Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:03:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InLove_Girl - 08.12.2012г.  (Прочетена 81424 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: декември 14, 2012, 13:16:56 »

Еми, наистина се надявам да е било оценено всичко. Останах с такова впечатление. Всички гости се бяха постарали и да изглеждат добре, и се веселиха много на дансинга.. Да не говорим колко приятно ми беше, когато си тръгваха с украсите  blush
Свекърва, нямам къде да закача букета, но идеята с лака за коса е добра...и това ще пробвам. По принцип не пазя такива сухи неща, но ще видим какво ще излезе. Инъче ако не стане нищо ще си сваля дантелата и брошките за спомен  Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: декември 14, 2012, 13:18:39 »

Инловче свалям ти шапка справила си се невероятно..и изглежда невероятно класно и изпипано и до най-малкия детайл..очите ми останаха в букетите и на вашата маса и изобщо на всички маси...а шишарките са толкова красиви и оригинални..изобщо уникално...евалата  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: декември 14, 2012, 20:06:55 »

Еми, наистина се надявам да е било оценено всичко. Останах с такова впечатление. Всички гости се бяха постарали и да изглеждат добре, и се веселиха много на дансинга.. Да не говорим колко приятно ми беше, когато си тръгваха с украсите  blush
Свекърва, нямам къде да закача букета, но идеята с лака за коса е добра...и това ще пробвам. По принцип не пазя такива сухи неща, но ще видим какво ще излезе. Инъче ако не стане нищо ще си сваля дантелата и брошките за спомен  Wink
Аз също си хербаризирах букета с лак за коса, вързах го за гардероба и няколко дни яко пръскане падна, и сега си ми седи за спомен smile и ми е много хубав, събира прах да, но аз си го чистя със сешуара и се справям доста добре, ако ти харесва букетът ти запази си го smile
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #288 -: декември 14, 2012, 20:29:51 »

ИнЛовче, аз лично много се радвам, че на вашата маса не сложихте драперии, лампички, органза, балони и прочие. Карамфилите са страхотни  yahoo А сладкият бар ми грабна окото, нали съм лакома за сладко...
От какво са бутониерите? Нямаше шишарки на тях.
Ти ли се разубеди от зеления грим или гримьора ти. Аз също на мойта споменах за зелено, но по-леко и тя ме отряза. Но гримът ти е страхотен !

Не хвърля ли букет, че сега е у вас? И аз исках моя да си го запазя и то за късмет сестра ми го хвана, но го пусна в река.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #289 -: декември 14, 2012, 21:24:26 »

InLove, желая ти щастие в семейния живот и разбира се много любов и подкрепа!  heart  heart  heart Снимките са невероятни - красива, зашеметяваща, магнетична булка с уникална усмивка! Украсата... прекрасна, а чашите и шампанското, с тези мекички плетива, ми взеха думите....  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: декември 15, 2012, 10:20:43 »

Ади, голяма си прекрасница! Страхотна! Роклята се е получила супер, грима е толкова нежен и толкова ти отива, а украсите са просто уникални, евала за сръчността smile

Аз за съжаление чак сега видях че си писала за кафенце с Росито и мен, че бях болна и не бях влизала....та ако решите нещо за тия дни съм насреща smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: декември 15, 2012, 15:51:12 »

Ади, имам си любима снимка.  smile
На самолета - тази, на която дърпаш Наско за вратовръзката, а той милия ти козирува. Много весела и забавна снимка.
За кафе утре по някое време в Мол-а? Примерно около обяд или в ранните следобедни часове. Тъкмо ще ми помогнете да избера подарък на "снахата".  blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: декември 15, 2012, 17:47:44 »

аз мога да дойда ама може и да не съм сама щом е за утре smile Тук цяла седмица бях сам самичка в къщи, а милото на работа, утре единствения свободен ден ще иска да сме заедно та може да сме двамата smile Роси ако се разберете нещо ударете ми един смс за по-сигурно.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: декември 15, 2012, 21:44:31 »

Благодаря ви мили дами  give_rose Засрамихте ме много  blush blush blush
Thea , бутониерите бяха моето разочарование. Нямах време да ги правя аз и ги поръчах на цветарският магазин, където ми правиха букета. Казах, че нямам претенции стига да не е роза и да е зимно и издръжливо. Те ги направили от мини рози, защото те "НЕ са" като нормалните рози  Oh my ... Съответно до края на вечерта тия мини рози, с тази гипсофила се скапаха  angry За зеленият грим, решихме че не е подходящ и черното повече ще ми "отвори" окото и не съжалявам. Момичето, което ми прави грима е страшно талантливо - Аделина Петрова.

Роси, Таня - утре съм свободна цял ден, така че кажете час и съм на линия. Даже ако ви се гледат снимки ще го уредим  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: декември 15, 2012, 23:33:00 »

InLove_Girl, съжалявам, че така се е получило с бутониерите - аз и от моята сватба се убедих - оставиш ли нещо на агенция, ще оплескат всичко.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: декември 15, 2012, 23:51:42 »

menyanthe , мила, толкова бях доволна от букета, че едва не припаднах, когато видях каква са сътворили с бутониерите. Не мога да дам обективно мнение за агенция, но истината е, че когато не поставиш ясни и точни указания - винаги се дъни нещо. С моята организация се убедих, че трябва да си по-запознат от всички, за знаеш точно какво искаш, за да няма недоразумение. На сватбата на сестра ми имаше агенция и искам да ви кажа, че моята украса беше много по-пищна, по-красива за тройно по-малко пари.  pardon Изобщо не съжалявам, че бях без агенция и съм много щастлива, че успях да отделя време за организация. Наистина съжалявам за момичетата, които хем са заети и затова наемат агенция, хем нещата не са такива, за каквито мечтаят  nea Преди време бях отворила една дискусия за това дали парите, които даваш за някаква услуга, трябва да са пропорционални на нейното качество  - с моята сватба се убедих че е така и второ, въпреки това, ако няма контрол нещата се дънят  huhhuh.gif
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: декември 16, 2012, 00:05:13 »

По-точни и ясни указания от тези, които им дадох - сигурно трябваше аз да го направя!  crazy


Показаха ми снимки на техни украси, харесах си една и казах, че искам същата в светлосиньо, само че по-прибрана - дори си го нарисуваха! И познай - липсваха панделките (явно са си мислели, че говоря само за воала - ама за мен панделките си бяха част от 'същата' украса), а воалът изобщо не беше прибран - висеше си като не знам какво... И на практика съжалих направо - единственото нещо, което не направих сама беше оплескано тотално (даже това не е всичко - два пъти ходих да доуточнявам нещата - включително дата, ресторант, час, цена, бяха ми казали, че за толкова малка украса нямало да се разкарват, да сме дойдели предния ден да я вземем - отиваме предния ден - няма никой - били украсявали за друга сватби и мислели, че съм се отказала  Oh my ... - и как точно съм се отказала, като уточнявах всичко до последния детайл с тях - включително кога ще се плаща и колко! Едва успях да се разбера с тях да дойдат на следващия ден и да ми сложат украса crazy ).
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: декември 16, 2012, 00:22:21 »

Луда история наистина. Все повече се надявам, че нещата ще започнат да се поправят, когато има конкуренция. Всички агенции си мислят, че младоженците зависят от тях - за себе си доказах, че това не е така. Важно в моя случай е да спомена, че персонала на ресторанта много ми помогнаха с подходящи покривки, предварителното сгъване на салфетките, по избран от мен начин и т.н., безкрайно съм им благодарна, особено на двамата управители  give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: декември 16, 2012, 01:39:38 »

Всичко е прекрасно Bravo Направо ми останаха очите, личи си колко си се постарала  smile  А изненадата от съпруга ти е невероятна.  Толкова красиво и романтично  heart
Активен
tedytto
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #299 -: декември 28, 2012, 13:18:37 »

ИнЛов-че, ЧЕСТИТО! Пожелавам ви много много топлина, да съхраните любовта си и да бъдете щастливи. Не мога да видя твои снимки, предполагам имаш някаква защита или просто аз не знам къде да ги търся  pardon, но съм убедена, че си се справила страхотно и сватбата ти е била приказна  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines