Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 19:26:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна средно-ноемврийска седмичка 12.11. - 18.11.  (Прочетена 26121 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: ноември 15, 2012, 16:00:13 »

...и виждаш в десния ъгъл ето този чудноват зид. Защо е така направено, грешка ли е, или нарочно?


* IMG_2080.JPG (22.89 KB, 327x245 - видяно 2907 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 15, 2012, 16:55:22 »

Еййй така се развълнувах за мамчето Сноу!!!!!!! yahoo Днес като че ли всичко се подрежда, върви по план и на хубави новини danceg Успях и да се свържа с една моя стара много близка приятелка, с която в последно време се бяхме отдалечили заради поредица от нелепи ситуации, но толкова много ми липсваше, оказа се, че и аз на нея и така се радвахме да се чуем heart heart heart Надявам се другата седмица да успеем и да се видим, че адски много съм се затъжила! Ох, уж съм на работа, обаче направо cray от щастие !!! Обичам хубавите новини!!!!!!!!!!!!!!! chee chee chee
Свекърва, не унивай yea Хайде дано да те заразя с моя ентусиазъм и да те окриля от щастие дано! (Това малко като клетва звучи, но на обратно crazy Wink )
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #47 -: ноември 15, 2012, 17:02:06 »

...и виждаш в десния ъгъл ето този чудноват зид. Защо е така направено, грешка ли е, или нарочно?
Xixixi Xixixi Xixixi На мен ми изглежда, че направено нарочно, за да няма ъгъл където да пишкат мъжете  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: ноември 15, 2012, 19:55:02 »

 zai4e_mia, браво  Bravo, почти позна. Направено е така, че да може жените да мият по- лесно напишканото от мъжете Wink. Та такива атракции има из обетованата земя smile.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 16, 2012, 07:09:37 »

 Wink blum

свекърва, уби ме с тая улица  pardon
мен нещо ме хваща мързела в неподходящо време  pardon pardon днес съм 12ч на работа, така че ще се боря с мързела  Wink blum
мн се радвам за сноуи и мъничката Ема  heart
menyanthe, ще стискам палци за работата  good

Аз вчера си харесах едни супер ботушки, лилави кожени с готин хем елегантен хем не тънък ток, ама... 169 лв ... сигурно щях да ги прежаля ама в момента си имам пак кожети, пак елегантни и удобни, топли... та не ми се ще просто така да ги нареждам  smile но се порадвах на тия лилавките  Girl_hide

хубав ден  give_rose give_rose give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: ноември 16, 2012, 08:26:52 »

Добро утро! В чест на Ема, едно по- различно кафе  Wink.
Винаги съм си мислела, че ако имам момиче, няма да го уча да плете, шие и готви, а само да се кипри. Дали наистина животът на този тип жени е по- добър?  blum


* petak_n.jpg (37.28 KB, 554x473 - видяно 265 пъти.)
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 16, 2012, 08:54:41 »

Ох, ама тя чашата е по-голяма от нея  blum

Добро утро момичета....поредния мрачен ден днес, поне ми е едно петъчно smile Днес не ми се бачка, а имам толкова много за работа sad
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #52 -: ноември 16, 2012, 09:45:50 »

Добро утрооо  tease Петък е! Забравихте ли танца  danceg danceg danceg
zai4e_mia, браво  Bravo, почти позна. Направено е така, че да може жените да мият по- лесно напишканото от мъжете Wink. Та такива атракции има из обетованата земя smile.
pardon Получавам ли награда усмивка във форума?  girl_wink
Черпя всички с

Като ми замирише на мандаринки и портокали ми става едно коледноооо  1tongue
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 16, 2012, 10:18:10 »

и на мен така....толкова обичам smile Тия дни ще отида да си купя smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 16, 2012, 10:34:28 »

Добро утроо!
Танцувайте, танцувайтееее dance chee
Аз съм изключително доволна, освен че е петък, днес моето бабче има рожден ден, та мисля да ви почерпя, пък макар и виртуално Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 16, 2012, 10:42:48 »

Муунче, мерси за почепката, да пожелаеш на бабчето ти да е жива и здрава и да гледа много внуци smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: ноември 16, 2012, 11:45:26 »

zai4e_mia, усмивка от един малък мъж. Като стане голям и той ще пишка, ако не другаде, то със сигурност по капака на тоалетната чиния за да дразни някоя жена  diablo
m0onlight, да е жива и здрава баба ти, на правнуци да се радва и да им плете чорапки.
За първи път от 31 години ще сме без някое от децата по Коледа. Ще се наложи котката да отнесе малко настроение  Wink. Вече ние ще тръгваме по гости при тях, видяло се е...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 16, 2012, 15:55:22 »

Взех си изпита, взех си изпита  danceg

А това е за вас:




Благодаря за подкрепата! Втората част е в сряда, стискайте ми палци!  girl_wink

Това със стената между другото ми изглежда гадно  bad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #58 -: ноември 16, 2012, 16:12:09 »

Добро утро! В чест на Ема, едно по- различно кафе  Wink.
Винаги съм си мислела, че ако имам момиче, няма да го уча да плете, шие и готви, а само да се кипри. Дали наистина животът на този тип жени е по- добър?  blum

Кафето с поздрав за Ема е много готино smile Свекърва, майка ми има приятелка - майка на двама сина. Тази жена като ни видеше мен и сестра ми и почваше да ни се радва и да обяснява как искала да има дъщеря за да я кипри. Напомни ми за нея с това изказване!

А иначе честит петък и на вас! Коледно ми е едно такова, подхванах картичките, мисля скоро да сложа и елхата!

Хубава седмица се изниза, все приятни новини - изпитни, бебешки!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 16, 2012, 21:36:32 »

чета ви, но не ми се пише, нещо съм се сдухала и тая вечер се наревах едно хубаво... аз си знам за какво ми е криво, хем е така съществено, но има и не чак толкова важни причин, просто ми се насъбра много и ме човърка  sad пращам ви прегръдки, на мен ще ми мине скоро  Wink  give_rose

(реших да споделя малко поне да ми мине...)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines