Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 19:25:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Междумесечна седмица: 29.10 - 04.11.2012  (Прочетена 27596 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 31, 2012, 23:03:25 »

Привет и от мен ,
Хайде всички болни да вземем да се съвземем, че това нашето на нищо не прилича smile
Свекърва наистина много разведряваш с тези случки, направо ме разби с тоз косматко smile good
Цвети мисля, че тази тема за лудите хора е проста неизчерпаема, тях нали знаеш, че Господ ги пази и винаги "ще са си добре".Няма какво да им се впечатляваме, мен примерно ме е страх от луди, а вас?
Кивчо никога не сме празнували Хелоуийн, а ти. Мъжът се възмущава днес, че всички подрастващи празнуват този празник, а утре никой няма да се сети защо няма да ходи на училище! Позор!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 31, 2012, 23:28:31 »

Кивчо никога не сме празнували Хелоуийн, а ти. Мъжът се възмущава днес, че всички подрастващи празнуват този празник, а утре никой няма да се сети защо няма да ходи на училище! Позор!

да и аз съм на това мнение

При мен се наложи да пия антибиотик, пък дано ми мине, дойдох на гости при наште, пих витамини, чайове наливам, какво ли не, обаче гърлото ми е... най-тъпото е че ми се говори  pardon pardon а сега едва вадя звук, не мога да се смея, повечето пъти не ме чуват хората, добре че не съм на работа, че ако бях и ми се падне някой глух дядо... как ще викам... дано оздравея до петък, че съм на работа и трябва да съм добре  good стига съм се оплаквала

междудр. за 2рата месечинка планирам да правя фондю (подариха ни мн яко за двама с чинийки сърчица  heart ) с плодове и може би палачинки  yahoo


хубава и спокойна нощ  give_rose
« Последна редакция: октомври 31, 2012, 23:31:15 от _Ezra_ » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #47 -: ноември 01, 2012, 09:28:09 »

Добро утро smile

Аз го отпразнувах Хелоуин със кафето, което ви постнах вчера. Това не е наша традиция, ние нали си имаме кукери през януари със същата цел? За будителите няма никой да се сети, обаче учителите сами са си виновни. На децата трябва да им се разказва, да има инициативи за популяризиране. Аз от моите ученически години не си спомням да е имало нещо, всеки се интересува да дойде на работа и да си "изпее" уроците. И как няма Хелоуин да е по интересен като от всякъде ни заливат тикви, прилепи и островърхи шапки. Снощи дори някакви деца обикаляха из входа и звъняха на хората за бонбони. Добре, че бях в режим - Не харесвам малки пищящи чудовища smile та изобщо не се замислих дали да им отварям....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 01, 2012, 09:44:24 »

Добро утро момичета  smile
Аз вече се пооправям и мога да стоя повече време пред компютъра. Доста тежко изкарвам тая пневмония..Преди години изкарвах по 2-3 годишно и имах "тренинг"  blush , в повечето случаи даже на крак ги карах, а този път се сдухах тотално.
Много харесвам идеята на Хелуин, не го празнуваме с милото, но си мисля, че е добре в този сив и намръщен живот, да си създаваме повече поводи за усмивка,купони и срещи с приятели. Това, че децата не знаят какъв празник е днес...не ме изненадва - те са неграмотни, незаинтересувани и арогантни, но ме шашка факта, че има възрастни, които не знаят. Правя си извода, че тази умишлена политика насочена към затъпяване на населението - работи.  beating
Аз вече започвам да изпадам в паника около наближаващата сватба, сънувам разни сънища и...така  blum
Езра и всички болни - отивайте на лекар - грипа и вирусите са много коварни и ако не се хванат на време предизвикват бронхити, а късметлиите, като мен, пневмонии.
Пожелавам прекрасен и успешен ден! give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 01, 2012, 10:22:33 »

Добрютро, мацки! blum И честит празник на Будителите! writer Reading Clover chee

kiwi, няма как да съм по-съгласна с теб! Политиката за затъпяване на населението е доста агресивна, но най-тъжното е, че дори и умната част от народа я позволява и си мълчи смирено пред абсурдите, които се случват... Но това е дълга, скучна и доста негативна тема, в която няма да се впускам!
Аз днес се успах, колежката ми ни събуди с милото със звънеца на вратата blush (нали сега двете работим от вкъщи). Но ни е позволено, понеже снощи посрещахме гости - мама, свекито и свекъра, и си прекарахме доста приятна вечер.
В тази връзка да ви се оплача от комшиите - снощи не сме усилвали нито музика, нито телевизора, а комшиите към 10.30 вечерта започнаха да хлопат по тръбите на парното, явно с цел да бъдем по-тихи. shok А ние само си говорехме! Какво остава ако си поканим младите приятели?! angry
« Последна редакция: ноември 01, 2012, 10:24:18 от ivelka » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 01, 2012, 10:28:28 »

Добро утро, милички и честит ни български празник! give_rose
Хелоуин не харесвам заради споменатите от вас причини - нямам нищо против да се забавляваме с повече празници, но нека знаем кои са българските и да ги почитаме и уважаваме good Киви, и аз имах среща с малчугани с маски от "Писък" и черни наметала ...
Вчера нямах сили, но днес искам да благодаря на всички ви за стиснатите палчета и подкрепата, защото имаше ефект! danceg Още не смея да се радвам, защото всичко се случва много интензивно и с изключително огромни усилия, а и сега остава да чакаме решението на банката, което ще отнеме време smile
Цвете, освен че лудите си се разхождат съвсем свободно, имам чувството,че стават все повече crazy
Езра, мила, лекувай се упорито и съм сигурна, че скоро ще има ефект Flower Моят мъж и той се захласва по същото като твоя и даже се е заканил да купува някакъв по-стабилен фотоапарат blum
Инлов, радвам се, че се чувстваш малко по-добре и дано оздравяваш по-бързо, както и всички болнички yea Това кафенце е много романтично - ще си го изпия с удоволствие Coffe
Лек и усмихнат ден от мен (не мога да повярвам, че вече е четвъртък, толкова бързо ми се изниза тази седмица girl_impossible)
П.П. Много сладурки ми се губят - Веси, Пънк, Еми, Росита, хайде Сноуче я извинявам, но останалите ви чакаме тук да си поприказваме smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 01, 2012, 10:35:41 »

Муун, значи двете в момента изживяваме еднакви емоции и силно те гушвам, защото знам как се чувстваш. Ние очакваме решение другия вторник и сега сме със свити стомаси сега  pardon В комбинация с подготовка за сватба всичко е коктейл чук. Ако имаме късмет седмица преди сватбата ще се преместим  Wink
Цвети, за лудите ..бъди сигурна, че те са повече от нормалните...За съжаление установявам, че синдрома, който се въди напоследък не е лудост, а глупост и е доста лесно да се сбъркат.. NO
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: ноември 01, 2012, 10:51:05 »

Привет и от мен!
Не успях вчера да разкажа весели преживявания, подходящи за гадничката част на празника, защото ми се отвори много работа. Вкъщи и в службата съм самотна мома - съпругът е две седмици в командировка, а колежката е грипава, та опъвам шия да се справя. Както може да се очаква, хладилникът се повреди и бравата на вратата заяде и счупих ключа вътре. Поне с причина разчистих хладилника предколедно  Wink.
Ще оставя случките за утре, че днес си говорим за празници. Като се замисля, аз май съм за Хелоуин - маскирането. Четох детските темички на наши майки в чужбина и като гледам как децата им свикват да пипат змии, мишки, паяци и очи /макар и изкуствени/, да бърникат из разни лепливи гадости, си мисля, че вероятно нямаше да ме свива стомахът от влечугите, ако се бях "запознала" с тях по този начин. Ние като деца само се плашехме с разни духове, сини ръце, черепи с брадви и кръв и все още изпитвам ужас от вампири други хелоуински герои. Дано маскирането успява да помогне на сегашните деца да възприемат нещата различно.
За днешния празник ми е трудно да кажа, че успявам да го почувствам като по- особен ден. Аз бях учителка по времето, когато отново го върнаха като такъв. В учителската стая коментирахме дали ни е нужен още един неучебен ден и дали наистина повторението е майка на знанието. Повторението в смисъл, че будителите се почитат на 2-ри юни, на 3-ти март, на 24-ти май, някои от тях дори са канонизирани и си имат църковни празници. То и другите празници ги отчитаме само с един байряк на терасата и ходене по екскурзии, ако се съберат няколко почивни дни /говоря за нашето семейство/, та този ли, дето ни е съвсем нов? Учениците даже се майтапеха, че е ден на възбудителите....Ох, много се разписах, а месечното приключване мен чака.
Все пак честит ни празник, днес е и св. Кузма и Дамян. Спорен ден и много усмивки в това мрачно време smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 01, 2012, 11:14:41 »

имам степен бакалавър - помощник фармацевт, сега уча за магистър фармацевт, но наново започнах пет години, иначе няма как... но така се стекоха обстоятелствата;

а защо наново, не ти ли признават нещо, поне някакви изпити, години?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 01, 2012, 11:31:02 »

Хехе, свекърва, защо Както може да се очаква, хладилникът се повреди и бравата на вратата заяде и счупих ключа вътре. Xixixi И за кой хладилник говориш - в офиса или вкъщи?
Права си, че отбелязваме празниците не заради самите празници, а заради почивния(те) ден(дни)... nea
Инловче, с тоя коктейл чук така ме разсмя! ROFL Ами да се почерпим тогава с по един girl_wink :

Първият е велвет хамър, а вторият - минт хамър - наздраве! biggrin  drinkz
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: ноември 01, 2012, 11:45:30 »

Домашният хладилник и домашната брава се развалиха, защото стопанинът го няма. Нали така действа Законът за всемирната гадост? Когато най- не ти е до чистене на хладилник и викане на майстор, точно тогава......Пък при нас все още има разделение на труда на мъжки и женски работи, а това са си чисто мъжки  Wink. Сега дебна подозрително и пералнята, че и тя да не ми погоди номер, та да пера ръчно едно огроооомно пране. Много ти син коктейлът, какво има вътре? Прилича ми на омекотител за пране Wink.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 01, 2012, 12:22:24 »

ROFL ROFL ROFL  Свекърва, коктейлът се казва mint hammer, вдъхнови ме инлов biggrin Иначе е зелен, защото има мента Wink
Тая история с хладилника ме подсети за един епизод на "Приятели" - същото се беше случило и на Джоуи и той като теб нямаше избор и реши да "разчиства" хладилника ... доста зор видя blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: ноември 01, 2012, 12:57:42 »

m0onlight , приемам, че е между синьо и зелено /електриково/, но кажи, не ти ли прилича на омекотител Океан? Wink Чак му усещам миризмата.....
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 01, 2012, 13:02:24 »

Прилича ми, да, даже имам един любим омекотител с този цвят, само дето все забравям коя марка е blum Но пък си мисля, че цвета му отива на името - коктейл ментов чук ... Ти как мислиш? girl_wink scratch one-s head
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: ноември 01, 2012, 13:06:53 »

Или е Силан, или Ленор, но май е нещо тропическо, а не Океан. Ей този също го докарва на цвят. Името е трепач, сигурно е доста силен коктейл.  good


* омекотител.jpg (3.81 KB, 225x225 - видяно 2663 пъти.)
« Последна редакция: ноември 01, 2012, 13:08:32 от svekarva » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines