Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 22:22:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна средно-ноемврийска седмичка 12.11. - 18.11.  (Прочетена 26136 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 13, 2012, 10:12:39 »

жозефинче, стискам палци  give_rose аз още се надявам сноуи да се върне все пак с новина за вчера или днес  good аз се прибрах за малко, че ни събраха едни лекции, вън е голям студ... мисля да сготвя една леща и пак чезвам за лекции  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 13, 2012, 10:16:42 »

Добро утро и от мен! smile
Дам, нещо тази седмичка не сме много активни ... може би трябва да измислим тема за разговор - някакви предложения? scratch one-s head
Свекърва, много ми хареса пожеланието ти за днешния ден - дано се сбъдне Girl_hide И аз взимам от всичките кафета, че още ми е заспало, станала съм в мнооого ранни зори и още не знам къде се намирам pardon А като ми се спи и ми е студено, та си зъзна и си посръбвам кафе Xixixi
За всички бъдещи мами и тези, които не пият кафе, черпя с по едно витаминозно шейкче /слагам само едно, защото всички изглеждат много изкушаващо, а не искам да ви раздразня и после да пращате мъжете си да ви носят точно такъв шейк blum/


П.П. Емето, малкото бобче обърна ли се така, че да му видите пола?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #17 -: ноември 13, 2012, 12:04:49 »

Мараба, мацки  tease

Ние сме си тук - мотаме се, пием кафе, но определено ще се възползваме и от шейкчето (цяла бременност това закусвах lol

След 2 часа ще ходим на тонове, стискайте палци да имаме малко повече контракции от обикновено...ако ли не - ще се видим тук довечера smile

Хубав и усмихнат ден на всичкиии heart
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 13, 2012, 13:36:18 »

ДОбър ден и от мен,
Муунче супер шейк, добре че обядвах че няма да ми се дояде сега smile хихихи майтапче, все още не ми се прияждат така неща smile
Свекърва чудно кафенце си постнала днес, с малко бита сметанка отгоре ще стана фантазия smile А аз по принцип си рева на филми и книги, ама сега поне си имам оправдание smile
Езра ти ме съсипа с тези лекции и аз бях редовно, ама не ходех толкова често, поне ми бяхах събрани в 2-3- дни лекциите smile
Сноу чакаме отчет довечера за да не се притесняваме smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 13, 2012, 13:47:47 »

сноу, стискам палците  good
еметоем, ами така е -има разлика в специалностите, а и съм 1ви курс, аз също съм пропускала лекции, просто в момента има нужда да се ходи  Wink сори, ако съм досадила на някой като съм писала по-напред.

муун, мен ми се говори за почивки и за коледа и за празници  Victory hiphip
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 13, 2012, 16:58:33 »

Опааа, ето ме и мен!  smile
Нещо напоследък ме мързи да пиша, просто някак си ми е по-хубаво да ви чета само.

Чакам довечера вестител с новината за пристигането на Бубка. smile

Искам да ви питам как се справяте с дразнителите около вас? Имам предвид неприятните шумове от мляскане, сърбане и прочие такива. Имам колега, който яде доста шумно, дъвче дъвка мляскайки и сърба като пие дори вода. Няколко пъти тактично правех забележки, ефект никакъв. Вече ми е неудобно, а и ми се пада нещо като шеф и не искам да влизам в конфликт с него. Имам чувството че в неговото семейство така правят и го е приел за нещо съвсем нормално, затова и не ми отреагира на забележките.
За мен обаче подобно поведение не е нормално и си е откровена липса на възпитание в това отношение.
Засега се спасявам със слушалки и музика, но нали се сещате че това не може да продължава вечно. Все пак искам да седя нормално в офиса, без да надувам на макс музиката в ушите си.

Няма да ви споменавам поименно, но да си знаете че си ви мисля!  heart
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #21 -: ноември 13, 2012, 18:31:52 »

Привет дами. Как мина днешния работен ден? Ние днес не се спряхме от разходки. Половинката почива и се възползвахме да се разходим. Погледнах за ботушки, но няма ;( Нищо не ми харесва и това е. За късмет от университета ме изпращат в София в края на месеца и ако не съм харесала до тогава/ а искрено се надявам вече да съм си купила / ще търся по софийските молове Wink
Роси относно " байганьовщината " незнам какво да ти кажа. Ние сме много строго възпитани относно това и в къщи никога не са се толерирали подобни поведения.Докато имам познати,които като направят подобна изцепка родителите им само се усмихват и казват " ами човешчинка ". Ако има как просто избягвай този човек, когато се храни след като не приема намеците.
Сноуче чакаме вести от теб, ама ако е от " щъркелчето" ще е още по - хубаво.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 14, 2012, 09:36:25 »

Добро утро сладурки...аз съм малко болничка и затова съм нередовна, но когато мога влизам и ви чета редовно да знаете сладуранки мили  give_rose

Хубав ден от мен и много многоо многоо усмивки  give_rose

п.п. ето ви една от мен


* u6_860_1_.jpg (19.95 KB, 450x337 - видяно 303 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: ноември 14, 2012, 09:45:34 »

Хайде на кафето!!!!!! Добро намръщено и мъгливо утро, мили дами!
Роси, нямаш представа как ядат американците  bad Аз се дразня само ако ми нацапат покривката или оставят кочина след хранене.
В офиса сме забранили всякакво внасяне на храна и ядене, по причина, че развъждаме мишки. Основното обаче е, че замирисва на кръчма. Това вече не мога да го търпя....Една колежка имаше навик да похапва на бюрото и си представи какво става, ако резне телешки салам с чесън. И баница да е, пак мирише гадно. Имаме едно помещение с микровълнова и хладилник, всички ходим там. Имаме един колега, който е с изкуствени зъби. Той самият си знае, че не е приятна гледка, когато се храни и гледа да няма хора около него в такива моменти.
За дъвченето на дъвка си признавам, че и аз имам този лош навик. Мъча се да не се забелязва и да не издавам звуци. Когато бях учителка, учениците ме стряскаха, като пукаха балони от дъвка. Другите даскали много се дразнеха и гонеха от час, но на мен ми беше само смешно как се надуват като жаби.
Но всеки си има различни граници на търпимост - едни на миризми, други на звуци... Кофти е, че ти е началник и трябва да си много деликатна.


* kafe + kanela_n.jpg (27.57 KB, 400x263 - видяно 2668 пъти.)
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #24 -: ноември 14, 2012, 11:56:13 »

Привет-мривет милички.....много слаба активност тази сутрин ...

Свекърва, благодаря за кафето - изпих си го с голямо удоволствие smile

Роси, разбирам те напълно, но не знам какво да те посъветвам....И в нашия офис имахме подобни ситуации....с тази разлика, че аз бях единствената жена, а мъжете бяха свикнали да си позволяват всичко.....Един ден не издържах и им подарих по един дезодорант против изпотяване  biggrin За жалост не можах да се преборя с миризливите готвени манджи на единия колега, но слава богу, той често отсъства smile

Колкото до дъвките - и аз много обичам да джвакам (но гледам да е дискретно), дори понякога забравям, че имам дъвка в устата си и се чудя защо фъфля  blush




Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 14, 2012, 13:08:38 »

Здравейте smile
Първо да кажа - свекърва, много ти отива новата шаманска титла Wink Иначе кафенцето е супер - аз си пия сутрешното в момента Coffe
Много сте малко днес какво става от времето ли се изпокрихте? Аз пак съм станала в ранни зори да се вея на сутрешния студ навън ... искам от утре вече да започва обратното 2-седмично броене, че ще застудее още повече и ще ни обърка плановете pardon
Хехе каква тема сте заформили тук за обноските blum Аз хич не търпя невъзпитани хора и понякога не се сдържам да направя и по-остра забележка diablo Но май покрай комшиите доста си калих нервната система и сега се опъва като ластик blum biggrin Има много, ама наистина много такива субекти, но на мен лично най-смешни са ми "дамите", които се правят на големи кокони, заголили бедър, покачили се на високите токове, обаче стой и ги гледай как се хранят, начина им на изказ, че и стойката на тялото даже - е няма такава забавна картинка! funnytooth
Цветенце, да се оправяш бързо,  не искам да те гледам болничка give_rose Тъкмо се чудех къде се покри след Р.Д.-то, почнах да се озъртам за теб look
А пънки защо се скатава и не се обажда? scratch one-s head
Мише, защо не можеш да си намериш ботушки? Ходи ли в мол Варна в Тенденц-а? Има много готини модели там чак се изкушавам да си купя и аз smile
Езра, как е ученето/работата днес? girl_wink
Хайде, сладурки, включвайте се по-активно, да не излизам с лозунг "Да преборим студа заедно!" biggrin biggrin biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: ноември 14, 2012, 13:32:34 »

Лелееее, m0onlight, не бях забелязала, че толкова много съм се вихрила blush. Обаче звучи доста респектиращо, нали Wink?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #27 -: ноември 14, 2012, 13:33:07 »

"Да преборим студа заедно!"[/b][/i] biggrin biggrin biggrin
Това ми хареса. Аз наистина се крия от този гаден студ. Не обичам лошото и мрачно време, защото и настроението ми е такова. За капак явно тази нощ е духало вятър , защото чаршафите са ми паднали в " общия двор" , за който никой няма ключ и сега се вайкам как да ги взема.
Муунче проверих в тенденза на центъра, ама са супер скучни и груби моделите. Аз съм много малка и една такава гръба обувка никак не ми седи добре. Продължавам с опитите де не съм се отказала все някъде ме чака моята обувка само трябва да я зърна heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 14, 2012, 13:38:54 »

Здравейте и от мен.
Малко се позагубих, но тия дни ходя на работа до обяд и след обед си дрема на леглото. Напоследък много ми расте корема и съм се "оморжила" малко, но всички казват че почти не се виждал. Е как да не се вижда като той е 5 минути пред мен!
Относно възпитанието, аз не мога да претендирам че съм много добре възпитана. Е не мляскам като ям и дъвча със затворена уста, но напоследък алергията така ме мъчи и носа ми е запушен. Много ми е кофти като трябва да ям пред някой, понеже хем дъвча хем дишам през устата, че нямам друг избор. Никога не съм предполагала, че е такъв проблем да ти е запушен носа!
А искам да добавя за хормоните, че аз не съм имала някакви изблици по-различни от нормалните. Незнам кога се появяват, но за момента се държа на ниво или поне аз не съм се хващала в такъв момент. Единствено вчера един така ми беше запушил колата на един паркинг без да е оставил телефон или нещо. Така се ядосах, че едвам се въздъжах да не му счупя нещо! И слад това от нерви ме сви корема!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 14, 2012, 14:55:33 »

Пънки пусни някой снимка да оплакнем окото smile

Росита, и при нас е така....само че имаме една колежка която скимти по цял ден, надува се радиото и тя мънка нон стоп. Сега вече имаме и една нова в стаята която й припява, и ми иде да им отскубна главите като почнат smile

Другото за манджите, имаме си стая за отдох в офиса където тези които не ядат на стола си носят храна и си я топлят на микровълновата и ядат. Съответно там мирише на умрели котенца, има няколко колеги които всеки ден ядат някакви дебърцини, претоплят си ги на микровълновата и като влезеш в стаичката може да ти се догади от аромата. Забранено е да се яде по стаите пред компютрите но това не й пречи на ннашата скимтяща колежка всеки ден да вади 2та кренвирша, хляба и буркана с лютеницата и стаята се омирисва на ужасия. Тия кренвирши миришат просто ужасно.

За съжаление няма оправия с такива индивиди sad Просто търпиш. От скимтенето се лекувам с големи слушалки и музиката на макс....с миризмите гледам да проветрявам или да излизам за малко докато се случва да яде че мога да се издрайфам направо sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines