Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:36:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207324 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: април 11, 2013, 10:16:15 »

Ето и нашите бурканчета как изглеждат. Нашите капачки обаче са жълти, защото по-добре си подхождат с меда (поне според нас). Ще бъдат в бяла органзена торбичка и така бялата капачка няма да се губи в белотата на торбичката. Като ги направим ще покажа снимка. Мислим да ги правим малко преди сватбата, че да не вземе нещо да се разтече.. не знам smile

Стема, идеята за пая е прекрасна. Много ми допада smile
Axenia, освен да кажа браво на милото ти...  Bravo хихихи smile


* PIC000182.jpg (73.87 KB, 676x282 - видяно 338 пъти.)
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: април 11, 2013, 10:43:19 »

Душичка е той  heart Освен с бурканчетата имах проблем с намирането и на малките слънчогледчета за декорацията  pardon . Докато той не ги намери  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: април 11, 2013, 11:08:52 »

Adi4ko понеже работя във спорта организация мога да ти препоръчам тази фирма http://www.kk-bg.com/services/- те ни правят купите и др. Те имат и много сувенири и др рекламни неща, могат да ти гравират всичко с лазер. Мисля, че и цените са им много добри. При златар мисля, че на ръка го правят гравирането.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: април 11, 2013, 12:35:20 »

Adi4ko понеже работя във спорта организация мога да ти препоръчам тази фирма http://www.kk-bg.com/services/- те ни правят купите и др. Те имат и много сувенири и др рекламни неща, могат да ти гравират всичко с лазер. Мисля, че и цените са им много добри. При златар мисля, че на ръка го правят гравирането.
10x  give_rose
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: април 11, 2013, 16:19:24 »

Момичета имам въпрос - тези от вас, които ще сложат своя снимка върху подаръчетата за гостите, от къде ще я вземете? От личен архив или ще си правите професионална сесия?
Аз гледах разни цени за фотосесии, но са от рода на 100 лв и нагоре sad
Активен
antoaneta1987
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #515 -: април 12, 2013, 11:02:11 »

кристи, просто ползвайте посредник, Те си имат механизми по които си се оправят на митница и сената за доставка и таксата им е фиксирана.
пример:
http://dostaviam.com/
пращаш им мейл с линк и те ти казват колко ще ви струва до БГ. Има и други фирми, просто за тази наскоро получих добри отзиви от съфорумка. Таксите излизат направо никакви в сравнение с мъките по освобождаване, още повече след като сега са се научили  и са по-стриктни и отварят.

Аз ползвах вече 2 пъти http://dostaviam.com/ и съм доволна. Също ги препоръчвам!
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #516 -: април 12, 2013, 11:04:55 »

Ето и нашите бурканчета как изглеждат. Нашите капачки обаче са жълти, защото по-добре си подхождат с меда (поне според нас). Ще бъдат в бяла органзена торбичка и така бялата капачка няма да се губи в белотата на торбичката. Като ги направим ще покажа снимка. Мислим да ги правим малко преди сватбата, че да не вземе нещо да се разтече.. не знам smile

Стема, идеята за пая е прекрасна. Много ми допада smile
Axenia, освен да кажа браво на милото ти...  Bravo хихихи smile

В какъв ценови интервал са тези бурканчета? И откъде са? smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: април 12, 2013, 11:34:51 »

Allicia, мама ходи да ги купува, затова не мога точно да ти кажа къде се намира. Някъде около ул. Беласица.. Ще я попитам и ще пиша отново. Иначе по спомен нашите шишенца (ние се спряхме на средните) бяха 15 или 20 стотинки. Ще питам мама и ще кажа със сигурност всичко, за да не подведа някой, но със сигурност бяха под 50 стотинки smile

Поправям си поста, защото намерих ценичките на бурканчетата. Най-малкото е 0,15, средното е 0,20, а най-голямото е 0, 30 лв. Като знам, че има и още по-големи, но те вече излизат от класацията за подаръчета smile

За адреса ще пиша допълнително
« Последна редакция: април 12, 2013, 11:40:23 от ani_ogbg » Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #518 -: април 12, 2013, 11:38:52 »

Супер, то наистина е хубаво да се видят на място, защото по- добре ще можем да се ориентираме кои точно ще ни свършат работа. Мерси много, ще чакам отговор smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #519 -: април 12, 2013, 22:56:56 »

Момичета някой виждал ли е из онлайн пространството или в БГ да се продават такива чадърчета на изгодни цени?

http://www.asianideas.com/paper.html
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: април 13, 2013, 08:44:59 »

Кой искаше като моите стъклени бурканчета? Да ми пише на лични да му дам телефона на човека, оказа се коректен (не очаквах). smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #521 -: април 13, 2013, 23:22:30 »

   Мрявка, за пореден път се убеждавам, че вкусовете и предпочитанията ни са доста сходни  good Аз също търся такива чадърчета, гледах ги в ebay, но не съм се разровила сериозно все още, оставила съм ги за по-нататък. Ето линкче http://www.ebay.co.uk/sch/Womens-Accessories-/4251/i.html?_from=R40&_nkw=paper+umbrella
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #522 -: април 14, 2013, 10:49:41 »

За мъжката част от гостите вероятно  ще е интересно като  подарък от  сватба да получат сгъваема метална чаша, като тази например : http://www.adventure.store.bg/p74380/sgyvaema-chasha.html  ( предполагам, че за повече бройки би трябвало да има отстъпка )


* ч.jpg (21.88 KB, 600x295 - видяно 318 пъти.)
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: април 14, 2013, 20:30:13 »

Момичета, днес пак обикалях по магазини (по друг повод) и в Джъмбо видях едни много симпатични малки касички калинки - може да ги използвате като подарък за децата.
Също така има много сладки моливчета, които в края си имат играчка калинка, като комплект може да се вземат и гумички калинка smile
С молив ще им е трудно да нацапат какво и да било smile
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: април 15, 2013, 08:37:26 »

И аз вчера ходих в Jumbo за слъмчогледчетата, но май не ме впечатлиха много  blush Има един магазин в Плевен, там гледах (в сайта им) и изглеждат много по добре. Малко по-скъпи са, но пък са по красиви smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines