Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:18:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InLove_Girl - 08.12.2012г.  (Прочетена 81561 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: декември 13, 2012, 14:28:50 »

Аз пък нещо не мога да ги отворя снимките!  sad sad sad Така исках да разгледам поне фотосесията

П.П. На мен лично много ми харесва прическата ти. Незнам ти защо не си хареса?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #271 -: декември 13, 2012, 14:46:41 »

InLove разказите ти са прекрасни, а ти си била невероятна булка...и роклята е супер heart Пожелавам ви и толкова прекрасен съвместен живот give_rose
П.П. Аз не мога да видя снимките (само тези, които са публикувани тук), ще се радвам ако ми дадеш и на мен парола или там каквото трябва smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #272 -: декември 13, 2012, 14:48:57 »

Инловче, страхотни сте!
И двамата сте прекрасни, но ти си самата прелест! Пожелавам ви винаги да сияете така!
Снимките са супер, а ти си рядко хубава и естествена булка! Много ми харесва как са те гримирали, а в тортата направо ми останаха очите good
Мъжът ти е спретнал много хубава изненада със самолета, браво Bravo
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #273 -: декември 13, 2012, 16:20:44 »

InLove, поздравления! Досега тихо четях темичката ти и мн искрено се радвах с вас и следях подготовката! От това, което прочетох е било прекрасно! Желая ви много здраве, щастие и късмет заедно!!! Бъдете винаги така усмихнати и влюбени!

Нареждам се и аз за парола ако може  blush ще се радвам да разгледам снимчиците!   girl_wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 13, 2012, 17:11:23 »

Много увлекателен разказа smile Изчетох цялата тема от начало до сега, не съм мръднала от стола smile
Поздравления за всичко, което си успяла да направиш самичка. Дано мъжът ти постоянно да те изненадва с нови и интересни неща lol)

Може ли постнеш снимка на декорациите по-масите. Интересно ми е как са се получили smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 13, 2012, 18:20:08 »

Браво мило, Ловче Bravo Перфектна организация, страхотен разказ и една от най- сладките булчици, които скоро съм виждала give_rose Не съм се съмнявала и за миг, че всичко ще е на ниво. Това което виждам от украсата е просто yahoo Ще чакаме по подробни снимки от цялостната украса. Още веднъж, честито!!!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: декември 13, 2012, 23:19:32 »

Страхотен разказ, страхотни емоции, страхотни сте, много съм очарована от снимките просто сте толкова красиви и щастливи...smile дано от тук нататък все така да сте smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 13, 2012, 23:44:08 »

Ади, много сте хубави и двамата просто сияете от щастие! Хайде дано така да си бъдете цял живот smile
Гримът и прическата ти много ми харесват  give_rose За украсата - жестока е, нямах търпение да я видя и наистина изглежда точно както ни го описваше. Доказа категорично, че не е необходимо да имаш сватбен агент, за да имаш красива и внимателно подбрана украса, а си е въпрос на добър вкус и добра организация smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: декември 14, 2012, 11:23:24 »

Добро утро  give_rose
Благодаря ви момичета, всеки път, като си вляза в темичката и ми се подобрява настроението  good

http://adence87.snimka.bg/holidays/drugi.718956
Тук има малко повече снимки на украсите...фотографа пътува повече с нас и не е снимал украсите, така че се задоволявам с папарашки снимки  pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: декември 14, 2012, 11:26:14 »

Добро утро  give_rose
Благодаря ви момичета, всеки път, като си вляза в темичката и ми се подобрява настроението  good

http://adence87.snimka.bg/holidays/drugi.718956
Тук има малко повече снимки на украсите...фотографа пътува повече с нас и не е снимал украсите, така че се задоволявам с папарашки снимки  pardon

Благодаря, че сподели снинките smile, Браво  Bravo, направо си се справила чудесно. Това с чорапчето на шампанското мнооооогоо ми хареса. Поздравления. Много стилно изглежда всичко smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #280 -: декември 14, 2012, 11:56:02 »

Много красиви карамфили! Имаха ли аромат? Тези дребни бели цветчета какви са? Не можах да видя хубаво лалетата от букета, пък много си падам по тях smile. Последно - с какво боядиса клонката, чудесна е!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 14, 2012, 12:06:28 »

Карамфилите учудващо за мен имат един много лек и приятен аромат. Даже в момента на масата си имам единствената останала за мен украса и когато влезеш в стаята се усещат  shok Малките цветчета са гипсофила, обикновено ги слагат за пълнеж на всякакви букети. Е аз за пълнеж не ги харесвам, но за част от зимна декорация са супер подходящи  pardon Лалетата се виждаха до преди да вляза в самолета, защото бяха по-затворени. В самолета беше супер жега и те се отвориха много, след което вече не се събраха и се сляха с божурите. В момента се опитвам да си суша букета в един шкаф  pardon, но до сега не съм правила такова нещо и не знам дали ще се получи.
Клонките ги боядисах със спрей с бяла боя. Супер бързо съхне, а и има супер много видове спрей. Смятам тази година да украсявам коледните подаръци с клонки в различни цветове  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 14, 2012, 12:27:41 »

толкова труд си положила че сега като гледам украсата детайлно и ми се зави свят....
дано гостите да са оценили твоите усилия, заслужаваш го. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #283 -: декември 14, 2012, 13:05:48 »

Обеси букета на проветриво място в стаята, поне аз така правя. Розите се съхраняват много добре, не съм правила опити с лалета и божури. Чувала съм, че някои пръскат с лак за коса. Но споменът си е в сърцето, няма начин да не се запази  heart
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #284 -: декември 14, 2012, 13:12:31 »

Украсата е невероятна give_rose Наистина си вложила много труд и се е получило страхотно Bravo
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines