Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:23:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207713 пъти)
 
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 09, 2013, 20:05:05 »

Този сантиметър е по-скоро за моминското парти, съдейки по надписа му  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: март 10, 2013, 10:31:16 »

Този сантиметър е по-скоро за моминското парти, съдейки по надписа му  Wink
може да се смени надписът, той е по желание на клиента- всеки дом има нужда от шивашки метър smile
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 10, 2013, 19:37:42 »

може да се смени надписът, той е по желание на клиента- всеки дом има нужда от шивашки метър smile

Хихи, да особено мъжката част от дома Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: март 11, 2013, 08:18:53 »

Хехе, това първо е ключодържател, второ е метър, не е казано, че е шивашки. Мъжете имат също нужда от измерване при покупка на домакински уреди Wink
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: март 12, 2013, 11:53:08 »

Здравейте и от мен,  моята сватба ще бъде на 14.09. и в този период между лятото и есента....сме решили нашите подаръци за гостите да бъдат нещо подобно...само че сами ще си ги скалъпим...
http://weddingburg.com/wedding/index.php?offers=27&product=podarak-za-gosti-mini-burkanche-s-med-v-vbqla-organza-i-slanchogledi

ще поръчаме бурканчетата оттук:
http://www.ebay.co.uk/itm/74-x-55ml-HEX-HEXAGONAL-HONEY-CANDLES-GLASS-JAM-WEDDING-FAVOURS-JAR-/251128041051?pt=UK_HomeGarden_Kitchen_FoodStorage_GL&hash=item3a7865ce5b

медът ще ни е безплатен, а за украсата ще разчитам на една приятелка  give_rose
Какво мислите  pleasantry
Активен
Deti
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #245 -: март 12, 2013, 12:23:33 »

Здравейте, много се чудехме какво да измислим като подарък за гостите, изчетох всичко из форумите и в крайна сметка решихме да са шоколадови бонбони smile сега издирвам фирми, моля, съдействайте smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #246 -: март 12, 2013, 12:49:37 »

Не е лошо медчето, но според мен вече е много изтъркано. Мед за жените и ракия или вино за мъжете със сигурност е най-подаряваното нещо по сватби .
Иначе самите бурканчета са много сладки.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 12, 2013, 13:00:42 »

Честно казано аз досега не съм получавала такива подаръци на сватба и бих се радвала да се сдобия с красиво декорирано бурканче мед  give_rose А и златото ще се зарадва на ракийка biggrin
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #248 -: март 12, 2013, 13:05:17 »

Може би пък само аз съм си срещала твърде често  huhhuh.gif
Но е факт, че постоянно се дискутират в темата.
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 12, 2013, 13:20:54 »

На мен също не са ми подарявали досега бурканчета с мед....но ми харесва идеята....и дано и на гостите да не им се стори банално  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #250 -: март 12, 2013, 13:21:47 »

Снимка, мед и ракия - това е в последните 10 години. От преди това имам едни стъклени лебедчета, а от мое време - кърпички с надпис и без надпис. Сега започват да се женят приятелите на малкия син, да видим каква ще е модата за следващите години.
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #251 -: март 12, 2013, 14:36:01 »

Deti, след като прочетох поста ти, се сетих за едни материали, на които попаднах наскоро - персонализирани сватбени бонбони smile. Мисля, че идеята е много симпатична. Подобни бонбони могат да се закупят на килограм от някой магазин, а младоженицте с малко въображение ще довършат останалото. Трябва само да се внимава къде ще се съхраняват, ако сватбата е през лятото, за да не подарите на гостите течен шоколад girl_wink.



Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 12, 2013, 14:42:28 »

Напоследък попадам на все повече младоженци, които подаряват мед, ракия, вино..Аз харесвам идеята с шоколадовите бонбони, различни видове декорирани бисквити, меденки и т.н. За сватби на открито и извън града е много красиво да се подарят фенери, хвърчила и някакви такива неща. Идейно е мини саксийки с нещо посадено вътре и забучена табелка със закачлив текст  give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #253 -: март 12, 2013, 14:58:32 »

Момичета ето ги и нашите подаръчета, понеже и двамата сме шокохолици и особено много обичаме m&ms: mymms.de, в цветовете на свтбата, тоест розови и сиви бонбончета :-), с две различни надписчета :-)
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #254 -: март 12, 2013, 18:37:14 »

С риск да бъда недоразбрана, но каквото и да подарим до 5 лв на човек, няма как да е нещо истински оригинално или шашкащо. Според мен спомените за една сватба са от цялостната организация и от настроението, с което хората са били там - а останалото е пълнеж. Затова и не съм се притеснила особено по темата, но пък и ние подаряваме на всеко гост нощувка в сватбения хотел, така че ми се струва че подаръчетата конкретно ще са само малка екстра, по-скоро част от декора, а не друго.

Между другото, тук в САЩ има обичай да се оставят на рецепцията цели торбички с подаръци за гостите отседнали в хотела. Вътре се слагат картички с марки за изпращане от града, снаксове, дребни джаджи от рода на нещата, които виждам в тази тема (например метър). Май не е навлезнало това още в БГ?
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines