Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:25:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207769 пъти)
 
didkaiceci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #165 -: февруари 19, 2013, 10:53:45 »

зависи какъв бюджет и тип подарък си избрала. ако са типично женски нещица, ще тр да мислиш и за мъжете. Ние подарявахме на сем. по 1 брой.



нашите подаръци ще за керамични гърненца за мед украсени и за това се чудя как да постътим
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #166 -: февруари 19, 2013, 11:45:15 »

И на мен ми е малко странна тая безглава булка...

Може да е изядена преди снимката lol
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #167 -: февруари 19, 2013, 11:50:07 »



нашите подаръци ще за керамични гърненца за мед украсени и за това се чудя как да постътим

Бях на една сватба, на която подаравяха бурканчета с мед на всеки гост.

Нашият подарък ще е свещички, ръчно изработени, в кутийки с картичка и ще ги подаряваме на всеки... Само за децата, които варират от 3 до 13 години ще подарявам бонбонки в тюлена торбичка smile

Все си мисля, че ако подаръчетата са на приемлива цена е по - добре да се подарява на всеки  Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 19, 2013, 11:55:53 »

Ние също ще подаряваме подаръчета на всеки гост. Но преди година бях на сватба, на която ни подариха по 1 летящ фенер на двойка/семейство с послание да си пожелаем нещо и да го пуснем. На мен много ми хареса, имаше замисъл  smile Та това май си зависи от подаръка, ако са бурканчета с мед, мисля, че е по-добре на всеки да има  pardon
Активен
didkaiceci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #169 -: февруари 19, 2013, 11:57:22 »

Бях на една сватба, на която подаравяха бурканчета с мед на всеки гост.

Нашият подарък ще е свещички, ръчно изработени, в кутийки с картичка и ще ги подаряваме на всеки... Само за децата, които варират от 3 до 13 години ще подарявам бонбонки в тюлена торбичка smile

Все си мисля, че ако подаръчетата са на приемлива цена е по - добре да се подарява на всеки  Wink

И аз така мисля за това ви питам вас,какво е вашето мнение.
Благодаря ви за отговорите ще си поръчаме още подаръчета и ще измислим нещо за малките гости.Някакви идеи ако може... Good luck   give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 19, 2013, 12:28:34 »

страхотна идея за подарък на гостите- кърпички и идея за подредбата им :

Ах, emmmmmy, идеята наистина е страхотна, още повече, че първоначалната ми идея за подаръци беше именно кърпичките..
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 19, 2013, 12:39:02 »

Ние също мислим да подаряваме на човек, а не на двойка/ семейство. Още се колебаем дали да бъдат шишенца с домашна ракийка или едни текстилни салфетки, които са много нежни и може да минат за кърпички, като допълнително ги щамповаме и украсим, за да се получат за подарък. Иначе преди две години на една сватба получихме едно подаръче с половинката, което беше малка книжчица с различни любовни мисли и фрази и до скоро той се чудеше къде е неговото подаръче от тази сватба, а като разбра, че сме получили само едно за двамата каза "Ааа, ето защо никъде не мога да видя това подаръче.." Wink Но в крайна сметка зависи какъв е подаръкът, така че може и двата варианта smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 19, 2013, 14:34:22 »



нашите подаръци ще за керамични гърненца за мед украсени и за това се чудя как да постътим
аз бих подарила по едно на семейство. good

Аниог, сетих се че някоя от вас имаше идея за кърпички  Wink

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 19, 2013, 15:16:47 »

Аз мисля за всеки да има, не всички гости при нас са двойки или семейства. Незнам ако решим да останат само шешинца с ракия за подаръци жените как ще го възприемат-почти никоя непие ракия, но това е за спомен не за пиене  blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #174 -: февруари 19, 2013, 17:22:09 »

Виж сега на мъжете направете ракия, а на жените мед, така семействата ще си направят греяна ракия biggrin Това в кръга на шегата, с малка доза истина biggrin blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 19, 2013, 18:53:26 »

Това беше и моята първоначална идея. Но накарах свекърва ми, която работи в стъкларски завод да м изнесе шишета и тя едва ги изнесе тайно. И сега ме е страх да не се обиди като види, че само половината шешета съм използвала. А и за бурканчетата с мед тепърва трябва да ги търся. Иначе много ми допада идеята за мед за жените и ракия за мъжете.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #176 -: февруари 19, 2013, 19:57:51 »

Ами направи точно това- греяна ракия за жените Wink. Или сложи ликьор /любовен елексир Wink/, нещо по- сладко и женско.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #177 -: февруари 19, 2013, 20:10:16 »

Докато си говорим с мъжа ми и от нищото се сетих за теб biggrin А защо не им сложиш розова вода или масло? Може да попиташ някоя компания, която се занимава с производство да ти дадат 2-3 литра, не знам колко ти трябват и какви са ти шишенцата, ама да не би бутилират. В една бутилка или нещо по-голямо, най-вероятно ще ти намалят доста, а и не вярвам да откажат като става въпрос за сватба heart

Иначе и това на Свекърва е супер - ликьор good
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 19, 2013, 22:17:34 »

С розовото масло, ако е истинско, ще и излязат златни...100мл е 70лв - истинско БГ розово масло и се произвежда само за износ. Тъй като е много скъпо в БГ се използва заместители - китайско или други ароматни масла с розова есенция....за съжаление...
За розовата вода, не мога да кажа или по-скоро не мога да си спомня...но в Музея на Розата в Казанлък могат да отговорят на тези въпроси smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #179 -: февруари 20, 2013, 01:24:16 »

Ами розова вода тогава biggrin Не съм наясно...наскоро гледах вода и беше към 2лв.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines