Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:15:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207543 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 16, 2013, 09:59:53 »

eleni4ka Това с бонбонките в кутийките ми харесва, но какви са кутийките някоя снимка, картонени ли са или стъклени?

ELCHOOOOOOO хубави са животните ама не ми се връзват за момиче,а пък едното е в 4-ти клас изобщо незнам какво ще и хареса sad

Ами и аз имам две дами една в четвърти и една в пети клас, но на тях ще им подаря от свещите за жените- тези подаръчета са за деца до към 6-7 годинки- другите ги третирам като възрастни.
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #136 -: февруари 16, 2013, 10:54:43 »

Кутийките са много сладки, ще обмисля подобен вариант smile
А относно по-големите дами ще помисля кой от двата варианта да е.
Това, което ме притеснява пвече е, че подаръците за мъжете ще са юзчета с ракия, и имам едно момче около 6-7 клас и се чудя как да му подъря ракия, а пък на бонбони няма да се зарадва  sad
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #137 -: февруари 16, 2013, 13:21:21 »

ELCHOOOOOOO и аз си мислех че всичко е измислено, но вчера споделих на сестра ми, която е майката на едно от децата за идеята със сапунените балончета и тя предположи че ще го разлеят по дансинга lol явно от опит...
И ние заради това не взехме от тях tease Но имахме едни като въртележки на пръчки и много се радваха (забравих им името, пак от Джъмбо) Girl_hide

За балоните сте прави, дори 5 годишните успяват да ги разлеят. А шоколада пък ,се оказа не добра идея за подарък на дете, защото бил несъвместим с хомеопатичните лекарства  Girl_hide.
Затова се взема бял шоколад girl_wink

А тези с топчетата - ракетите, също не ми се струват много удачни...някой ще "гръмне" булката с някое топче ще стане голям цирк biggrin А дано не рашат да импровизират и с друго, че може да стане неконтролируемо положението tease tease tease
« Последна редакция: февруари 16, 2013, 13:27:01 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 17, 2013, 12:03:37 »

Ние сме решили подаръка за гостите да са малки бутилчици с етикети от сватбата, но аще се чудя с какво да ги напълня с вино или ракия? Мислех да е бяло и червено вино - за жените и за мъжете, но лятото червеното вино няма да върви. Вие как мислите?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 17, 2013, 13:05:22 »

Ракията винаги върви, а и може да не си ги отварят веднага да си ги пият...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 17, 2013, 13:27:45 »

То целта е да си ги запазят, ще има достатъчно за пиене, а тези е са за спомен
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #141 -: февруари 17, 2013, 13:43:16 »

И аз мисля, че е по-добре да са с ракия, а и така не рискуваш виното да стане на оцет Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 17, 2013, 13:52:03 »

А за мъжете и жените едно ли да е? Аз си мислех за жените да е бурканче мед, но незнам от къде да намеря хубави и не много скъпи бурканчета.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 17, 2013, 13:58:42 »

А за мъжете и жените едно ли да е? Аз си мислех за жените да е бурканче мед, но незнам от къде да намеря хубави и не много скъпи бурканчета.
какъв ти е таванът на бюджета на бройка?
ето тук има поне за мен ми изглежда приемлива цена:
http://svatbenipokani.eu/vkusen-podarak-vashite-gosti-a0000-malko-burkanche-p-377.html

http://www.svatbite.bg/bg/ezine/show/podaruk-za-gosti-perla-311.php
http://shop.weddingdreamer.bg/index.php?route=product/product&path=60&product_id=52

п.с Пък тези са направо евтиния  shok http://www.svatben-den.com/catalog/burkanche-s-med
« Последна редакция: февруари 17, 2013, 14:02:03 от emmmmmy » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #144 -: февруари 17, 2013, 13:59:28 »

Провери в Джъмбо, сигурно ще има smile А и да са еднакви какво от това, ще си ги отворят заедно някога, ако решат smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 17, 2013, 14:01:46 »

Много са хубави Еми, но ще пробвам да намеря празни, за до мога аз да си ги декорирам със слънчогледчета  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 17, 2013, 14:02:47 »

Много са хубави Еми, но ще пробвам да намеря празни, за до мога аз да си ги декорирам със слънчогледчета  smile
защо не си ги поръчаш пълни и без украса и да си ги декорираш както искаш? не мисля че ще ти откажат.пуснах ти лично съобщ . smile blum
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #147 -: февруари 17, 2013, 15:42:10 »

 ratatui и ние ще пълним юзчета за мъжете, но с ракия, защото ще издържи повече. Вие юзчета или бутилки някакви ще пълните?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 17, 2013, 16:51:47 »

Бутилчици са, ще ги покажа, но апаратчето не е в мен и немога да ги снимам. Проблема ми е, че та са за капачки с винт, а аз искам да са коркови тапи. Ще им вържа нещо на гърлото, за да не си личи много резбата. То май и ние с ракия ще ги напълним, наистина и по-подходящо.
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #149 -: февруари 18, 2013, 11:42:55 »

Момичета, знаете ли къде мога да си купя тюлени торбички в софия?

Аз съм си поръчала подаръците за гостите, но нали все още се чудя какво да бъде за децата - различни вързасти са.. та сега минавам през идеята за тях да има тюлени торбички пълни с бонбони smile

И сега като пиша се сещам, че не знам и бонбонки от къде да си купя.. някой знае ли?


Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines