъжете младоженец на жените булка, въпреки че едвали някой мъж би харесал свещ .... пък и някаде прочетох че не било хубаво да се подарява свещ  nea
Довечера като споделя идеята на милото и  Oh my ...   beating  beating  beating   blum
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: април 09, 2013, 16:38:55 »

Преди време четох за една идея която ми допадна, вместо гостите да купуват цветя, да донесат играчка, която после да се подари на дом за деца. От там се замислих дали подаръците за гостите не може да са пак полезни с нещо на обществото. Как ви се струва например всеки гост да получи картичка на Уницеф или SOS детски селища, с която ще им благодарим, че са ни уважили и същевременно помагат за благородна кауза. Дали ще е фигурка на слонче или картичка с детска рисунка все ще събира прах, важното, че за едното субсидирам нуждаещи се, а с другото китайската икономика.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #471 -: април 09, 2013, 16:44:23 »

 maya_the_bee, идеята ти е чудесна! Има едни картички вътре с хербаризирана четирилистна детелинка, утре ще видя точно от коя организация са. Мисля, че са по 2лв., май скъпо излиза за всеки гост. Лично аз много бих се радвала на такъв подарък NO
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: април 09, 2013, 16:56:03 »

Ние сме готови и с крайният вариант на подаръчетата. Да уточня, че във всяка калинка има по една стотинка за късмет, а на всяка маса на гърба на номерчето мисля да напиша символиката на калинката
Това ни е  един от свещниците за нашата маса.
Между другото съм накупила малки самозалепващи се калинки, които смятам да пръсна из целия ресторант - по покривките , по вратите и прозорците, по цветята и пердетата


* 0904201310659.jpg (42.26 KB, 336x448 - видяно 210 пъти.)
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #473 -: април 09, 2013, 17:17:04 »

Евриала, откъде са свещниците  smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: април 09, 2013, 17:42:51 »

От Икеа, не знам обаче дали има още, тъй като ги взехме може би преди месец.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #475 -: април 09, 2013, 17:58:43 »

Преди време четох за една идея която ми допадна, вместо гостите да купуват цветя, да донесат играчка, която после да се подари на дом за деца. От там се замислих дали подаръците за гостите не може да са пак полезни с нещо на обществото. Как ви се струва например всеки гост да получи картичка на Уницеф или SOS детски селища, с която ще им благодарим, че са ни уважили и същевременно помагат за благородна кауза. Дали ще е фигурка на слонче или картичка с детска рисунка все ще събира прах, важното, че за едното субсидирам нуждаещи се, а с другото китайската икономика.

Да, идеята е страхотна. Тук (САЩ) има и друга практика - може сами да изберете организация, на която да направите дарение и да сложите малка визитка или картичка на всяка маса, на която да пише "Вместо традиционните сувенири за сватбени подаръчета, ние направихме дарение от името на нас и всички наши гости на следната организация."
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #476 -: април 09, 2013, 18:07:37 »

От Икеа, не знам обаче дали има още, тъй като ги взехме може би преди месец.
Трябваше да се досетя, нали ги имам същите в сиво smile
Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: април 09, 2013, 18:20:47 »

Здравейте момичета!От доста време чета форума, но не съм писала. Искам да попитам Evriala откъде купи тези калинки за украсата и дали там е имало други залепващи се фигурки. Аз си търся лилави пеперудки или цветенца, защото това ще е нашата тема. Търся също и пеперуди, който са по-големи за украса или направени от пера, или от материала, от който са чорапогащниците, по възможност лилави. Проверих в магазин Рая на Цар Симеон, защото четох отзиви оттам, но нямаше лилави. Благодаря на всеки, който може да ми помогне:) smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #478 -: април 09, 2013, 18:23:55 »

На Илиенци има такива неща, но моето инфо е от преди 2г. Тогава имаше един магазин във втора база с всякакви такива неща.
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: април 09, 2013, 18:46:19 »

Моите са от Джъмбо - малко по-големи, а по-малките си ги взех от Ямбол. За София обаче не мога да ти помогна. Лошото е, че не мога да се сетя дали имаше в Джъмбо пеперуди, а сякаш някъде съм виждала, че си помислих "жалко, че не мога и пеперуди да ръчна някъде".Ако се сетя веднага ще ти пиша!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines