Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150177 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #360 -: март 05, 2013, 14:33:16 »

аз напусках разни запитвания, но се сетих да питам и тук. някой има ли актуална оферта за ресторант Бижу на Силвър Хаус?

ние ходихме януари и по мои спомени цените бяха от 42лева до към 55 или 60 лева. , май не ни бяха изпратили оферта въпреки че им бях писала, иначе управителя е много готин само на нас не ни хареса самия ресторант защото е на Г и слагат младоженската маса зад един пилон  huhhuh.gif
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 05, 2013, 14:57:07 »

мерси за инфото, ще чакам оферта ако решат да я пуснат. иначе имам инфо, че само една дата е свободна през юни sad
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #362 -: март 05, 2013, 15:45:18 »

И на мен ми обявиха тази бройка от 150. Според мен тя включва двата етажа на ресторанта и терасата. Трябва да се попита. Вторият етаж спокойна хваща 50 места. Масите обаче са квадратни и с по 6 или 8 места. Горната част се състои от няколко помещения и сепарета, а масите са в тях. Малко на брой ми се видяха местата в тоалетните-една мъжка и една женска. Това е малко за 50 души.

В събота бяхме в ресторант Таван с половинката, та използвам и аз да кажа някои впечатления.

- Ресторантът е на последния етаж на много висока бизнес сграда, затова има хубава гледка към Витоша и далече към околните квартали.
- Входовете на сградата са няколко, трудно се намира откъде да влезеш, упътващи табели няма.
- Има паркинг.
- Таваните са ниски.
- Масите са на гъсто една до друга, квадратни. Но са с хубави бели покривки.
- Обстановката е луксозна, но студена.
- Обслужването е на ниво.
- Кухнята не е нещо особено, но продуктите са пресни, като правя уговорки, че не съм пробвала от завъртяните манджи и специалитети. 
- Менюто с алкохолите е слабо, според половинката.
- Цените на салатите са между 8 и 14лв., на основните ястия - от 10 до 25лв. Според мен са малко високи за тази обстановка.
- В основното помещение има колони и сепарета, няма добра видимост към залата.
- Въпреки че бяхме в ресторанта между 12 и 14ч., при ясно време, вътре си беше малко сумрачно.

Има доста места, терасата не я видях.
 
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 07, 2013, 15:25:18 »

попълвам последни ресторанти в топ 10 за обиколка. понеже не успях да се свържа с аякс да питам някой някакви мнения ? на снимки изглежда страхотно, но няма никакви оферти на сайта, а и не са ми отговорили на запитването sad
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 07, 2013, 15:59:32 »

Shantall, аз ще съм в Аякс. Звънни им по телефона да си уговориш среща с управителката, защото и аз бях пратила запитване, но ми казаха, че не им работи е-мейла . Ако искаш пък мога да ти изпратя на лични тел. на управителката да й звъннеш направо на нея. Аз звъннах на стационарния, откъдето ми дадоха GSM на управителката. Тя ми каза да й пратя на смс е-мейла си и ми изпрати много подробни оферти, включително за детски и вегетариански менюта.  smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 07, 2013, 16:16:22 »

adi4ko, много ще съм ти благодарна. планирам тези дни да го посетим, за сега май той ми е фаворит, стига да има свободни дати sad 
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 07, 2013, 16:19:41 »

Готово  girl_wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 07, 2013, 16:26:15 »

златни сте момичета  heart
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 10, 2013, 09:51:08 »

вчера ходиме до Аякс, не изглеждаше по-различно от това, което видях на снимките. единствено скъпия сметна, че може би идва малко тясно. Св. Валентин и Брод даже не влязохме да ги разгледаме, понеже не ни хареса, че са буквално на улицата. Отидохме и до Диана 3 - тотално раочарование от външния вид, и разбира се проверихме и Ловния - в ремонт е.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 12, 2013, 18:46:16 »

Ако има булки в затруднение за месец Юли с ресторантите разбрах че в интерпред имат свободни дати още  huhhuh.gif
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #370 -: март 13, 2013, 12:25:20 »

Момичета, с половинката мислим за сватба ранно лято 2014та. Късно ли е да разгледаме и запазим ресторант Септември 2013та?
Аз бих предпочела по-рано, но може би няма да имаме възможност да визита преди Септември... С датата сме флексибилни, защото няма конкретна дата, която да ни харесва и да държим на нея... В този ред на мисли - вие как избрахте датата? Също така кои са дните в седмицата удачни/приети за сватба? Задължително уикенд? Или не?
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 13, 2013, 12:42:27 »

много зависи какво искате-ако изберете делничен ден за граждански брак,то той е безплатен и е без музика,отивате и подписвате само с кумовете.иначе ако изберете уикенд то може да избирате с жива или механична музика и цената е според това и според това коя зала ще изберете.на всички тези въпроси ще ти отговорят в ритуалната зала на пиротска 10,където трябва и да се запишете.в тая връзка 2 съвета от мен-настояваш пред коконите там за точна и ясна информация за какво плащаш/ако избереш с механична музика едната зала е на лъвов мост,където ще сме и ние-таксата е 61лева/ и друго-ако ще сте лятото догодина,веднага след нова година се запишете за гражданския брак.
другото от което зависи избора ти е ще имате ли и църковен брак и кога ще е той/същия или в друг ден/?
зависи и дали ще изберете изнесена церемония-ако избереш това инфо пак на пиротска.
и другото-колко приблизително планирате да са ви гостите,навън или вътре в ресторанта искате да сте?както вече повечето момичета с по-големи сватби пишат,избират си ресторант и тема на сватбата а се оказва че цветово двете неща не си подхождат,така че според мен помисли над тези неща и се разходи.
п.с. МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ПРЕМЕСТЯТ АКО ПРЕЦЕНЯТ ВЪПРОСА И ОТГОВОРА!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 13, 2013, 12:53:25 »

Radiant, аз си мислех,че 3 месеца например ще са ми достатъчни, но след като 2-3 ресторанта ни бяха заети от миналата година за мойта дата...реших да побързам. Запазихме края на януари някъде ресторанта за началото на септември. Харесахме си датата предварително и вече си бяхме запазили църква и гражданско. Мисля че от септември за юни например ще ви е достатъчно времето, но имайте в предвид, че някои ресторанти отказват от предходната за следващата година, защото можели да се сменят цените, да излязат с нови оферти и т.н. (странно ми се струва, crazy ама някои го правят). Датата ние лично си я избрахме на нас да ни харесва, но е събота, защото държим да са почивни дни и всички да дойдат. Но не мисля, че е задължително да е уикенд, ако вие си решите да е така girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: март 13, 2013, 13:00:37 »

 Offtopic cherry_lady1984, тънко сте минали, ние дадохме точно 158 лв. за гражданското  Oh my ... в смисъл не ни дадоха избор, защото ние искахме да сме в точно определена зала, където е жив хор и е през уикенд сватбата...направо ни одраха кожите! но в бележката са си написали за кое колко пари даваме, много подробна бележка издадоха, след като разбраха, че работя в НАП  Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: март 13, 2013, 13:11:03 »

Мисля че от септември за юни например ще ви е достатъчно времето, но имайте в предвид, че някои ресторанти отказват от предходната за следващата година, защото можели да се сменят цените, да излязат с нови оферти и т.н. (странно ми се струва, crazy ама някои го правят).

Съгласна съм с adi4ko, защото нашият случай бе точно същият. Ние тръгнахме по ресторантите от септември 2012 и ни казаха да отидем в началото на януари за новите куверти. Когато го направихме се оказа, че тези ресторанти, които са ни харесвали вече са заети за нашата дата и беше голям тормоз, докато си намерим ресторант... Така че го имай предвид smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines