Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 20:26:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна средно-ноемврийска седмичка 12.11. - 18.11.  (Прочетена 26132 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: ноември 12, 2012, 10:27:52 »

Привет, сладурки и добре дошли в новата седмична темичка give_rose
Днес ми е много слънчево и усмихнато като времето навън Sunshine
Време е за кафе! Coffe
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #1 -: ноември 12, 2012, 10:55:56 »

запис и пу едното кафе за мен smile

Много готино заглавие Муунче  Bravo
И на мен ми е едно слънчево и усмихнато в душата Sunshine....пък ако взема и да родя тия дни ще е супер  biggrin
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 12, 2012, 11:17:22 »

Охх...прекрасно кафенцеее  give_rose
Сноуче, стискаме палци, Бубетоо ако и днес не се покаже, всички залози направени във вашата темичка са загубени  blum
Аз днес съм в супер настроение, в сряда ще пътуваме и съм супер щастлива - два дни пълен отдих  - без сватби, без телефони и Интернет, без банки и други такива неща,  Girl_hide Такова нещо скоро не ми се е случвало и тръпна в очакване  yahoo
Пожелавам прекрасен ден на всички!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 12, 2012, 11:36:38 »

хоп и аз тук в темата  Yes Yes smile муун, мерси за темичката и хубавите кафета!

аз се връщам от контролно и после спорт, хем да се разсея, като цяло решавах задачките, ама ме е яд че едното го написах вярно, а го задрасках и смених с др. неща, не бях сигурна и накрая вярното съм го задраскала... дано все пак да не е слаба оценка  Good luck

сноуи, мисля че малката днес ще се роди, залагам на днес но вечерта късно... да видим дали имам 6то чувство. дано вс. е леко  give_rose

инлов, приятна почивка, представям си как го чакаш този ден  good

Мариелка, ето я сокоизстисквачката ни http://www.technopolis.bg/b2c/details/829129/P11130404/Sokoizstiskvachka-

Честито за кумовете, ще видиш че сега ти се струва че има мн.време, а то ще мине като миг, ние така на 15.11 миналата година си избрахме датата и ресторанта  smile smile
Josephine, пиши ми на лс за фейсбука да те намеря  give_rose ще се радвам!  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 12, 2012, 11:42:13 »

Радвам се, че всички сте в прекрасно настроение - дано така да е цялата седмица! danceg
Инловче, стягай багажа и да си изкарате страхотно! Wink
Езра, стискам палци за хубава оценка give_rose
Сноуче, взимай компания за разходките, че да не стане някоя беля blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #5 -: ноември 12, 2012, 12:23:14 »

Добър ден и от мен. Не пия кафе, но тези снимки на Муунчето така ме раздразниха , че сега смятам да си направя едно хубаво аромаатно кафе. И аз като свекърва обужавам аромата му, но за жалост не винаги ми влияе добре.
Инловче приятна почивка. Дано да си починеш подобаващо и да се завърнеш с нови сили и енегрия smile
Езра зависи проверяващите могат и да ти зачетат задрасканата задачка с половината точки / попадала съм на подобни случаи /.

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 12, 2012, 13:32:05 »

няма да се зачете, листа е у мен, като почнах да поправям реших направо да препиша задачката... така че няма дори да знае че съм я решила първоначално вярно, ама такъв ми бил късмета, важното е на изпита да не правя такава грешка  good
стиснете палчета за едно важно за мен нещо  Good luck Good luck Good luck
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 12, 2012, 13:59:44 »

Здравейте момичета хайде и аз в новата тема  smile
Първо искам да ви почерпя, вчера отпразнувахме първата си годишнина от сватбата  yahoo



 Ние се събварахме с кумовете на 10-ти вечерта за да можем да поседим до късно  smile В Неделя ходихме на църква нали беше и празника на св.Мина.Един ненормален човек за малко да ни развали празника!Един мъж беше спрял на средата на улицата и мъжа ми му бипна и този човек като се разкрещя като извади една бухалка  crazy Не мога да повярвам,че има такива ненормални хора!!!Като на филм!Аз се разтреперях цялата и  cray много се изплаших!После видя,че съм бременна и намали тона...а аз му казах "моля ви по-спокойно бременна съм в края на 8-мия месец не мога да издържам такива крясъци и заплахи"Добре,че мъжа ми чу молбите ми да не слиза от колата иначе незнам!Наплаках се едно хубаво,не мога да си сдържам емоциите не знам дали от хормоните,а бебо милия се разхълца...просто ужас!Аз не обичам конфликтите и такива неща много ме плашат.Важното е,че мина и че и тримата сме добре!Тази случка ми показа как от нищо можа да стане голямо нещо!
В края на вечерта гледах филм в прегрътките на моето момче  heart

_Ezra_ стискаме палци с бебо  girl_wink
Сноу, всички стискаме палци Бубето да реши вече да излиза!
« Последна редакция: ноември 12, 2012, 14:02:16 от miauka » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 12, 2012, 14:46:07 »

мияука, жалко за случката, и аз съм като теб, не е само от хормоните, добре че всичко се е разминало, прегръщам те, благодаря за палчетата от теб и бебо smile това нещо няма стане сигурно веднага, но се надявам да завърши по най-идеалния начин и е мн. важно за мен, не е нещо материално или маловажно...

аз пия следобедното кафе и чета по химия, ама нещо - половината неща не ги схващам  tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 12, 2012, 15:07:50 »

miauka, мила, внимавай с емоциите, пази се, сега вие сте най-важни give_rose И аз имам чувството, че все повече хора стават все по-злобни и лоши и това никак не ми харесва nea Важното е човек да има някой до себе си и заедно да се радват на хубавите моменти и любовта си един към друг heart Понякога една безмълвна прегръдка прави чудеса girl_wink Жалко, че много малко хора си дават сметка за това ... Искам да ви честитя първата годинка, макар и с малко закъснение give_rose Уважавайте се, вярвайте си, обичайте се както в първия ден на вашата любов! heart
Езра, ти си прилежна като мен - и аз съм го правила тоя номер, и при мен се оказа, че ако си бях оставила листа с драсканиците е можел преподавателя да зачете разсъжденията ми, но човек се учи докато е жив Wink Не е голяма беда, пак ще ти е хубава оценката give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 12, 2012, 19:41:23 »

Привет и от мен,
Муунче супер кафе, само дето и аз не пия, въпреки че много обичам, ама...не ми влияе добре, но точа лиги по снимките smile
Езра не се приеснявай , аз винаги съм била като теб с драсканиците на верни неща, за това се научих да не си проверявам нещата , за да не стават фалове, но въпреки всичко винаги съм имала положителни оценки, така че не се съмнявам и в твоите способности smile М/у другото коя зодия си?
Сноуче как сте, гледам само един пост от теб днес smile Стискаме палци и за теб и за Бубето smile
miauka Не се впечатлявай от  такива случки и такива хора, гледай себе си и семейството си важното е всички вие да сте добре, най- вече вие с бебо smile, а това че на повечето хора вече им хлопа дъската и не знаят какво правят, да минава покрай теб просто като лошо "бръмчене".
InLove благородно завиждам за почивката, пожелавам да си починете много хубаво и да се налюбувате един на друг smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: ноември 13, 2012, 07:16:53 »

Добро утро и честит вторник! Втори ден не ми се ходи на работа, затова две кафета....
Аз вчера от мераци по коледната тема, не успях да стигна до седмичната.
emetoem, miauka  Сноу и Пънк /ако има и други в положение, да казват/, хормоните са много странно нещо. Аз ревях на филми и книги и почти не се майтапех, съвсем нетипично за мен. Обаче случаят с бухалката е направо плашещ.
Пожелавам приятен и ползотворен ден, много хубави вести и изненади  Wink.


* dvojno kafe.jpg (37.17 KB, 500x375 - видяно 336 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 13, 2012, 07:27:22 »

добро утро!

еметоем, скорпионче съм  tease give_rose

дано днес сноуче вече пише с новини  smile
муун, така е, аз все повече започвам да мисля за тези `малки неща`, които са най-важни heart
доста хора липсват  smile чакаме ги да пишат в темата  smile

хубав и спорен ден  Sunshine

п.с. я, свекърва се появи, черпя с моето и вземам от твоето кафе  Bravo добро утро  Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 13, 2012, 09:59:32 »

Добро утро  smile Взимам и от двете кафета  blush
miauka, супер гадно е това, което ви се е случило, но за съжаление тази година присъствах на няколко подобни случки. Стана изключително опасно да си шофьор  girl_impossible Няма да ви казвам каква агресия има и между самите шофьори. А за пешеходците...темата е безкрайна. Според мен все повече шофьори започнаха да имат култура, да намалят на пешеходни пътеки и т.н., а пешеходците правят такива невероятни изпълненияя  beating При нас има супер много легнали полицаи и пеш.пътеки, вярвате ли че има две пътеки,  разположени на 10м една от друга, и те не пресичат на нито едната, а м/у двете  girl_impossible Както и да е разпалих се  blush
Днес съм супер заспала, снощи до 2 часа играх The Sims и сега изглеждам така  shok  smile
Ще ви следя днес  Girl_hide Прекрасен ден  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 13, 2012, 10:07:35 »

Добро утро момичета smile

Първо да ви пожелая една слънчева и топла седмичка, че вчера не се отчетох в тази тема.

За Сноучето вече се надявам се е отишла за Бубка...че я няма днеска никаква и е подозрителна smile

А на мен днес трябва да ми идва М.....стискайте палци госпожата да не дойде smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 13, 2012, 10:12:39 »

жозефинче, стискам палци  give_rose аз още се надявам сноуи да се върне все пак с новина за вчера или днес  good аз се прибрах за малко, че ни събраха едни лекции, вън е голям студ... мисля да сготвя една леща и пак чезвам за лекции  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 13, 2012, 10:16:42 »

Добро утро и от мен! smile
Дам, нещо тази седмичка не сме много активни ... може би трябва да измислим тема за разговор - някакви предложения? scratch one-s head
Свекърва, много ми хареса пожеланието ти за днешния ден - дано се сбъдне Girl_hide И аз взимам от всичките кафета, че още ми е заспало, станала съм в мнооого ранни зори и още не знам къде се намирам pardon А като ми се спи и ми е студено, та си зъзна и си посръбвам кафе Xixixi
За всички бъдещи мами и тези, които не пият кафе, черпя с по едно витаминозно шейкче /слагам само едно, защото всички изглеждат много изкушаващо, а не искам да ви раздразня и после да пращате мъжете си да ви носят точно такъв шейк blum/


П.П. Емето, малкото бобче обърна ли се така, че да му видите пола?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #17 -: ноември 13, 2012, 12:04:49 »

Мараба, мацки  tease

Ние сме си тук - мотаме се, пием кафе, но определено ще се възползваме и от шейкчето (цяла бременност това закусвах lol

След 2 часа ще ходим на тонове, стискайте палци да имаме малко повече контракции от обикновено...ако ли не - ще се видим тук довечера smile

Хубав и усмихнат ден на всичкиии heart
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 13, 2012, 13:36:18 »

ДОбър ден и от мен,
Муунче супер шейк, добре че обядвах че няма да ми се дояде сега smile хихихи майтапче, все още не ми се прияждат така неща smile
Свекърва чудно кафенце си постнала днес, с малко бита сметанка отгоре ще стана фантазия smile А аз по принцип си рева на филми и книги, ама сега поне си имам оправдание smile
Езра ти ме съсипа с тези лекции и аз бях редовно, ама не ходех толкова често, поне ми бяхах събрани в 2-3- дни лекциите smile
Сноу чакаме отчет довечера за да не се притесняваме smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 13, 2012, 13:47:47 »

сноу, стискам палците  good
еметоем, ами така е -има разлика в специалностите, а и съм 1ви курс, аз също съм пропускала лекции, просто в момента има нужда да се ходи  Wink сори, ако съм досадила на някой като съм писала по-напред.

муун, мен ми се говори за почивки и за коледа и за празници  Victory hiphip
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 13, 2012, 16:58:33 »

Опааа, ето ме и мен!  smile
Нещо напоследък ме мързи да пиша, просто някак си ми е по-хубаво да ви чета само.

Чакам довечера вестител с новината за пристигането на Бубка. smile

Искам да ви питам как се справяте с дразнителите около вас? Имам предвид неприятните шумове от мляскане, сърбане и прочие такива. Имам колега, който яде доста шумно, дъвче дъвка мляскайки и сърба като пие дори вода. Няколко пъти тактично правех забележки, ефект никакъв. Вече ми е неудобно, а и ми се пада нещо като шеф и не искам да влизам в конфликт с него. Имам чувството че в неговото семейство така правят и го е приел за нещо съвсем нормално, затова и не ми отреагира на забележките.
За мен обаче подобно поведение не е нормално и си е откровена липса на възпитание в това отношение.
Засега се спасявам със слушалки и музика, но нали се сещате че това не може да продължава вечно. Все пак искам да седя нормално в офиса, без да надувам на макс музиката в ушите си.

Няма да ви споменавам поименно, но да си знаете че си ви мисля!  heart
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #21 -: ноември 13, 2012, 18:31:52 »

Привет дами. Как мина днешния работен ден? Ние днес не се спряхме от разходки. Половинката почива и се възползвахме да се разходим. Погледнах за ботушки, но няма ;( Нищо не ми харесва и това е. За късмет от университета ме изпращат в София в края на месеца и ако не съм харесала до тогава/ а искрено се надявам вече да съм си купила / ще търся по софийските молове Wink
Роси относно " байганьовщината " незнам какво да ти кажа. Ние сме много строго възпитани относно това и в къщи никога не са се толерирали подобни поведения.Докато имам познати,които като направят подобна изцепка родителите им само се усмихват и казват " ами човешчинка ". Ако има как просто избягвай този човек, когато се храни след като не приема намеците.
Сноуче чакаме вести от теб, ама ако е от " щъркелчето" ще е още по - хубаво.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 14, 2012, 09:36:25 »

Добро утро сладурки...аз съм малко болничка и затова съм нередовна, но когато мога влизам и ви чета редовно да знаете сладуранки мили  give_rose

Хубав ден от мен и много многоо многоо усмивки  give_rose

п.п. ето ви една от мен


* u6_860_1_.jpg (19.95 KB, 450x337 - видяно 303 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: ноември 14, 2012, 09:45:34 »

Хайде на кафето!!!!!! Добро намръщено и мъгливо утро, мили дами!
Роси, нямаш представа как ядат американците  bad Аз се дразня само ако ми нацапат покривката или оставят кочина след хранене.
В офиса сме забранили всякакво внасяне на храна и ядене, по причина, че развъждаме мишки. Основното обаче е, че замирисва на кръчма. Това вече не мога да го търпя....Една колежка имаше навик да похапва на бюрото и си представи какво става, ако резне телешки салам с чесън. И баница да е, пак мирише гадно. Имаме едно помещение с микровълнова и хладилник, всички ходим там. Имаме един колега, който е с изкуствени зъби. Той самият си знае, че не е приятна гледка, когато се храни и гледа да няма хора около него в такива моменти.
За дъвченето на дъвка си признавам, че и аз имам този лош навик. Мъча се да не се забелязва и да не издавам звуци. Когато бях учителка, учениците ме стряскаха, като пукаха балони от дъвка. Другите даскали много се дразнеха и гонеха от час, но на мен ми беше само смешно как се надуват като жаби.
Но всеки си има различни граници на търпимост - едни на миризми, други на звуци... Кофти е, че ти е началник и трябва да си много деликатна.


* kafe + kanela_n.jpg (27.57 KB, 400x263 - видяно 2667 пъти.)
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #24 -: ноември 14, 2012, 11:56:13 »

Привет-мривет милички.....много слаба активност тази сутрин ...

Свекърва, благодаря за кафето - изпих си го с голямо удоволствие smile

Роси, разбирам те напълно, но не знам какво да те посъветвам....И в нашия офис имахме подобни ситуации....с тази разлика, че аз бях единствената жена, а мъжете бяха свикнали да си позволяват всичко.....Един ден не издържах и им подарих по един дезодорант против изпотяване  biggrin За жалост не можах да се преборя с миризливите готвени манджи на единия колега, но слава богу, той често отсъства smile

Колкото до дъвките - и аз много обичам да джвакам (но гледам да е дискретно), дори понякога забравям, че имам дъвка в устата си и се чудя защо фъфля  blush




Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 14, 2012, 13:08:38 »

Здравейте smile
Първо да кажа - свекърва, много ти отива новата шаманска титла Wink Иначе кафенцето е супер - аз си пия сутрешното в момента Coffe
Много сте малко днес какво става от времето ли се изпокрихте? Аз пак съм станала в ранни зори да се вея на сутрешния студ навън ... искам от утре вече да започва обратното 2-седмично броене, че ще застудее още повече и ще ни обърка плановете pardon
Хехе каква тема сте заформили тук за обноските blum Аз хич не търпя невъзпитани хора и понякога не се сдържам да направя и по-остра забележка diablo Но май покрай комшиите доста си калих нервната система и сега се опъва като ластик blum biggrin Има много, ама наистина много такива субекти, но на мен лично най-смешни са ми "дамите", които се правят на големи кокони, заголили бедър, покачили се на високите токове, обаче стой и ги гледай как се хранят, начина им на изказ, че и стойката на тялото даже - е няма такава забавна картинка! funnytooth
Цветенце, да се оправяш бързо,  не искам да те гледам болничка give_rose Тъкмо се чудех къде се покри след Р.Д.-то, почнах да се озъртам за теб look
А пънки защо се скатава и не се обажда? scratch one-s head
Мише, защо не можеш да си намериш ботушки? Ходи ли в мол Варна в Тенденц-а? Има много готини модели там чак се изкушавам да си купя и аз smile
Езра, как е ученето/работата днес? girl_wink
Хайде, сладурки, включвайте се по-активно, да не излизам с лозунг "Да преборим студа заедно!" biggrin biggrin biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: ноември 14, 2012, 13:32:34 »

Лелееее, m0onlight, не бях забелязала, че толкова много съм се вихрила blush. Обаче звучи доста респектиращо, нали Wink?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #27 -: ноември 14, 2012, 13:33:07 »

"Да преборим студа заедно!"[/b][/i] biggrin biggrin biggrin
Това ми хареса. Аз наистина се крия от този гаден студ. Не обичам лошото и мрачно време, защото и настроението ми е такова. За капак явно тази нощ е духало вятър , защото чаршафите са ми паднали в " общия двор" , за който никой няма ключ и сега се вайкам как да ги взема.
Муунче проверих в тенденза на центъра, ама са супер скучни и груби моделите. Аз съм много малка и една такава гръба обувка никак не ми седи добре. Продължавам с опитите де не съм се отказала все някъде ме чака моята обувка само трябва да я зърна heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 14, 2012, 13:38:54 »

Здравейте и от мен.
Малко се позагубих, но тия дни ходя на работа до обяд и след обед си дрема на леглото. Напоследък много ми расте корема и съм се "оморжила" малко, но всички казват че почти не се виждал. Е как да не се вижда като той е 5 минути пред мен!
Относно възпитанието, аз не мога да претендирам че съм много добре възпитана. Е не мляскам като ям и дъвча със затворена уста, но напоследък алергията така ме мъчи и носа ми е запушен. Много ми е кофти като трябва да ям пред някой, понеже хем дъвча хем дишам през устата, че нямам друг избор. Никога не съм предполагала, че е такъв проблем да ти е запушен носа!
А искам да добавя за хормоните, че аз не съм имала някакви изблици по-различни от нормалните. Незнам кога се появяват, но за момента се държа на ниво или поне аз не съм се хващала в такъв момент. Единствено вчера един така ми беше запушил колата на един паркинг без да е оставил телефон или нещо. Така се ядосах, че едвам се въздъжах да не му счупя нещо! И слад това от нерви ме сви корема!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 14, 2012, 14:55:33 »

Пънки пусни някой снимка да оплакнем окото smile

Росита, и при нас е така....само че имаме една колежка която скимти по цял ден, надува се радиото и тя мънка нон стоп. Сега вече имаме и една нова в стаята която й припява, и ми иде да им отскубна главите като почнат smile

Другото за манджите, имаме си стая за отдох в офиса където тези които не ядат на стола си носят храна и си я топлят на микровълновата и ядат. Съответно там мирише на умрели котенца, има няколко колеги които всеки ден ядат някакви дебърцини, претоплят си ги на микровълновата и като влезеш в стаичката може да ти се догади от аромата. Забранено е да се яде по стаите пред компютрите но това не й пречи на ннашата скимтяща колежка всеки ден да вади 2та кренвирша, хляба и буркана с лютеницата и стаята се омирисва на ужасия. Тия кренвирши миришат просто ужасно.

За съжаление няма оправия с такива индивиди sad Просто търпиш. От скимтенето се лекувам с големи слушалки и музиката на макс....с миризмите гледам да проветрявам или да излизам за малко докато се случва да яде че мога да се издрайфам направо sad
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 14, 2012, 18:35:47 »

Привет, дами!  smile

Днес почивам и съм се отдала на домашни занимания, излизам само да си разходя зверчето. Майка ми днес ми донесе риба пангасиус, ние много я обичаме и сега я приготвям. Освен това си изпросих подарък гювеч, че отдавна имам мерак за такъв. Мисля да го тествам още утре.  smile
Колкото до колегата-шеф, нямам друг избор освен да си търпя, само не знам до кога ще устискам. Аз също не претендирам да съм с някакво супер възпитание, но се старая да спазвам приличие.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 14, 2012, 22:41:20 »

Привет и от мен мили дами, да се похвалим и тук, вчера ходихме на преглед и имаме пол- мъжки и всичко ни е наред smile Само дето малко се разкашлях сега, ама...и това ще преживеем.
Езра не затормозяваш никой с разкачета за лекции, поне на мен ми е приятно, толкова ми липсва и ходенето на лекции и кафенцата с колегите и всичко sad smile
Свекърва честито ти шаманство smile
По повод обноските няма какво да говорим, на всякъде явно има по един, двама такива-сърбащо, мляскащи и ужасяващи. За съжаление , колкото и да им се прави забележка нищо няма да се промени, да не се заблуждаваме!
А да не говорим днес при нас в кантората дойдоха 4 сестри, коя от коя по-смърдяща, вярно че неделя  беше преди 3 дни, ама чак пък толкова....., жени са все пак не го разбирам това.
Цвети да се оправяш бързо и да ни се усмихваш като маргаритката от поста ти smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 14, 2012, 23:11:29 »

Аз да си призная - досега мълчах, но днес бях на FEAST тест за ръководител полети - изцеди ме докрай - бях като мъртва до преди малко. А на всичкото отгоре имам чувството, че се провалих. В петък ще се разбере окончателно.  sad

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 15, 2012, 08:15:02 »

Добро утро!


Днес как не ми се ставаше, не е истина  Wink и на вън е едно студено... ама аз си набримчих климатика и си пия кафето, има време докато изляза на ветрилника навън...

Еметоем, браво, честито за синичкото  heart момченце heart сега ще го чакаме да расте голяммм мъж  pardon

При мен няма нещо кой знае какво ново, другата седмица ще ми е доста натоварена, но все пак ще ви пиша  good Обмислям и едно гости при кака ми, някой следобед с учебниците, да милвам и гледам котката й Сенди, скоро не съм ходила към тях, от лятото
Ето я мамунката (с нея се забавляваме много, лудо коте е  smile )
http://prikachi.com/images.php?images/727/5494727M.jpg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: ноември 15, 2012, 08:46:58 »

Добро утро!
menyanthe, направо нямам думи  good. Гледах преди години колко е сложен и тежък този тест по телевизията. Искат се нечовешки качества и знания. И казаха, че мъжете се справят по- добре, защото не са толкова емоционални. Ще успееш, стискам палци! Самото явяване е геройство, ти си наша гордост.
emetoem , честито и от мен момченце! Голям мъж да стане, пък ти като мен - свекърва Wink.
_Ezra_ , тоз котьо ако ми падне..... heart. На моята госпожа бях довела един такъв за разплод. Роди четири чисто сиви дългокосмести мъжкари, а красавеца направо го изподра и оскуба, чак ме беше срам да го върна на стопаните.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #35 -: ноември 15, 2012, 09:06:19 »

Добро утро, дами Wink

Нямам много време да пиша, но надникнах и разбрах, че тук се напълнило със свекърви... честита новина за Бобчо, Емето smile

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 15, 2012, 09:41:11 »

svekarva, благодаря за окуражителните думи!

Не е само до емоции - изисква се и пространствена ориентация, бързи и точни реакции, осмисляне на няколко неща едновременно (включително правене на прости аритметични сметки, но при положение, че примерно имаш 3-4 секунди да прочетеш условието и да осмислиш какво се иска всъщност от теб) - доста е сложен. Бих го сравнила като сложност с тестовете за МЕНСА, макар че все пак имат доста разлики.

А знанията, които се искат, са само по английски език, по-скоро се оценяват реакции, бързо и точно вземане на решения като се вземат предвид няколко фактора и т.н.

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 15, 2012, 10:19:56 »

Привет, мацки!
Чета ви и си мисля колко ужасно много ми се спиии. Днес протестирах срещу алармата и въпреки, че беше навита за по-късен час, станах още по късно boredom
Роси, в гювеч се правят страхотни вкусотии - да ви е сладко! Wink
А по повод колегите и миризмите вчера забравих да ви кажа нещо - понеже пристигнах на работа по-късно и в момента, в който отварям вратата и прекрачвам прага на офиса и ме удря една зверска миризма на нафталин! stink Ох, толкова смешно ми стана, че едва се сдържах да не се разсмея на глас! Нямах никакви съмнения от кого се носи аромата и си представих картинката ROFL Вечер като си се приберем вкъщи и се питаме как е минал денят ни и се случва да разказвам историйки от моя работен ден, на които мъжът ми буквално се залива от смях! biggrin Когато ги разкажеш звучи смешно, но ако ги преживяваш ежедневно не е забавно tease Такааа доста се отклоних blush
Емето, много се радвам, че вече знаете пола на бобчето! heart
menyanthe, нямам идея какво представлява теста, през който си минала, но съм убедена, че никак не ти е било лесно, затова както каза свекърва ние се гордеем с теб, независимо от резултата give_rose
Езра, мислех си, че ще сложиш кафето от фейсбук от сладкарница Неделя - много изкушаващо изглеждаше heart Ох тоя сладък пухчо и аз искам да го намачкаммм yea Направо си го проси - много е хубав!!!
Свекърва, какво стана с вашия хладилник? Успяхте ли да го спасите? Иначе шаманската титла е точно за теб Wink
Момичета, пращам ви мнооого прегръдки yea че трябва да се гушкаме, за да се спасим от тоя студ girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 15, 2012, 10:48:26 »

emetoem, жени, мъже - това със смрадта не го разбирам. Аз лично съм имала само 2 случая, в които аз самата съм смърдяла по независещи от мен причини и съм се чувствала супер некомфортно - по възможност стоях на колкото може по-голямо разстояние от хората.

В единия случай, тъй като простора в квартирата беше на терасата, където беше и парти-грила, бях изгорила една филия и съответно всичките дрехи се осмърдяха на дим. Въпреки че се опитах да поосвежа малко тези, с които трябваше да изляза (все пак трябваше да си облека нещо!), не се получи особено и се чувствах много неудобно...

В другия случай - в квартирата имаше една много стара пералня, която имаше навика от време на време да осмърдява дрехите - беше една много специфична смрад - дори и да ползваш омекотител, да висят по 2-3 дни на простора дрехите - все си стои. А особено много се усещаше при пуловерите - и така един ден се наложи да облека пуловер, който не беше особено добре 'проветрен' след излизането му от пералнята - честно, чувствах се така все едно съм облякла пуловера на някой клошар.

Добре, че вече не сме там и имам читава пералня  - като се преместихме абсолютно всички дрехи, чаршафи минаха през новата пералня - отне ми около месец да изпера всичко - и представете си цял месец пералнята работеше почти денонощно - як тест й направихме  girl_wink.

Май се отплеснах.  blush

Миши, аз си купих едни много готини, красиви и удобни боти от Ла Тиара в София - мисля, че имат магазин и във Варна, но нямам представа къде. Имат доста различни модели и цветове (мисля, че има тъмно синьо, кафяво, черно, бордо -от някои модели ги има даже всичките цветове).
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #39 -: ноември 15, 2012, 11:30:32 »

Добро утро момичета. Незнам защо дали от времето или много мързеливата съм я дала, ама напоследък многооо ми се спи.
Роси давай идеи какво ще готвиш в гювеча, че аз имам и малки и големи и само прах ми събират. Всичко на всичко точно 2 пъти съм го ползвала.
menyanhte мисля че се сещам за какви изпити говориш smile Наистина са много трудни, но вярвам, че си се справила. Не се притеснявай резултата ще е добър. Благодаря за съвета за магазина. Ще го потърся и тук.
Емето честита ви радост.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 15, 2012, 12:00:26 »

здравейте момичета, колко много сте изписали smile

Емето, честит ви мъж...дано да порасне голям и чаровен. Голям кеф е да се знае пола наистина smile
Езра, котаците са ми слабост.....а това коте е уникално, голям сладур smile

Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 15, 2012, 13:42:15 »

Привет, момичета!

Езра, мерси за кафето! А котьо е страхотен за мачкане. Принципно съм кучкар, обаче това не ми пречи да харесвам и котки.

menyanthe, стискам палци изпита да си го взела успешно! Good luck

Еметоем, честити ви сини гащички.  give_rose

Свекърва, много ти отива шаманската титла. Wink

Миши, и аз имам малки гювечета и ги ползвам предимно за купички. Или за готвене на нещо мързеливо, когато нямам желание да се плескам и мотая в кухнята. Мързеливите ми рецепти са от тип почистване на хладилника, също и сирене по шопски, тракийски и прочие.

Да дам отзиви за гювеча - днес беше успешно изтестван. Даже си мисля, че повече ядене на тава и в тенджера няма да готвя. Сготвих свинско с бял боб и зеленчуци, направо стана превъзходно. Около 4 часа на по-бавен огън го готвих (около 180градуса). Всъщност идеята беше да е само боб, че нали от днес започват Коледните пости, ама пусто сина ми е месоядно животно (не че аз не съм, де) та рекох да хвърля някоя друга мръвка в яденето.

И като стана въпрос за постите, вие спазвате ли ги или не? Аз си признавам, че ми е трудно да ги спазвам. В смисъл такъв, че месо може и да не ям, но от млечни продукти и яйца ми е трудно да се откажа, пък било то и за 40 дни.

Ние сме без вода от снощи, да-неприятно е, но пък знаех че ще я спират и съответно съм подготвена с водни запаси.

Няма да ви споменавам всички поименно, но ви пожелавам лек и успешен ден!  give_rose


Едит:  Имаме си бебееее. Бубка най-накрая е решила да се появи за радост на мама и тате.
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33863.msg564333.html#msg564333
« Последна редакция: ноември 15, 2012, 13:50:27 от Росита » Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #42 -: ноември 15, 2012, 13:51:14 »

Здравейтеее, разбрахте ли за Бубка?  yahoo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 15, 2012, 14:07:30 »

ето ви темичката на малката Бубка Ема:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33950.0.html

Днес само хубави новини, от сутринта тук се черпим, едната имала рожден ден, другия си купил апартамент, а пък Сноуи си има Ема  danceg danceg danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: ноември 15, 2012, 15:55:57 »

Хайде в края на деня нещо забавно, че ми писна от гадости днес.
Това е една уличка в Тел Авив, до старото пристанище Яфо. Та вървиш по уличката /по- точно слизаш по стълбите/, завиваш.....


* IMG_2079.JPG (38.07 KB, 490x368 - видяно 285 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: ноември 15, 2012, 16:00:13 »

...и виждаш в десния ъгъл ето този чудноват зид. Защо е така направено, грешка ли е, или нарочно?


* IMG_2080.JPG (22.89 KB, 327x245 - видяно 2910 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 15, 2012, 16:55:22 »

Еййй така се развълнувах за мамчето Сноу!!!!!!! yahoo Днес като че ли всичко се подрежда, върви по план и на хубави новини danceg Успях и да се свържа с една моя стара много близка приятелка, с която в последно време се бяхме отдалечили заради поредица от нелепи ситуации, но толкова много ми липсваше, оказа се, че и аз на нея и така се радвахме да се чуем heart heart heart Надявам се другата седмица да успеем и да се видим, че адски много съм се затъжила! Ох, уж съм на работа, обаче направо cray от щастие !!! Обичам хубавите новини!!!!!!!!!!!!!!! chee chee chee
Свекърва, не унивай yea Хайде дано да те заразя с моя ентусиазъм и да те окриля от щастие дано! (Това малко като клетва звучи, но на обратно crazy Wink )
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #47 -: ноември 15, 2012, 17:02:06 »

...и виждаш в десния ъгъл ето този чудноват зид. Защо е така направено, грешка ли е, или нарочно?
Xixixi Xixixi Xixixi На мен ми изглежда, че направено нарочно, за да няма ъгъл където да пишкат мъжете  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: ноември 15, 2012, 19:55:02 »

 zai4e_mia, браво  Bravo, почти позна. Направено е така, че да може жените да мият по- лесно напишканото от мъжете Wink. Та такива атракции има из обетованата земя smile.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 16, 2012, 07:09:37 »

 Wink blum

свекърва, уби ме с тая улица  pardon
мен нещо ме хваща мързела в неподходящо време  pardon pardon днес съм 12ч на работа, така че ще се боря с мързела  Wink blum
мн се радвам за сноуи и мъничката Ема  heart
menyanthe, ще стискам палци за работата  good

Аз вчера си харесах едни супер ботушки, лилави кожени с готин хем елегантен хем не тънък ток, ама... 169 лв ... сигурно щях да ги прежаля ама в момента си имам пак кожети, пак елегантни и удобни, топли... та не ми се ще просто така да ги нареждам  smile но се порадвах на тия лилавките  Girl_hide

хубав ден  give_rose give_rose give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: ноември 16, 2012, 08:26:52 »

Добро утро! В чест на Ема, едно по- различно кафе  Wink.
Винаги съм си мислела, че ако имам момиче, няма да го уча да плете, шие и готви, а само да се кипри. Дали наистина животът на този тип жени е по- добър?  blum


* petak_n.jpg (37.28 KB, 554x473 - видяно 266 пъти.)
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 16, 2012, 08:54:41 »

Ох, ама тя чашата е по-голяма от нея  blum

Добро утро момичета....поредния мрачен ден днес, поне ми е едно петъчно smile Днес не ми се бачка, а имам толкова много за работа sad
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #52 -: ноември 16, 2012, 09:45:50 »

Добро утрооо  tease Петък е! Забравихте ли танца  danceg danceg danceg
zai4e_mia, браво  Bravo, почти позна. Направено е така, че да може жените да мият по- лесно напишканото от мъжете Wink. Та такива атракции има из обетованата земя smile.
pardon Получавам ли награда усмивка във форума?  girl_wink
Черпя всички с

Като ми замирише на мандаринки и портокали ми става едно коледноооо  1tongue
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 16, 2012, 10:18:10 »

и на мен така....толкова обичам smile Тия дни ще отида да си купя smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 16, 2012, 10:34:28 »

Добро утроо!
Танцувайте, танцувайтееее dance chee
Аз съм изключително доволна, освен че е петък, днес моето бабче има рожден ден, та мисля да ви почерпя, пък макар и виртуално Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 16, 2012, 10:42:48 »

Муунче, мерси за почепката, да пожелаеш на бабчето ти да е жива и здрава и да гледа много внуци smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: ноември 16, 2012, 11:45:26 »

zai4e_mia, усмивка от един малък мъж. Като стане голям и той ще пишка, ако не другаде, то със сигурност по капака на тоалетната чиния за да дразни някоя жена  diablo
m0onlight, да е жива и здрава баба ти, на правнуци да се радва и да им плете чорапки.
За първи път от 31 години ще сме без някое от децата по Коледа. Ще се наложи котката да отнесе малко настроение  Wink. Вече ние ще тръгваме по гости при тях, видяло се е...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 16, 2012, 15:55:22 »

Взех си изпита, взех си изпита  danceg

А това е за вас:




Благодаря за подкрепата! Втората част е в сряда, стискайте ми палци!  girl_wink

Това със стената между другото ми изглежда гадно  bad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #58 -: ноември 16, 2012, 16:12:09 »

Добро утро! В чест на Ема, едно по- различно кафе  Wink.
Винаги съм си мислела, че ако имам момиче, няма да го уча да плете, шие и готви, а само да се кипри. Дали наистина животът на този тип жени е по- добър?  blum

Кафето с поздрав за Ема е много готино smile Свекърва, майка ми има приятелка - майка на двама сина. Тази жена като ни видеше мен и сестра ми и почваше да ни се радва и да обяснява как искала да има дъщеря за да я кипри. Напомни ми за нея с това изказване!

А иначе честит петък и на вас! Коледно ми е едно такова, подхванах картичките, мисля скоро да сложа и елхата!

Хубава седмица се изниза, все приятни новини - изпитни, бебешки!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 16, 2012, 21:36:32 »

чета ви, но не ми се пише, нещо съм се сдухала и тая вечер се наревах едно хубаво... аз си знам за какво ми е криво, хем е така съществено, но има и не чак толкова важни причин, просто ми се насъбра много и ме човърка  sad пращам ви прегръдки, на мен ще ми мине скоро  Wink  give_rose

(реших да споделя малко поне да ми мине...)
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 16, 2012, 22:25:44 »

Езра не унивай има такива моменти и това, че си си поплакала сигурно ти е помогнало, но не задържай в себе си сподели с някой , така по-лесно ще премине.
Муунче ЧРД на бабчето да ти е живо и здраво smile
menyanthe честит ти взет изпит, стискаме палци smile
Свекърва направо ме разби с това кафе smile, малката е голяма сладурана.
zai4e_mia супер мандаринки мерси, аз от седмица се тъпча с мандаринки и се кефя, че все още са хубави и нямат семки smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 16, 2012, 23:15:13 »

_Ezra_, и аз се присъединявам към emetoem - ако споделиш с някого, може да ти олекне!  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 17, 2012, 09:15:45 »


добро утро! днес съм по-добре, помина ми, имам куп задачки за вършене, др-та седмица имам и почерпки заради празника ми и трябва да се залавям  good
Муунче, ЧРД на баба  give_rose да ти е жива и здрава, мн да ви радва!
menyanthe, честито, знаех си аз, сега и др част ще мине  good

с нетърпение чакам сноуи да разказва за бебчо  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: ноември 17, 2012, 11:08:47 »

В промеждутъка от двете перални да кажа и аз ЗДрАСТИ с днешна дата!
Разбутах коледните работи от предните години и приготвих цяла чанта за офиса - там да се разкрасяваме. Освен това извадих и разни ароматизирани бръмбазлъци и ги насипах из фруктиерите вкъщи. Замириса на парфюмериен магазин. след няколко дни ще се изветрее, ама сега направо засяда в гърлото, толкова е силна миризмата. Котката киха, много и е дошло  smile и на нея.
приятен ден на всички, макар и рядко да поглеждате тук в почивните дни. Клавиатурата ми е мръснаааа, големите букви не излизат.  Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 17, 2012, 15:19:28 »

Здравейте на всички smile Днес ми е много мързеливо, но вечерта чакаме гости в къщи, та мъжо подхвърли идея да изкараме елхата да украсим. Та ще видим днес или утре може да я изкараме....вече ми е коледно smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 17, 2012, 16:27:46 »

Аз пък съм на работа...но не се оплаквам, обичам да съм дежурна в събота и неделя.
Имам си достатъчно занимавки за да не скучая - препрограмирах няколко принтера да работят с една нова програма, сега предстои да асемблирам и подготвя за работа няколко компютъра, та има с какво да си уплътнявам времето до 22.00ч. Разбира се всичко това подкрепено с музиката от радио Зи-Рок

Жозефин, не е ли раничко още за елхата? Аз моята я изтупвам от прахта малко преди Коледа и я украсявам на Бъдни вечер.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 17, 2012, 17:17:50 »

мен днес ми писна да чета, излязох да си търся чанта, но си харесах една с лилаво и кафяво, а нямам кафеви ботуши, палтото е лилаво, та исках черно и лилаво, накрая реших да не я взимам, не ми се връзваше... но голямо мислене падна;
купих подарък за свекито, др. месец има РД и обичам по-рано да се подготвям, взех й един хубав крем за лице и блуза в цвят пепел от рози, с много пеперудки - абе много е интересна, даже ако случаййййно не й стане  pardon ще си я взема за мен, а ще й купя др. за нея  smile smile има време , може да добавя и още неща към подаръка; за моя празник не съм мислила нещо, като че ли няма нещо което да ми е необходимо... за коледа също не съм мислила подаръци, искам само да съм на топличко с любимите хора  heart

Жозефин,  стискам вс палчета за теб и чертичката  heart give_rose
росита, лека работа  Wink аз утре съм пак...
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 17, 2012, 17:35:44 »

Езра, според мен изобщо не е задължително чантата да е в тон с обувките. Един шал в шокололадов цвят би се се вписал прекрасно към нея, а самата комбинация лилаво и шоколадово-кафяво много ми допада при все че не харесвам нито единия, нито другия цвят.

Аз за Коледа съм си измислила подаръка вече. Моите си ме знаят, че си падам по всякакви технологични джунджурии и за различни поводи получавам такива нещица.

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 17, 2012, 19:09:10 »

ами по принцип е така, но нещо не беше идеално кафявото  pardon
« Последна редакция: ноември 17, 2012, 19:10:42 от _Ezra_ » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 18, 2012, 00:53:22 »

Роси, аз елхата я украсявам винаги в началото на декември, така че в момента е леко рано още но не е голям проблем.

Езра, както се отчетох в темата на бебеправещите, имаме 2 теста с бледи втори черти и още няма цикъл :-)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 18, 2012, 09:44:09 »

Жозефин, чертичките ще станат наситени, не се притеснявай.  give_rose А цикъла...и той ще дойде, ама след 8м.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: ноември 18, 2012, 10:12:17 »

Добро утро! Щом ви е коледно, нека и кафето да е коледно good. Моята снаха вече е с украсена елхичка вкъщи. По магазините също тръгнаха по- рано да привличат клиенти за подаръци. Аз пък винаги съм харесвала червения цвят, миризмата на хубаво кафе с канела и натурален шоколад, та цяла година може да е Коледа  Wink.
Ползотворен ден на всички!


* christmas_coffee_table_by_vesssper-d33db8g.jpg (12.22 KB, 270x203 - видяно 2655 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 18, 2012, 20:52:19 »

Здравейте!

Днес правихме прощъпулник на малката и вече официално е 'ходеща' мадама!  danceg
Беше весело - много хора, и един батко имаше даже  girl_wink. Доволна съм. Надявам се и гостите да са останали доволни.

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #73 -: ноември 18, 2012, 21:08:23 »

Ооо, много доволни! И аз бях там и беше страшно весело! А Сиси кротуваше, гледаше умничко и съсредоточено, ние се смеехме отстрани, а бе много приятно беше. Използвам да благодаря на menyanthe за поканата, много уютно гости изкарах.  danceg Утре ще изпращам снимки.

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 18, 2012, 21:11:54 »

Няма за какво! Беше ми много приятно, че дойде! И с нетърпение ще чакам снимките!  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 18, 2012, 22:29:21 »

Здравейте и от мен Свекърва чудно ти е кафенцето, чак и на мен ми замириса на коледа smile
menyanthe какво хвана малката smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 18, 2012, 22:50:15 »

emetoem, първо се колебаеше доста. После взе телефона, след това една картичка Save the world, след това диск, след това дебитната карта и накрая гребена.

Ама първоначално толкова много се колебаеше, че имам чувството, че бях пропуснала точно нейния предмет.

А иначе предметите бяха:

1.   Книга – писателка, поетеса, учен, учителка, книгоиздател, редактор;
2.   Макара с конец – шивач, моделиер, моден дизайнер;
3.   Телефон – информационни технологии, телефонен оператор, работа в сферата на комуникациите;
4.   Лак за нокти – козметик, гримьор, маникюрист, стилист;
5.   Гребен – фризьор, стилист;
6.   Спринцовка – лекар, зъболекар, медицинска сестра, фармацевт, ветеринар, работа в сферата на медицината;
7.   Дебитна карта – бизнес-дама, работа в сферата на банките, финансите и инвестициите;
8.   Лъжица – готвач, сладкар;
9.   Фотоапарат – фотограф, репортер, журналист;
10.   Картичка Save the planet – еколог;
11.   Линия – архитект, строител, инженер, проектант, математик;
12.   Travel kit – пътешественик, работа в сферата на авиацията.
13.    Диск (CD) - музикант, певица, и т.н.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: ноември 18, 2012, 23:07:16 »

С две думи - PR в сферата на екологията good. Другото ще е хоби, но ще и носи финансови средства.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines