Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:22:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149882 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 14, 2013, 12:08:16 »

сигурно сте по към края на месеца smile аз изрично казах да сме вначалото, защото не искам да се топя smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 14, 2013, 12:14:18 »

ние освен, че не сме се спряли на ресторант все още, ни заливат непрекъснато с въпроса а датата кога ще е? коетомен лично почва да ме изнервя. не стига че им съобщаваш, че края на юни или началото на юли ще е събитието ти задават един и същи въпрос милион пъти. отделно любимия сутинта ми сервира, че май според него било по-добре хем съботна хем дневна сватба, като все още симисли, че дневна означава, че влизаш в ресторант в 14 часа! лекинко почвам да се изнервям!

Не се изнервяй smile Ще си намерите ресторант и той ще е хубав smile
 Offtopic Ние планирахме в началото вечерна, но заради няколко бебета от най-близките ни се отказахме, защото няма на кого да бъдат оставени за гледане и затова решихме да е дневна, въпреки че трудно свикнахме с идеята. Направихме компромис, няма да влезем в 12, а именно в 14. На всички "спирки" (младоженец, кумове и вкъщи) ще се седи по повечко, за да има време да се подкрепят гостите и да не са измрели от глад до 14, а после докато си тръгнем. Няма да поставяме краен час. Разликата е, че ние сме в началото на май.. Въпреки всичко не позволявай да се ядосваш, защото нервите никой не ти ги връща, а след това си даваш сметка, че не е заслужавало да се ядосваш. Поне аз сега съжалявам за всички нерви, които съм изразходила покрай подготовката..
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 15, 2013, 17:17:48 »

Почти се отклонявате от темата.Моля придържайте се към заглавието!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 15, 2013, 20:13:10 »

Ние сме дали форма на нашия сайт за потвърждение на която има въпрос дали са вегетарианци и цяло поле бележки за хранителни алергии или други важни неща.

и ние така...
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 17, 2013, 17:20:31 »

ходихме до интерпред днес, и май ни хареа smile дали някой може да сподели скорошно мнение от там?
Активен
HBYo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #395 -: март 18, 2013, 16:11:07 »

Здравейте, моля за актуална информация за р-т Астра, понеже за момента сме се спрели на него.
Ще съм благодарен на всеки който се отзове.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 18, 2013, 16:16:01 »

ходихме до интерпред днес, и май ни хареа smile дали някой може да сподели скорошно мнение от там?

Скорошно мнение не мога да дам, но доколкото знам те са от старата школа. Сватбата на брат ми беше там преди 3 години и всичко беше приказно и най-вече коректно. Мисля, че управителят е все още същият.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 19, 2013, 12:46:11 »

мисля, че вече мога да умра щастлива smile утре ще капарираме Интерпред, запазих по телефона Семинарията и гражданското .... датата е 06.07.2013  yahoo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 19, 2013, 12:48:03 »

мисля, че вече мога да умра щастлива smile утре ще капарираме Интерпред, запазих по телефона Семинарията и гражданското .... датата е 06.07.2013  yahoo

Хахааа Bravo браво!!! Да ти е честито!! yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 19, 2013, 13:58:19 »

Бравоо  Bravo честито, само не умирай още  laugh
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 19, 2013, 14:25:32 »

Бравоо  Bravo честито, само не умирай още  laugh

изкарах няколко безсънни нощи, дано сега да се успокоя и да мога поне да спя. иначе ми се отрази добре на апетита и килцата  girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 19, 2013, 14:56:10 »

изкарах няколко безсънни нощи, дано сега да се успокоя и да мога поне да спя. иначе ми се отрази добре на апетита и килцата  girl_wink
Мда, то цялата подготовка така ми се отразява  girl_wink И аз си отдъхнах страшно много, когато запазихме ресторант
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 19, 2013, 15:59:32 »

Ние пък запазихме първо ресторанта smile веднага след него обредния дом и църквата.  yahoo
Лесното при нас беше, че взехме решение сватбата да не бъде в София, а в Карлово.
Отидохме в края на Януари и в църквата и обредния дом им беше много странно, че още тогава искахме да запазим час за началото на септември, но се съгласиха де.
Активен
gab_i
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #403 -: март 23, 2013, 21:42:29 »

Здравейте момичета(и момчета  smile ). До сега не си давах сметка, че нямам никакво време - по малко от 2 месеца, но това е положението. Гостите на сватбата са около 40 -50 човека. Имам предложение за ресторанта на хотел Витоша Тюлип в Драгалевци. Ходих, да го видя, но ми се видя много малък. Някой има ли впечатления от него?
Благодаря на всички, които си правят труда да опишат всяко място, което са посетили. Почерпих доста информация, но няма свободни места  sad
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 23, 2013, 22:26:49 »

gab_i, какво търсиш - градина или не? и за коя дата?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines