Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 17:32:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна средно-ноемврийска седмичка 12.11. - 18.11.  (Прочетена 26099 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: ноември 12, 2012, 10:27:52 »

Привет, сладурки и добре дошли в новата седмична темичка give_rose
Днес ми е много слънчево и усмихнато като времето навън Sunshine
Време е за кафе! Coffe
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #1 -: ноември 12, 2012, 10:55:56 »

запис и пу едното кафе за мен smile

Много готино заглавие Муунче  Bravo
И на мен ми е едно слънчево и усмихнато в душата Sunshine....пък ако взема и да родя тия дни ще е супер  biggrin
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 12, 2012, 11:17:22 »

Охх...прекрасно кафенцеее  give_rose
Сноуче, стискаме палци, Бубетоо ако и днес не се покаже, всички залози направени във вашата темичка са загубени  blum
Аз днес съм в супер настроение, в сряда ще пътуваме и съм супер щастлива - два дни пълен отдих  - без сватби, без телефони и Интернет, без банки и други такива неща,  Girl_hide Такова нещо скоро не ми се е случвало и тръпна в очакване  yahoo
Пожелавам прекрасен ден на всички!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 12, 2012, 11:36:38 »

хоп и аз тук в темата  Yes Yes smile муун, мерси за темичката и хубавите кафета!

аз се връщам от контролно и после спорт, хем да се разсея, като цяло решавах задачките, ама ме е яд че едното го написах вярно, а го задрасках и смених с др. неща, не бях сигурна и накрая вярното съм го задраскала... дано все пак да не е слаба оценка  Good luck

сноуи, мисля че малката днес ще се роди, залагам на днес но вечерта късно... да видим дали имам 6то чувство. дано вс. е леко  give_rose

инлов, приятна почивка, представям си как го чакаш този ден  good

Мариелка, ето я сокоизстисквачката ни http://www.technopolis.bg/b2c/details/829129/P11130404/Sokoizstiskvachka-

Честито за кумовете, ще видиш че сега ти се струва че има мн.време, а то ще мине като миг, ние така на 15.11 миналата година си избрахме датата и ресторанта  smile smile
Josephine, пиши ми на лс за фейсбука да те намеря  give_rose ще се радвам!  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 12, 2012, 11:42:13 »

Радвам се, че всички сте в прекрасно настроение - дано така да е цялата седмица! danceg
Инловче, стягай багажа и да си изкарате страхотно! Wink
Езра, стискам палци за хубава оценка give_rose
Сноуче, взимай компания за разходките, че да не стане някоя беля blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #5 -: ноември 12, 2012, 12:23:14 »

Добър ден и от мен. Не пия кафе, но тези снимки на Муунчето така ме раздразниха , че сега смятам да си направя едно хубаво аромаатно кафе. И аз като свекърва обужавам аромата му, но за жалост не винаги ми влияе добре.
Инловче приятна почивка. Дано да си починеш подобаващо и да се завърнеш с нови сили и енегрия smile
Езра зависи проверяващите могат и да ти зачетат задрасканата задачка с половината точки / попадала съм на подобни случаи /.

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 12, 2012, 13:32:05 »

няма да се зачете, листа е у мен, като почнах да поправям реших направо да препиша задачката... така че няма дори да знае че съм я решила първоначално вярно, ама такъв ми бил късмета, важното е на изпита да не правя такава грешка  good
стиснете палчета за едно важно за мен нещо  Good luck Good luck Good luck
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 12, 2012, 13:59:44 »

Здравейте момичета хайде и аз в новата тема  smile
Първо искам да ви почерпя, вчера отпразнувахме първата си годишнина от сватбата  yahoo



 Ние се събварахме с кумовете на 10-ти вечерта за да можем да поседим до късно  smile В Неделя ходихме на църква нали беше и празника на св.Мина.Един ненормален човек за малко да ни развали празника!Един мъж беше спрял на средата на улицата и мъжа ми му бипна и този човек като се разкрещя като извади една бухалка  crazy Не мога да повярвам,че има такива ненормални хора!!!Като на филм!Аз се разтреперях цялата и  cray много се изплаших!После видя,че съм бременна и намали тона...а аз му казах "моля ви по-спокойно бременна съм в края на 8-мия месец не мога да издържам такива крясъци и заплахи"Добре,че мъжа ми чу молбите ми да не слиза от колата иначе незнам!Наплаках се едно хубаво,не мога да си сдържам емоциите не знам дали от хормоните,а бебо милия се разхълца...просто ужас!Аз не обичам конфликтите и такива неща много ме плашат.Важното е,че мина и че и тримата сме добре!Тази случка ми показа как от нищо можа да стане голямо нещо!
В края на вечерта гледах филм в прегрътките на моето момче  heart

_Ezra_ стискаме палци с бебо  girl_wink
Сноу, всички стискаме палци Бубето да реши вече да излиза!
« Последна редакция: ноември 12, 2012, 14:02:16 от miauka » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 12, 2012, 14:46:07 »

мияука, жалко за случката, и аз съм като теб, не е само от хормоните, добре че всичко се е разминало, прегръщам те, благодаря за палчетата от теб и бебо smile това нещо няма стане сигурно веднага, но се надявам да завърши по най-идеалния начин и е мн. важно за мен, не е нещо материално или маловажно...

аз пия следобедното кафе и чета по химия, ама нещо - половината неща не ги схващам  tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 12, 2012, 15:07:50 »

miauka, мила, внимавай с емоциите, пази се, сега вие сте най-важни give_rose И аз имам чувството, че все повече хора стават все по-злобни и лоши и това никак не ми харесва nea Важното е човек да има някой до себе си и заедно да се радват на хубавите моменти и любовта си един към друг heart Понякога една безмълвна прегръдка прави чудеса girl_wink Жалко, че много малко хора си дават сметка за това ... Искам да ви честитя първата годинка, макар и с малко закъснение give_rose Уважавайте се, вярвайте си, обичайте се както в първия ден на вашата любов! heart
Езра, ти си прилежна като мен - и аз съм го правила тоя номер, и при мен се оказа, че ако си бях оставила листа с драсканиците е можел преподавателя да зачете разсъжденията ми, но човек се учи докато е жив Wink Не е голяма беда, пак ще ти е хубава оценката give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 12, 2012, 19:41:23 »

Привет и от мен,
Муунче супер кафе, само дето и аз не пия, въпреки че много обичам, ама...не ми влияе добре, но точа лиги по снимките smile
Езра не се приеснявай , аз винаги съм била като теб с драсканиците на верни неща, за това се научих да не си проверявам нещата , за да не стават фалове, но въпреки всичко винаги съм имала положителни оценки, така че не се съмнявам и в твоите способности smile М/у другото коя зодия си?
Сноуче как сте, гледам само един пост от теб днес smile Стискаме палци и за теб и за Бубето smile
miauka Не се впечатлявай от  такива случки и такива хора, гледай себе си и семейството си важното е всички вие да сте добре, най- вече вие с бебо smile, а това че на повечето хора вече им хлопа дъската и не знаят какво правят, да минава покрай теб просто като лошо "бръмчене".
InLove благородно завиждам за почивката, пожелавам да си починете много хубаво и да се налюбувате един на друг smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: ноември 13, 2012, 07:16:53 »

Добро утро и честит вторник! Втори ден не ми се ходи на работа, затова две кафета....
Аз вчера от мераци по коледната тема, не успях да стигна до седмичната.
emetoem, miauka  Сноу и Пънк /ако има и други в положение, да казват/, хормоните са много странно нещо. Аз ревях на филми и книги и почти не се майтапех, съвсем нетипично за мен. Обаче случаят с бухалката е направо плашещ.
Пожелавам приятен и ползотворен ден, много хубави вести и изненади  Wink.


* dvojno kafe.jpg (37.17 KB, 500x375 - видяно 336 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 13, 2012, 07:27:22 »

добро утро!

еметоем, скорпионче съм  tease give_rose

дано днес сноуче вече пише с новини  smile
муун, така е, аз все повече започвам да мисля за тези `малки неща`, които са най-важни heart
доста хора липсват  smile чакаме ги да пишат в темата  smile

хубав и спорен ден  Sunshine

п.с. я, свекърва се появи, черпя с моето и вземам от твоето кафе  Bravo добро утро  Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 13, 2012, 09:59:32 »

Добро утро  smile Взимам и от двете кафета  blush
miauka, супер гадно е това, което ви се е случило, но за съжаление тази година присъствах на няколко подобни случки. Стана изключително опасно да си шофьор  girl_impossible Няма да ви казвам каква агресия има и между самите шофьори. А за пешеходците...темата е безкрайна. Според мен все повече шофьори започнаха да имат култура, да намалят на пешеходни пътеки и т.н., а пешеходците правят такива невероятни изпълненияя  beating При нас има супер много легнали полицаи и пеш.пътеки, вярвате ли че има две пътеки,  разположени на 10м една от друга, и те не пресичат на нито едната, а м/у двете  girl_impossible Както и да е разпалих се  blush
Днес съм супер заспала, снощи до 2 часа играх The Sims и сега изглеждам така  shok  smile
Ще ви следя днес  Girl_hide Прекрасен ден  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 13, 2012, 10:07:35 »

Добро утро момичета smile

Първо да ви пожелая една слънчева и топла седмичка, че вчера не се отчетох в тази тема.

За Сноучето вече се надявам се е отишла за Бубка...че я няма днеска никаква и е подозрителна smile

А на мен днес трябва да ми идва М.....стискайте палци госпожата да не дойде smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines