Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:22:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207674 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 26, 2013, 14:49:45 »

май с моливите ще имате далеч по-малко грижи:)
една идея за подарък към гостенките ви:

розови чадърчета
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 26, 2013, 17:20:16 »

Аз също много се чудя за децата, моите ще са само момичета, но аз мисля някакви бонбони да им взема в някаква хубава кутийка да не е стъклена, обаче нищо подходящо не съм намерила. Ако някой има идея от къде ще съм благодарна да сподели smile

В джъмбо имаше много симпатични пластмасови кутии за бонбони и бяха за по левче май. Края на тази седмица или началото на другата ще ходя и ако не ти е късно ако искаш ще ги снимам и ще ти кажа точната цена.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 26, 2013, 21:09:18 »

Еми, много сладко е това с чадърчетата....а ако знаеш какво си помислих преди да прочета, че са чадъри  funnytooth Направих ги на точилки за тесто smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 27, 2013, 10:02:09 »

Еми, много сладко е това с чадърчетата....а ако знаеш какво си помислих преди да прочета, че са чадъри  funnytooth Направих ги на точилки за тесто smile
муцка и това е идея! Завързваш им панделки и ако имаш кулинарки всред гостите, ще има щастливи!
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #394 -: март 27, 2013, 10:33:20 »

Момичета някой от вас дали е поръчвал от http://charmybride.com/index.php?cPath=133_256_257
Темата на сватбата ще е Pantone. Което е скала за цветове. Прилича на цветно ветрило когато го разлистиш с всички цветове на дъгата. Искам всичко да е много цветно, съответно това важи и за подаръците. Реших да подаря цветни френски макарони. По 2 или 3 в прозрачна кутийка с панделка. Ще взема различни цветове и ще ги миксирам да станат различни комбинации с различни цветни панделки. Ще направя и етикети към тях с имената на гостите и ще ги наредя в чиниите.
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #395 -: март 27, 2013, 11:19:10 »

ELCHOOOOOOO ще съм ти благодарна много ако ги снимаш за да ги вида. Аз съм от Стара Загора и тук няма Джъмбо, но имам път към София този месец и ако ми харесат ще отида да взема smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 27, 2013, 11:39:28 »

Оки като отида ще ги снимам :-))
ELCHOOOOOOO ще съм ти благодарна много ако ги снимаш за да ги вида. Аз съм от Стара Загора и тук няма Джъмбо, но имам път към София този месец и ако ми харесат ще отида да взема smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 27, 2013, 11:45:06 »

Момичета, най-накрая май решихме какъв ще е подаръкът yahoo - окончателно  blum Органзени торбички, като вътре ще сложим бурканчета с мед или шоколад, едно благодарствено послание с нашето печатче и най-вероятно едно скъпоценно камъче, в зависимост дали е за мъж или жена  yahoo Вече ги имаме торбичките, остават другите неща и се приключва тази одисея с тези подаръчета ( както и с всичко друго де, ама  Girl_hide)

Много ми харесаха чадърчетата smile
 Offtopic Аз си търся подобен, но бял евентуално за фотосесията.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #398 -: март 27, 2013, 21:03:42 »

Момичета някой от вас дали е поръчвал от http://charmybride.com/index.php?cPath=133_256_257
Темата на сватбата ще е Pantone. Което е скала за цветове. Прилича на цветно ветрило когато го разлистиш с всички цветове на дъгата. Искам всичко да е много цветно, съответно това важи и за подаръците. Реших да подаря цветни френски макарони. По 2 или 3 в прозрачна кутийка с панделка. Ще взема различни цветове и ще ги миксирам да станат различни комбинации с различни цветни панделки. Ще направя и етикети към тях с имената на гостите и ще ги наредя в чиниите.


dominikka7  интересно сайтче имат доста готини неща но никъде не намерих телефон за връзка което ме кара да се съмнявам в тях, ако някой наистина е поръчвал от тях да сподели smile
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #399 -: март 28, 2013, 00:31:56 »

Днес им пратих запитване от формата за контакт на сайта. Получих отговор доста бързо с телефон за връзка. Момичето ми е писало да и се обадя след Неделя, защото са заети с организирането на сватба. Разбрахме се да се видим за да опитам макароните и да видя кутийките които предлагат. Ще пиша след срещата.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 28, 2013, 19:10:48 »

А как ви се струват бурканченца/шишенца с подправки? Има толкова голямо разнообразие от подправки, че може на всяка маса да има различно за всеки...и може дори да има етикетче с надпис каква е подправката отзад и името на човека отпред влесто тейбълка smile А ако са без имена може всеки по вкус да си избира.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 28, 2013, 19:42:59 »

еленичка, много ми харесва идеята ти, ето разни разновидности :
кутийка с подправка:


жива подправка: pleasantry


и в шишенце:
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 28, 2013, 19:57:22 »

Момичета, ние се спряхме за подаръци на гостите да вземем билети от националната лотария. Мисля си, че ще бъде забавно и че все някой трябва нещо мъничко дори да спечели  dodger

Само да имат късмета да няма печеливши билети  diablo   все пак това са 100 и кусур билета  blum

Мислим да ги сложим в пликове или нещо подобно на това...


* 10607845100_6484.JPG (63.21 KB, 360x480 - видяно 275 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 28, 2013, 20:03:01 »

Много яко! После да кажешколко спечелили има- нал всеки 10ти печели. а ако някой спечели доста пари, може да ги дари на младото семейство  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 29, 2013, 16:20:24 »

подарък пеперуди:

http://www.theweddingduchess.com/index.php?page=wedding_favor_butterfly_bookmark
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines