Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 15:40:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна средно-ноемврийска седмичка 12.11. - 18.11.  (Прочетена 24771 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 16, 2012, 22:25:44 »

Езра не унивай има такива моменти и това, че си си поплакала сигурно ти е помогнало, но не задържай в себе си сподели с някой , така по-лесно ще премине.
Муунче ЧРД на бабчето да ти е живо и здраво smile
menyanthe честит ти взет изпит, стискаме палци smile
Свекърва направо ме разби с това кафе smile, малката е голяма сладурана.
zai4e_mia супер мандаринки мерси, аз от седмица се тъпча с мандаринки и се кефя, че все още са хубави и нямат семки smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 16, 2012, 23:15:13 »

_Ezra_, и аз се присъединявам към emetoem - ако споделиш с някого, може да ти олекне!  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 17, 2012, 09:15:45 »


добро утро! днес съм по-добре, помина ми, имам куп задачки за вършене, др-та седмица имам и почерпки заради празника ми и трябва да се залавям  good
Муунче, ЧРД на баба  give_rose да ти е жива и здрава, мн да ви радва!
menyanthe, честито, знаех си аз, сега и др част ще мине  good

с нетърпение чакам сноуи да разказва за бебчо  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: ноември 17, 2012, 11:08:47 »

В промеждутъка от двете перални да кажа и аз ЗДрАСТИ с днешна дата!
Разбутах коледните работи от предните години и приготвих цяла чанта за офиса - там да се разкрасяваме. Освен това извадих и разни ароматизирани бръмбазлъци и ги насипах из фруктиерите вкъщи. Замириса на парфюмериен магазин. след няколко дни ще се изветрее, ама сега направо засяда в гърлото, толкова е силна миризмата. Котката киха, много и е дошло  smile и на нея.
приятен ден на всички, макар и рядко да поглеждате тук в почивните дни. Клавиатурата ми е мръснаааа, големите букви не излизат.  Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 17, 2012, 15:19:28 »

Здравейте на всички smile Днес ми е много мързеливо, но вечерта чакаме гости в къщи, та мъжо подхвърли идея да изкараме елхата да украсим. Та ще видим днес или утре може да я изкараме....вече ми е коледно smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 17, 2012, 16:27:46 »

Аз пък съм на работа...но не се оплаквам, обичам да съм дежурна в събота и неделя.
Имам си достатъчно занимавки за да не скучая - препрограмирах няколко принтера да работят с една нова програма, сега предстои да асемблирам и подготвя за работа няколко компютъра, та има с какво да си уплътнявам времето до 22.00ч. Разбира се всичко това подкрепено с музиката от радио Зи-Рок

Жозефин, не е ли раничко още за елхата? Аз моята я изтупвам от прахта малко преди Коледа и я украсявам на Бъдни вечер.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 17, 2012, 17:17:50 »

мен днес ми писна да чета, излязох да си търся чанта, но си харесах една с лилаво и кафяво, а нямам кафеви ботуши, палтото е лилаво, та исках черно и лилаво, накрая реших да не я взимам, не ми се връзваше... но голямо мислене падна;
купих подарък за свекито, др. месец има РД и обичам по-рано да се подготвям, взех й един хубав крем за лице и блуза в цвят пепел от рози, с много пеперудки - абе много е интересна, даже ако случаййййно не й стане  pardon ще си я взема за мен, а ще й купя др. за нея  smile smile има време , може да добавя и още неща към подаръка; за моя празник не съм мислила нещо, като че ли няма нещо което да ми е необходимо... за коледа също не съм мислила подаръци, искам само да съм на топличко с любимите хора  heart

Жозефин,  стискам вс палчета за теб и чертичката  heart give_rose
росита, лека работа  Wink аз утре съм пак...
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 17, 2012, 17:35:44 »

Езра, според мен изобщо не е задължително чантата да е в тон с обувките. Един шал в шокололадов цвят би се се вписал прекрасно към нея, а самата комбинация лилаво и шоколадово-кафяво много ми допада при все че не харесвам нито единия, нито другия цвят.

Аз за Коледа съм си измислила подаръка вече. Моите си ме знаят, че си падам по всякакви технологични джунджурии и за различни поводи получавам такива нещица.

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 17, 2012, 19:09:10 »

ами по принцип е така, но нещо не беше идеално кафявото  pardon
« Последна редакция: ноември 17, 2012, 19:10:42 от _Ezra_ » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 18, 2012, 00:53:22 »

Роси, аз елхата я украсявам винаги в началото на декември, така че в момента е леко рано още но не е голям проблем.

Езра, както се отчетох в темата на бебеправещите, имаме 2 теста с бледи втори черти и още няма цикъл :-)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 18, 2012, 09:44:09 »

Жозефин, чертичките ще станат наситени, не се притеснявай.  give_rose А цикъла...и той ще дойде, ама след 8м.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: ноември 18, 2012, 10:12:17 »

Добро утро! Щом ви е коледно, нека и кафето да е коледно good. Моята снаха вече е с украсена елхичка вкъщи. По магазините също тръгнаха по- рано да привличат клиенти за подаръци. Аз пък винаги съм харесвала червения цвят, миризмата на хубаво кафе с канела и натурален шоколад, та цяла година може да е Коледа  Wink.
Ползотворен ден на всички!


* christmas_coffee_table_by_vesssper-d33db8g.jpg (12.22 KB, 270x203 - видяно 2429 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 18, 2012, 20:52:19 »

Здравейте!

Днес правихме прощъпулник на малката и вече официално е 'ходеща' мадама!  danceg
Беше весело - много хора, и един батко имаше даже  girl_wink. Доволна съм. Надявам се и гостите да са останали доволни.

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #73 -: ноември 18, 2012, 21:08:23 »

Ооо, много доволни! И аз бях там и беше страшно весело! А Сиси кротуваше, гледаше умничко и съсредоточено, ние се смеехме отстрани, а бе много приятно беше. Използвам да благодаря на menyanthe за поканата, много уютно гости изкарах.  danceg Утре ще изпращам снимки.

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 18, 2012, 21:11:54 »

Няма за какво! Беше ми много приятно, че дойде! И с нетърпение ще чакам снимките!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines