Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 07:25:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 106915 пъти)
 
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #195 -: ноември 26, 2012, 13:54:23 »

и аз си имам плодче yahoo

Отговор #162 -: 22 ноември 2012, 16:37:26 » Цитат emmmmmy
Цитат
Като сте заговорили за това, не мога да не спомена че и аз харесвам всякакви крафтърски нещица- картончета, пънчове, лепилца . А картичката дето си показала е върхът
 
Еммми, благодаря ти за комплимента, тази картичка съм я правила преди 2 години, тогава бях още неопитна в сферата на картичките

svekarva
« Отговор #163 -: 22 ноември 2012, 16:49:49 » Цитат
Цитат
Хихихи, аз имам една огромна торба с копчета, набор от ластици /с почти колекционерска възраст/, дантели и ширити и още толкова стари прежди из гардеробите. Ако някой ги иска, ще имам подаръци за 20 години напред

свекърва между другото тук при нас абсолютно всичко може да влезе в употреба, включително копчета, стари дискове, дантелките са ми любими (ето картичка) и т.н. само фантазия да имаш

Гучи, ти викаш че не си жена за една луканка, ама не пускаш координати за доставка  girl_wink


ПредКоледната треска започна, тук вече пуснаха елхите, но ние винаги изчакваме средата на декември и аз лично ги украсявам, както нашата така и тази на свекървата вече за 3-та година. Иначе празничното настроение е навсякъде. Окичено е с гирлянди и играчки.
Купих на малката по големи чорапчета girl_wink
нямаме камина, ще го просна на Елхата и ще го направя така нагледно че дядо Коледа да не го пропусне


* P1030838.jpg (31.48 KB, 300x225 - видяно 1908 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 26, 2012, 13:56:48 »

Айде и аз да не остана по-назад и да кажа, че и аз си имам!  girl_wink
Сега започва трескавото четене на постове....  girl_wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 26, 2012, 13:59:52 »

Брее, то не останали плодове на сергията  blum
Ще си избера и аз сега ...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 26, 2012, 15:12:52 »

И аз си имам плодче и вече се ориентирах какво обича и харесва.Остава да срещна нещо,което да отговаря на критериите.Искам да помоля моето плодче,да се разпише,че не е писало скоро в темичката  blum


Гледам,че и мен някой ме е взел!
Скъпа Снежанке,да съм ти честита  yahoo
Ако живееш в чужбина,прати ми някоя играчка за елхата-една съфорумка ми беше пратила прекрасни елени-тук по БГ не съм виждала такива хубави,не-китайски.
Ако нямаш идея какво би ми харесало,прати ми малки ракиени чашки на столче,че съм в немилост от както с помоща на щерката счупих любимите на милото.А никъде не намирам такива да ги възстановя.
И да си призная,толкова се вълнувам,че и един пакет лукчета да ми пратиш и да пише на тях Весела Коледа,с въглен от камината,пак ще ми доставиш най-голямо удоволствие give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #199 -: ноември 26, 2012, 15:19:56 »

Моето плодче много непретенциозно се оказа  Girl_hide Много ще ми е трудно да реша какво да избера  scratch one-s head
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: ноември 26, 2012, 15:26:25 »

И аз си имам плодчеее  Bravo и една мъъъничка част от подаръка му е вече приготвена. Това е обаче нещо съвсем дребничко, защото вчера просто не издържах и го купих. Основния подарък тепърва предстои и съм в чуденка  smile

ПП Много си харесвам плодчето danceg heart Не че останалите не ми харесват, но с това имаме нещо общо  Wink Дано само да не се изложа в подаръка и да го зарадвам  smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: ноември 26, 2012, 15:28:43 »

И аз си имам плод  yahoo
Благодаря за разясненията, които е дала и вече имам няколко идейки  blum

Аз май нищо не съм казвала , та.... Не държа също да е задължително на коледна тематика. Ако може да не е сувениресто  tease
Но както е казала и Додо, и един пакет дъвки да е , пак ще съм развълнувана  danceg
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #202 -: ноември 26, 2012, 15:30:51 »

Моето плодче много непретенциозно се оказа  Girl_hide Много ще ми е трудно да реша какво да избера  scratch one-s head

Зайче... куфари с пачки вървят винаги smile 

Много, много коледно ми става... Я кажете вие как ще изпращате - поща, куриер?
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 26, 2012, 15:33:56 »

Хайдее и аз се уредих с плодче  yahoo yahoo yahoo. Аз ще си изпратя подаръка първо до майка ми в Пловдив, а тя ще го пусне с куриер, защото не искам да рискувам с международните пощи. Работя с частна куриерска фирма, от много години и със сигурност 1 седмца след като пратя нещо по тях е в България, така че моето плодче ще си получи изненадата на време smile.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: ноември 26, 2012, 15:45:35 »

а fibi адреси не давам.Ама който търси намира.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #205 -: ноември 26, 2012, 15:48:21 »

kiwi , всеки беше добре помолен от Гучи да си напише начина на пращане. За всеки случай да кажа, че предпочитам подаръкът да дойде по пощата, защото съм си дала служебния адрес. Избирайте спокойно останалите плодове, мен вече някой ме е взел Wink И дано не се притеснява от статуса ми на свекърва smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 26, 2012, 15:51:18 »

И аз си имам плодче.  danceg
Горе-долу съм ориентирана и предполагам, че няма да ми е много трудно да избера подарък. Ама знае ли се...
Аз мисля по пощата да го пращам, но пък може и по куриер, не съм решила все още.

Моето плодче много непретенциозно се оказа  Girl_hide Много ще ми е трудно да реша какво да избера  scratch one-s head
Зайче, хващаш един неутрален посредник да поразпита из темичките в които пише плодчето ти и да ти носи информация. Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 26, 2012, 15:52:58 »

И аз вече осигурих част от подаръка.Просто като си видях плодчета и половината подарък беше решен smile.Супер много се радвам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #208 -: ноември 26, 2012, 16:00:16 »

kiwi , всеки беше добре помолен от Гучи да си напише начина на пращане. За всеки случай да кажа, че предпочитам подаръкът да дойде по пощата, защото съм си дала служебния адрес. Избирайте спокойно останалите плодове, мен вече някой ме е взел Wink И дано не се притеснява от статуса ми на свекърва smile

Мойто плодче не си е казало, но пък и аз не съм... несериозно Киви..ц.ц.ц.... но ако някой вече се чуди за мен всички опции са ОК  и куриер и поща. Даже съвсем близо до нас имам офис на Еконт и пощенски клон .... Снежанке моя...  още инструкции да давам ли? Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 26, 2012, 16:10:30 »

айде грабете народе, малко останаха smile

Иначе и аз да си кажа до нас има офис на Еконт, така че ако на Снежанка не й е проблем да ги пусне там smile Ако не, няма проблем няма да избяга подаръчето където и да го пусне smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines