Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:40:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150416 пъти)
 
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 28, 2013, 09:33:11 »

извинявам се за грешкатасъгласна съм с адичко. smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 28, 2013, 15:35:23 »

Току що си идвам от детски Рожден ден в ресторант TAVAN. Невероятна кухня, обстановка и обслужване. Никога не бях ходил в него, сравнително нов е. За младоженци ценители на хубавата кухня и обстановка е подходящ и за сватби. Не успях да видя терасата и основната част на ресторанта. Ресторантът не е подходящ за всякакъв тип сватби , подчертавам го !
Пачоран, а горе-долу колко места е ресторанта. Мерси предварително!
Активен
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #347 -: февруари 28, 2013, 15:41:35 »

И на мен много ми хареса  ТАВАН, в сайта наистина не пише никъде с колко места разполага.... освен  да се посети smile
Иначе ми препоръчаха като обстановка този, но е мазе без градина...sad
http://www.russianclubbalchoj.com/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=53
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 28, 2013, 16:36:18 »

Смарт, намерих информация от тези сайтовете за зеведения, че има 150 места вътре, но ми се стори много, затова питах Пачоран.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #349 -: февруари 28, 2013, 18:04:25 »


 И на мен ми обявиха тази бройка от 150. Според мен тя включва двата етажа на ресторанта и терасата. Трябва да се попита. Вторият етаж спокойна хваща 50 места. Масите обаче са квадратни и с по 6 или 8 места. Горната част се състои от няколко помещения и сепарета, а масите са в тях. Малко на брой ми се видяха местата в тоалетните-една мъжка и една женска. Това е малко за 50 души.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 04, 2013, 16:00:25 »

има ли някой някаква информация за ловния парк? вървим към дата 1.06 и скъпия много му се иска да има градина и е харесал ловния. мен ме съмнява да е чак толкова топло за навън ... но и в интернет не намирам никакво инфо за този ресторант. дори не са ми отговорили на запитването sad
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 04, 2013, 16:07:22 »

има ли някой някаква информация за ловния парк? вървим към дата 1.06 и скъпия много му се иска да има градина и е харесал ловния. мен ме съмнява да е чак толкова топло за навън ... но и в интернет не намирам никакво инфо за този ресторант. дори не са ми отговорили на запитването sad

Докато си търсехме ресторант той ни беше в списъка, но като половинката отиде да го види на място се оказа, че е доста запустял и неработещ и го е посрещнало само едно злобничко куче, а на телефоните никой не отговаряше, само че временно са изключени.. Така че най-вероятно затова не са ти отговорили на запитването, защото и на моето не отговориха smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 04, 2013, 16:32:56 »

мерси много, аз не го харесвам много, единствено местоположението.
Активен
jursey
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #353 -: март 04, 2013, 21:22:49 »

Аз искам да помоля за отзиви и мнения за голямата зала в парк хотел "Макси"? Ако може и малко снимки някой да пусне ще съм му задължена smile
Активен
DVKZ
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #354 -: март 04, 2013, 22:40:41 »

class Поздравявам те, че търсиш сватба сред природата, това според мен е страхотно, самата моя сватба беше в комплекс в планината. За съжаление районът около София е доста труден, ако разбира се изключим Боровец например, макар че и там има хотели, които имат прекрасни места за летни занимания в зависимост от броя на гостите ии бюджета, разбира се. Например там един прекрасен хотел е СПА Ястребец със строхотни летни забавления.

Давам и няколко други алтернативни места- http://www.tranhotels.com/ - хотел Ерма, изключителна природа,
комплекс Кабеи http://www.kabei-bg.com/galerie.html - оттам само съм минавала, не знам как е обслужване
 http://www.belchin-garden.com/ - комплекс Белчин гардън. Ако ви се ходи по-далеч, може да разгледате района на Пловдив и Хисаря, има прекрасни места
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 05, 2013, 09:49:37 »

Нашият ресторант е с много хубава градина лятото, ето клипче http://www.youtube.com/watch?v=NTKIaB99Vmk , а на живо е още по-красива.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #356 -: март 05, 2013, 13:59:19 »

мерси много, аз не го харесвам много, единствено местоположението.
Абсолютни мизерници!
Първо, цялото им отношение беше високомерно и направо отвратително.
Младоженците, на които бях ДЖ тогава, всъщност бяха мои познати. Те желаеха непременно да са в градина, на открито. Тъй като в София няма друго такова място, решиха да са там въпреки че изказах моите съмнения. На една от срещите, която се състоя в ресторанта, управителката им заяви че няма да поставят калъфите на столовете и другата украса, (както е била предварителната уговорка) понеже имало някаква вероятност да завали. Булката се опита да възрази, и от там оная като почна да "ръмжи". Нямате представа колко беше груба. Аз ако бях, да съм си тръгнал на секундата. Това го съобщава след като е дадено капарото. На другия ден имали пак сватба и какво щели да правят ако се намокрят калъфите. Аз се опитах да и кажа, че няма как да плисне от веднъж, както да си пуснеш душа. Всяка буря си има признаци. Като видят че започва да вали да излязат сервитьорите и да приберат столовете и масите на бързо. Да не говорим, че и гостите могат да се включат. Всеки може да си вземе поне стола на който седи, и всичко да стане за няколко минути. И да паднат няколко капки върху масите и столовете няма да е толкова фатално, както тя го описва. От там ми изръмжа и на мен нещо, и аз млъкнах. Да не говорим, че вероятността да завали беше нищожна според прогнозата. Да поясня, че става дума за дневна сватба а датата беше (ако не се лъжа) 17 юни или юли 2012.  Представяте ли си как ги прецакаха в последния момент. А столовете в градината са едни, скараджийски, грозни та грозни. От едно време каквито имаше по Бира-скарите. Е явно там още са такива. Според мен въобще не са имали никаква украса и никакви калъфи. Просто са излъгали младоженците с няква украса на снимки от друга сватба, чиято украса обаче не е тяхна. Или просто ги е мързяло да си правят труда. От друга страна, от кога този мизерен р-т почна да прави по две сватби на уикенд? Това също е съмнително. Каквато и да е причината, според мен не е вероятността да завали и това че на другия ден имали друга сватба. Да добавя, че в деня на сватбата беше хубаво слънчево време, без капка дъжд.
Другото нещо което много ме издразни е, че след като разбраха, че няма да има овъртайм, държаха всички да напуснат на минутата. Времето за което се бяха разбрали с младоженците беше до 18:00ч. В 18 без десет ме извика един мъж от персонала и ми каза, - "Пускаш още едно парче и спираш музиката"!-  Някой от хората вече си бяха тръгнали, а други се канеха да си тръгват. Според мен до половин час всички вече щяха да са си тръгнали. Аз се надявах да не е много рязко от веднъж за да не прилича на изгонване. Винаги така процедирам. Накрая пускам по-лежерни песни и намалям музиката, така че всички да се ориентират към приключване. Опитах се да обясня това на въпросният господин но той ми се накара. Следователно аз го игнорирах и се върнах на пулта. След няколко минути в 18ч без пет, дойде афектиран и ми каза, че ако не спра музиката точно в 18ч. ще ми дръпне шалтера. С други думи направо ни изгониха на минутата. Те и без това приключваха и не вярвам някой да щеше да остане максимум до 18:30ч всичко щеше да е опразнено. Още повече след като персонала започне масово отсервиране,- хората не са прости! Получи се много грубо и грозно. Това ли е начина да си изкараш бакшиша???
Само искам да добавя и факта, че на тази сватба присъстваха известни личности от екрана на БТВ и  К1. Трябва да си много прост за да се представиш така пред тези хора.
Това е моят коментар по отношение на р-т "Ловен Парк".
« Последна редакция: март 05, 2013, 14:06:14 от AIVEN » Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 05, 2013, 14:13:32 »

аз напусках разни запитвания, но се сетих да питам и тук. някой има ли актуална оферта за ресторант Бижу на Силвър Хаус?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 05, 2013, 14:17:59 »

аз напусках разни запитвания, но се сетих да питам и тук. някой има ли актуална оферта за ресторант Бижу на Силвър Хаус?

Аз имам от септември миналата година. Не е актуална, но поне може да придобиеш представа какво предлагат и на какви цени за онзи период:) Ако искаш ще ти я препратя на мейл.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #359 -: март 05, 2013, 14:26:59 »

Абе хора,
що се врете по разни дупки или по-меко казано по разни, неподходящи за тази цел места? После що така станало, що иначе станало...Не е ли ясно кои са утвърдените сватбарски ресторанти в София? Има оферти за всяка класа и за всеки джоб. Тук в този форум има достатъчно предложения, списъци, коментари за хубави, сватбарски ресторанти.
Нали знаете, който търси под вола теле, какво намира...

Извинете за цинизма но си е така give_rose
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines