Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:43:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InLove_Girl - 08.12.2012г.  (Прочетена 81387 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 08, 2012, 10:35:37 »

Благодаря за корекциятааа  blush blush Мисълта ми върви по-бързо от писането  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 08, 2012, 10:41:27 »

Ехаааа! Ясно е - 08.12. е вашата дата ever !!! heart
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 08, 2012, 10:41:38 »

Йееееее ето, че дойде време и за най-прекрасната зимна сватбаааа  give_rose give_rose give_rose

Мила историята ви е много искренна, трогателна и изпълнена с много любов и романтикаа..пожелавам ти да напълниш темичката с най-прекрасните трепети и емоции около този приказен ден  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #18 -: ноември 08, 2012, 10:44:36 »

Дам, Инловче, аз поне я чакам тази сватба от година smile Романтично!

Хайде разкажи ни за концепцията - декор, украса, букет? Ами роклята?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #19 -: ноември 08, 2012, 10:51:35 »

Поздрав и пожелания за една истинска зимна приказка! Хайде разказвай и показвай!  tease
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 08, 2012, 10:52:53 »

Честита Темичка и от мен!!!! smile smile give_rose give_rose give_rose
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #21 -: ноември 08, 2012, 11:15:15 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 08, 2012, 11:16:26 »

Иеее...не знаех, че толкова много момичета ги вълнува моята сватба, трогната съммм  blush blush cray
Продължавам с подробностите около Денят:
Избрахме ресторант Винарна Океан в Бургас, това са няколко снимки:



Избрахме го защото е много уютен, има страхотна кухня и не изисква обличане на столовите, което беше изключително важно за мен.
Като цяло украсата няма да е много, но смятам да е наистина много семпла и нежна. Всичко подготвям сама, не харесвам нещата на агенциите в района, а и смятам, че така е по-лично, въпреки риска всичко да не изглежда перфектно  pardon..
За ВИП - масата - на нея ще сме само ние с кумовете. За сега смятам да нямам драперии по нея, а да е само една дълга бяла покривка, в двата края ще има по три големи свещи
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=14116
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=33165
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=14575
Вече ги купих и много ги харесвам. Ще имам и три поставки направени от купичка и чинийка /те ще са украсени с мини шишарки и елхови клонки/ и върху тях топки от бели карамфили
Ще сложа и такива камъчета
Това ще е ...Не е нещо екстравагантно,много интересно, но наистина е изчистено...Интересен е само избора на карамфилите като цветя, но истината е , че доста добре се получава. Вече ми донесоха и гъбите-топки, седмица преди сватбата ще поръчам 500 карамфила за цялата декорация.
Добре дошли..Цвети, Josephine®, perlichkata ,desirer  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 08, 2012, 11:25:21 »

... Масите за гости също ще са украсени с такива поставки и топки, но по особени - топката ще е украсена на три нива - най отдолу ще набуча много на гъсто гипсофила, после ще има един кръг шишарки и карамфилите ще са най-отгоре на топките. Това не мога да го покажа като снимка, но ще се види като резултат ден преди сватбата  pardon
Като още украса ще бъдат и платнените салфетки, който ще направя по този начин 
Като тейбъл картичката ще бъде залепена върху този канап, който обхваща салфетките и клонките, отдолу ще е менюто.
За сега това...после ще продължавам , за да не омръзвам от първия ден  blum give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #24 -: ноември 08, 2012, 11:27:42 »

Карамфилите са доста често подценявани заради соц букетите от червен карамфил, папрат и гипсофил. Изборът е чудесен! Ресторанта е много красив. Искаше ми се и на мен да избягам от калъфите за стол, но уви... Тези столове са прекрасни, цветовете са толкова меки и топли!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 08, 2012, 11:35:25 »

ИнЛов, разказа ме просълзи, мислиш си че твоят човек не е романтичен, но всичко което аз виждам е един куп от романтични жестове. Това си е вашата датичка EVER, така че добре е изчакал човека smile

Мисля че идеите ти за украса ще паснат страхотно на Океана, аз така или иначе си го харесвам като заведение smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 08, 2012, 12:57:14 »

Ехааа, идеята е супер яка! Мисля, че и изпълнението ще е такова. Според мен няма нищо по- хубаво от това да си направиш украсата сам (ако способностите, времето и размерите на сватбата ти позволяват). Едва ли някой ще разбере по- добре от теб самата как искаш да изглежда вашият ден good

П.С. Надявам се да не се обидиш, но - един колега (който е женен няколко пъти), се ожени ОТНОВО за първата си жена...и избрал 08.12, "щото лесно се помени, така или иначе е Студентският празник".

Не казвам, че вашата идея е такава, точно обратното - супер романтичен жест и решение от страна на бъдещия ти съпруг...ама да кажа - да се посмеем как някои хора си избират датите pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #27 -: ноември 08, 2012, 13:07:06 »

Разказавай, разказвай... бели карамфили или цветни си избрала?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 08, 2012, 13:27:42 »

много се радвам че няма да имаш калъфиии yahoo
топките са супер идея.
Само не разбрах тейбълките какви ще са ,малко бавно загрявам smile
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #29 -: ноември 08, 2012, 13:45:27 »

ИнЛов поздравления за темичката. Бургаските булки са ми слабост и ще се радвам да разказваш  своята сватбена приказка. Чудесен избор на ресторант!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines