Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 19:21:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна средно-ноемврийска седмичка 12.11. - 18.11.  (Прочетена 26113 пъти)
 
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 14, 2012, 18:35:47 »

Привет, дами!  smile

Днес почивам и съм се отдала на домашни занимания, излизам само да си разходя зверчето. Майка ми днес ми донесе риба пангасиус, ние много я обичаме и сега я приготвям. Освен това си изпросих подарък гювеч, че отдавна имам мерак за такъв. Мисля да го тествам още утре.  smile
Колкото до колегата-шеф, нямам друг избор освен да си търпя, само не знам до кога ще устискам. Аз също не претендирам да съм с някакво супер възпитание, но се старая да спазвам приличие.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 14, 2012, 22:41:20 »

Привет и от мен мили дами, да се похвалим и тук, вчера ходихме на преглед и имаме пол- мъжки и всичко ни е наред smile Само дето малко се разкашлях сега, ама...и това ще преживеем.
Езра не затормозяваш никой с разкачета за лекции, поне на мен ми е приятно, толкова ми липсва и ходенето на лекции и кафенцата с колегите и всичко sad smile
Свекърва честито ти шаманство smile
По повод обноските няма какво да говорим, на всякъде явно има по един, двама такива-сърбащо, мляскащи и ужасяващи. За съжаление , колкото и да им се прави забележка нищо няма да се промени, да не се заблуждаваме!
А да не говорим днес при нас в кантората дойдоха 4 сестри, коя от коя по-смърдяща, вярно че неделя  беше преди 3 дни, ама чак пък толкова....., жени са все пак не го разбирам това.
Цвети да се оправяш бързо и да ни се усмихваш като маргаритката от поста ти smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 14, 2012, 23:11:29 »

Аз да си призная - досега мълчах, но днес бях на FEAST тест за ръководител полети - изцеди ме докрай - бях като мъртва до преди малко. А на всичкото отгоре имам чувството, че се провалих. В петък ще се разбере окончателно.  sad

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 15, 2012, 08:15:02 »

Добро утро!


Днес как не ми се ставаше, не е истина  Wink и на вън е едно студено... ама аз си набримчих климатика и си пия кафето, има време докато изляза на ветрилника навън...

Еметоем, браво, честито за синичкото  heart момченце heart сега ще го чакаме да расте голяммм мъж  pardon

При мен няма нещо кой знае какво ново, другата седмица ще ми е доста натоварена, но все пак ще ви пиша  good Обмислям и едно гости при кака ми, някой следобед с учебниците, да милвам и гледам котката й Сенди, скоро не съм ходила към тях, от лятото
Ето я мамунката (с нея се забавляваме много, лудо коте е  smile )
http://prikachi.com/images.php?images/727/5494727M.jpg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: ноември 15, 2012, 08:46:58 »

Добро утро!
menyanthe, направо нямам думи  good. Гледах преди години колко е сложен и тежък този тест по телевизията. Искат се нечовешки качества и знания. И казаха, че мъжете се справят по- добре, защото не са толкова емоционални. Ще успееш, стискам палци! Самото явяване е геройство, ти си наша гордост.
emetoem , честито и от мен момченце! Голям мъж да стане, пък ти като мен - свекърва Wink.
_Ezra_ , тоз котьо ако ми падне..... heart. На моята госпожа бях довела един такъв за разплод. Роди четири чисто сиви дългокосмести мъжкари, а красавеца направо го изподра и оскуба, чак ме беше срам да го върна на стопаните.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #35 -: ноември 15, 2012, 09:06:19 »

Добро утро, дами Wink

Нямам много време да пиша, но надникнах и разбрах, че тук се напълнило със свекърви... честита новина за Бобчо, Емето smile

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 15, 2012, 09:41:11 »

svekarva, благодаря за окуражителните думи!

Не е само до емоции - изисква се и пространствена ориентация, бързи и точни реакции, осмисляне на няколко неща едновременно (включително правене на прости аритметични сметки, но при положение, че примерно имаш 3-4 секунди да прочетеш условието и да осмислиш какво се иска всъщност от теб) - доста е сложен. Бих го сравнила като сложност с тестовете за МЕНСА, макар че все пак имат доста разлики.

А знанията, които се искат, са само по английски език, по-скоро се оценяват реакции, бързо и точно вземане на решения като се вземат предвид няколко фактора и т.н.

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 15, 2012, 10:19:56 »

Привет, мацки!
Чета ви и си мисля колко ужасно много ми се спиии. Днес протестирах срещу алармата и въпреки, че беше навита за по-късен час, станах още по късно boredom
Роси, в гювеч се правят страхотни вкусотии - да ви е сладко! Wink
А по повод колегите и миризмите вчера забравих да ви кажа нещо - понеже пристигнах на работа по-късно и в момента, в който отварям вратата и прекрачвам прага на офиса и ме удря една зверска миризма на нафталин! stink Ох, толкова смешно ми стана, че едва се сдържах да не се разсмея на глас! Нямах никакви съмнения от кого се носи аромата и си представих картинката ROFL Вечер като си се приберем вкъщи и се питаме как е минал денят ни и се случва да разказвам историйки от моя работен ден, на които мъжът ми буквално се залива от смях! biggrin Когато ги разкажеш звучи смешно, но ако ги преживяваш ежедневно не е забавно tease Такааа доста се отклоних blush
Емето, много се радвам, че вече знаете пола на бобчето! heart
menyanthe, нямам идея какво представлява теста, през който си минала, но съм убедена, че никак не ти е било лесно, затова както каза свекърва ние се гордеем с теб, независимо от резултата give_rose
Езра, мислех си, че ще сложиш кафето от фейсбук от сладкарница Неделя - много изкушаващо изглеждаше heart Ох тоя сладък пухчо и аз искам да го намачкаммм yea Направо си го проси - много е хубав!!!
Свекърва, какво стана с вашия хладилник? Успяхте ли да го спасите? Иначе шаманската титла е точно за теб Wink
Момичета, пращам ви мнооого прегръдки yea че трябва да се гушкаме, за да се спасим от тоя студ girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 15, 2012, 10:48:26 »

emetoem, жени, мъже - това със смрадта не го разбирам. Аз лично съм имала само 2 случая, в които аз самата съм смърдяла по независещи от мен причини и съм се чувствала супер некомфортно - по възможност стоях на колкото може по-голямо разстояние от хората.

В единия случай, тъй като простора в квартирата беше на терасата, където беше и парти-грила, бях изгорила една филия и съответно всичките дрехи се осмърдяха на дим. Въпреки че се опитах да поосвежа малко тези, с които трябваше да изляза (все пак трябваше да си облека нещо!), не се получи особено и се чувствах много неудобно...

В другия случай - в квартирата имаше една много стара пералня, която имаше навика от време на време да осмърдява дрехите - беше една много специфична смрад - дори и да ползваш омекотител, да висят по 2-3 дни на простора дрехите - все си стои. А особено много се усещаше при пуловерите - и така един ден се наложи да облека пуловер, който не беше особено добре 'проветрен' след излизането му от пералнята - честно, чувствах се така все едно съм облякла пуловера на някой клошар.

Добре, че вече не сме там и имам читава пералня  - като се преместихме абсолютно всички дрехи, чаршафи минаха през новата пералня - отне ми около месец да изпера всичко - и представете си цял месец пералнята работеше почти денонощно - як тест й направихме  girl_wink.

Май се отплеснах.  blush

Миши, аз си купих едни много готини, красиви и удобни боти от Ла Тиара в София - мисля, че имат магазин и във Варна, но нямам представа къде. Имат доста различни модели и цветове (мисля, че има тъмно синьо, кафяво, черно, бордо -от някои модели ги има даже всичките цветове).
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #39 -: ноември 15, 2012, 11:30:32 »

Добро утро момичета. Незнам защо дали от времето или много мързеливата съм я дала, ама напоследък многооо ми се спи.
Роси давай идеи какво ще готвиш в гювеча, че аз имам и малки и големи и само прах ми събират. Всичко на всичко точно 2 пъти съм го ползвала.
menyanhte мисля че се сещам за какви изпити говориш smile Наистина са много трудни, но вярвам, че си се справила. Не се притеснявай резултата ще е добър. Благодаря за съвета за магазина. Ще го потърся и тук.
Емето честита ви радост.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 15, 2012, 12:00:26 »

здравейте момичета, колко много сте изписали smile

Емето, честит ви мъж...дано да порасне голям и чаровен. Голям кеф е да се знае пола наистина smile
Езра, котаците са ми слабост.....а това коте е уникално, голям сладур smile

Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 15, 2012, 13:42:15 »

Привет, момичета!

Езра, мерси за кафето! А котьо е страхотен за мачкане. Принципно съм кучкар, обаче това не ми пречи да харесвам и котки.

menyanthe, стискам палци изпита да си го взела успешно! Good luck

Еметоем, честити ви сини гащички.  give_rose

Свекърва, много ти отива шаманската титла. Wink

Миши, и аз имам малки гювечета и ги ползвам предимно за купички. Или за готвене на нещо мързеливо, когато нямам желание да се плескам и мотая в кухнята. Мързеливите ми рецепти са от тип почистване на хладилника, също и сирене по шопски, тракийски и прочие.

Да дам отзиви за гювеча - днес беше успешно изтестван. Даже си мисля, че повече ядене на тава и в тенджера няма да готвя. Сготвих свинско с бял боб и зеленчуци, направо стана превъзходно. Около 4 часа на по-бавен огън го готвих (около 180градуса). Всъщност идеята беше да е само боб, че нали от днес започват Коледните пости, ама пусто сина ми е месоядно животно (не че аз не съм, де) та рекох да хвърля някоя друга мръвка в яденето.

И като стана въпрос за постите, вие спазвате ли ги или не? Аз си признавам, че ми е трудно да ги спазвам. В смисъл такъв, че месо може и да не ям, но от млечни продукти и яйца ми е трудно да се откажа, пък било то и за 40 дни.

Ние сме без вода от снощи, да-неприятно е, но пък знаех че ще я спират и съответно съм подготвена с водни запаси.

Няма да ви споменавам всички поименно, но ви пожелавам лек и успешен ден!  give_rose


Едит:  Имаме си бебееее. Бубка най-накрая е решила да се появи за радост на мама и тате.
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33863.msg564333.html#msg564333
« Последна редакция: ноември 15, 2012, 13:50:27 от Росита » Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #42 -: ноември 15, 2012, 13:51:14 »

Здравейтеее, разбрахте ли за Бубка?  yahoo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 15, 2012, 14:07:30 »

ето ви темичката на малката Бубка Ема:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33950.0.html

Днес само хубави новини, от сутринта тук се черпим, едната имала рожден ден, другия си купил апартамент, а пък Сноуи си има Ема  danceg danceg danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: ноември 15, 2012, 15:55:57 »

Хайде в края на деня нещо забавно, че ми писна от гадости днес.
Това е една уличка в Тел Авив, до старото пристанище Яфо. Та вървиш по уличката /по- точно слизаш по стълбите/, завиваш.....


* IMG_2079.JPG (38.07 KB, 490x368 - видяно 284 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines